Tragovi kocenja (pitanje za dame)

mali, mali, ti si tako banalan.
Zar te stvarno zanimaju takve bljuvotine? Imas li neke druge misli/ opservacije/ zelje kada se neka zena (a tu mislim stvarno ZENA, a ne glupacica) skida pred tobom...
Na primer, da cete podeliti tajnu zivota i svrhe na planeti?
A ti, jadan, gledas u to...
Stvarno mi te je zao.

Dobro si odgovorila, meni ga nije zao a i sve da jeste nisi svesna koliko postoji takvih muskaraca kojima su govna zabavnija od svega u zivotu. One od 3 godine ne racunam, njima je to po defaultu. Ovaj nije mnogo napredovao, a na zalost 50% muskaraca isto tako nije mnogo napredovalo od tog stadijuma od 3 godine ***.
 
Dobro si odgovorila, meni ga nije zao a i sve da jeste nisi svesna koliko postoji takvih muskaraca kojima su govna zabavnija od svega u zivotu. One od 3 godine ne racunam, njima je to po defaultu. Ovaj nije mnogo napredovao, a na zalost 50% muskaraca isto tako nije mnogo napredovalo od tog stadijuma od 3 godine ***.

Ovo je forum za razmenu misljenja o svim situacijam koje su nekog zatekle ili mogu zateci. Ne vidim problem.
Postavite vas dve neku temu, pa da vidim vasu kreativnost i zrelost.
 
Dobro si odgovorila, meni ga nije zao a i sve da jeste nisi svesna koliko postoji takvih muskaraca kojima su govna zabavnija od svega u zivotu. One od 3 godine ne racunam, njima je to po defaultu. Ovaj nije mnogo napredovao, a na zalost 50% muskaraca isto tako nije mnogo napredovalo od tog stadijuma od 3 godine ***.

A ako su tvojim momcima bila zabavnija govna od tebe, to je tvoj problem i ja ga ne bih isticao.
 

Back
Top