Trošadžije, jedne mobilne...!!!

Koliko mesecno potrosite para na mobilne komunikacije?
Koliko od toga ode na SMS poruke, koliko ode na minute razgovora? U procentima, odprilike.
Na kojoj ste mrezi i koji tarifni profil koristite? Jel redovno skupljate kreditne bonuse u vidu raznoraznih akcija i promocija?
Kad najvise archite mobilni?
Za sta ga najvise archite? Ili mozda bolje... na koga?
Jel stvarno mislite da imate dobar razlog da toliko trosite?
Ako trosite bez razloga mnogo... cemu bre sve to?
Jel volite da isqurchite mobilni na astal kafica ili kluba, kad sednete i raspistoljite se?
Koliko redovno updateujete vas model mobilnog? I koliko para ode na to zadovoljstvo? Jel se vremenom standard dizao?
U kojoj ruci drzite mobilni, a u kom ga dzepu nosite?
Ako ne trosite uopste mnogo... sto ste takva stipsa? :lol:



-5 - 10€.
-95 % na poruke, 5 % na razgovore (zovnem bracu da se prikljuce na skajp posto su u drugom gradu na fax :lol:, i tati ponekad da pitam samo treba li sta u prodavnicu)
-promonte mreza (069) i m:tel (068).. 069 mi je stalno ukljucen, a 068 koristim samo po danu dok su mi na 069 poruke 3 centa, a na 068 1 cent.. :D (sto sam prakticna)
-od 8 - 12 uvece
-ne znam.. A najvise na drugaricu sa kojom sam bukvalno po citav dan (posaljem joj da sam ispred njene zgrade i da izlazi po 16 puta, ali dok se nasminka, pa kad ulazimo u ucionicu a ona nije tu pa joj posaljem poruku da dodje da ne zakasni... pa posle da izadjemo napolje itd..)
-ne znam..
-ne znam..
-ne idem u kafice, tako da ne znam... a vjerovatno ne.. mobilni mi je uvijek u dzepu..
-prije 6-7 godina mi je majka dala njen telefon simens i njega sam nosila 3 i po godine, i onda mi kupili samsung na rasklapanje sa dvije kamere (banja) i njega ne bih uopste mijenjala da mi nije 2, 3 puta upao u vodu i pokvario se... :( njega sam koristila 2 i po godine.. sad imam nokiu n76 i dok se ne pokvari ne kupujem novi...:) a i samsung i nokiu sadasnju sam platila 250 €..
-telefon nosim u desnom dzepu trenerke, farmerica, dukserice.. a drzim u lijevoj ruci, ne znam sto.. :roll:
-nekad imam osjecaj da previse trosim (5-10 €) ali kad vidim drugaricu koja svaki treci dan kupi vaucer od 5 € (50€ mjesecno :eek:), onda sam ja zlato...
 
Poslednja izmena:
Koliko mesecno potrosite para na mobilne komunikacije?
oko 2.000

Koliko od toga ode na SMS poruke, koliko ode na minute razgovora? U procentima, odprilike.
70% poruke : 30% razgovori

Na kojoj ste mrezi i koji tarifni profil koristite? Jel redovno skupljate kreditne bonuse u vidu raznoraznih akcija i promocija?
telenor, mislim da je prenesi 150, ne sakupljam ništa

Kad najvise archite mobilni?
ša znam, kad mi treba, uveče više...

Za sta ga najvise archite? Ili mozda bolje... na koga?
za gluposti, slanje stihova, fora, deljenje abrova...

Jel stvarno mislite da imate dobar razlog da toliko trosite?
da, ili ubijam dosadu ili baš tad želim nešto da podelim sa nekim, mada moglo bi i mal manje

Ako trosite bez razloga mnogo... cemu bre sve to?
a, u ******...

Jel volite da isqurchite mobilni na astal kafica ili kluba, kad sednete i raspistoljite se?
iskurčim ga, bada baš i nije za kučenje, žulja me u farmerkama:rumenko:

Koliko redovno updateujete vas model mobilnog? I koliko para ode na to zadovoljstvo? Jel se vremenom standard dizao?
dizao se, fala bogu... al nije nešto često :( apdejtujem ga samo kad se pokavari načisto ili ga izgubim, dakle ukupno u karijeri je bilo 4 telefona

U kojoj ruci drzite mobilni, a u kom ga dzepu nosite?
desno, desno

Ako ne trosite uopste mnogo... sto ste takva stipsa? :lol:
:think:
 
Koliko mesecno potrosite para na mobilne komunikacije?
oko 500 kinti :D

Koliko od toga ode na SMS poruke, koliko ode na minute razgovora? U procentima, odprilike.

60%na poruke, 40%na pricu

Na kojoj ste mrezi i koji tarifni profil koristite? Jel redovno skupljate kreditne bonuse u vidu raznoraznih akcija i promocija?
telekom, imam onu tipi tarifu gde su poruke 95 para i zato malo kredita i trosim...

Kad najvise archite mobilni?
kad god se vise nas okuplja negde jer uvek nekoga cekamo a uvek samo ja imam kredita

Za sta ga najvise archite? Ili mozda bolje... na koga?
na koga treba

Jel stvarno mislite da imate dobar razlog da toliko trosite?
de ces manje!?

Ako trosite bez razloga mnogo... cemu bre sve to?
trosim s razlogom malo

Jel volite da isqurchite mobilni na astal kafica ili kluba, kad sednete i raspistoljite se?
ne bas

Koliko redovno updateujete vas model mobilnog? I koliko para ode na to zadovoljstvo? Jel se vremenom standard dizao?
imala sam dva neka sranjceta od telefona pa sam za novu godinu dobila konacno normalan koji je imao ono sto treba da ima i ne mislim da ga menjam dok ne rikne

U kojoj ruci drzite mobilni, a u kom ga dzepu nosite?
u levom dzepu, u levoj ruci dok pricam, u desnoj dok kucam poruke

Ako ne trosite uopste mnogo... sto ste takva stipsa?
nema razloga da trosim vise
 
--------------------------------------------------------------------------------

Koliko mesecno potrosite para na mobilne komunikacije?
Oko 1500 dinara
Koliko od toga ode na SMS poruke, koliko ode na minute razgovora? U procentima, odprilike.
Imam oko 200 besplatnih poruka tako da od letos nisam potrosila dinara na poruku(bila neka akcija 1200 poruka za 200 dinara),znaci sve na pozive
Na kojoj ste mrezi i koji tarifni profil koristite? Jel redovno skupljate kreditne bonuse u vidu raznoraznih akcija i promocija?
Telekom....mislim da je tipi tarifa,nisam sigurna
Kad najvise archite mobilni?
Najvise uvece!
Za sta ga najvise archite? Ili mozda bolje... na koga?
Sta te brigaaaaaaaa:P:P:P
Jel stvarno mislite da imate dobar razlog da toliko trosite?
Ne
Ako trosite bez razloga mnogo... cemu bre sve to?
Nemam pojma:)
Jel volite da isqurchite mobilni na astal kafica ili kluba, kad sednete i raspistoljite se?
Ne lunjam po kaficima....uvek mi je u dzepu....osim kad telefoniram pa ga mahinalno ostavim na stolu
Koliko redovno updateujete vas model mobilnog? I koliko para ode na to zadovoljstvo? Jel se vremenom standard dizao?
Ovaj mi traje oko godinu i po....pre toga sam imala S.E. on je trajao oko dve i po godine na kraju se jadnicak pokvario....
moji nece da mi daju pare za skup mobilni jer na kraju svaki bude za kanti...potpuno ga unistim
U kojoj ruci drzite mobilni, a u kom ga dzepu nosite?
Desni dzep uvek....ruka svejedno
Ako ne trosite uopste mnogo... sto ste takva stipsa?
Ma daaaaaaaaaaaj zato sto uvek neko nadje da se zali kako trosim puno i onda mi ne daju pare
 

Back
Top