TRACITE LI SVOJE VREME

Harmony:
Da li razmisljate o kvalitetu provedenog vremena. Ja ranije nisam, medjutim sada se osecam opljackano kad me neko "gusi". Ranije sam mnogo gledala tv. Sada ne mogu da se samoj sebi nacudim sta mi je to trebalo.

Cenite li dovoljno svoje vreme koje naravno ne mozete da ustedite ali ne morate ni da ga tracite?


Pa ti samim tim što si na forumu traćiš svoje vreme. Osim ako ne radis neke korisne stvari poput malih oglasa i tako to.
 
Harmony:
Da li razmisljate o kvalitetu provedenog vremena. Ja ranije nisam, medjutim sada se osecam opljackano kad me neko "gusi". Ranije sam mnogo gledala tv. Sada ne mogu da se samoj sebi nacudim sta mi je to trebalo.

Cenite li dovoljno svoje vreme koje naravno ne mozete da ustedite ali ne morate ni da ga tracite?


Jao....:) Vreme koje uštedim trošim na svoje hobije, nema šanse da ga protraćim!


Čitanje knjiga je UVEK bolja opcija od Tv aparata ;)
 
Trudim se da svaki novi dan provedem najbolje moguce,jer se nikada vise nece vratiti,dakle uzivam u zivotu ,a narocito ovih dana od NG do Bozica,...u stvari do kraja raspusta....
Zivot je cudo....ponekad covek nije svestan koliko je srecan... :-D
 
tracim...tracim...na razne gluposti...npr. sednem ovde pa ne mogu da odem...buljenje u tv-moj favorit...a tako mi je sve mrsko...i zivit mi prolazi...i onda pomislih...''yebo te pa ja nisam normalna...sve me vuce u ponor lenjosti...'' i tako dalje...pa i tako tracim moje ''dragoceno'' vreme...
 
Harmony:
Pre neki dan sam bila na sahrani jednog vrlo mladog coveka. Takvi dogadjaji mi uvek pojacaju ionako stalno prisutan osecaj da necu stici da uradim sve sto zelim...


Mene to ume da baci u očaj. Dođe neki Nemac pre mesec dana i krene da mi priča (a sve mu verujem!) kako je DVE DECENIJE na poziciji top menadžera MALO, ne moš sve stići....:lol: I ja se uspaničim, malo hebote, vaistiny :lol:


Ne, sad bez zezanja - traćim vreme jer nemam druga posla. Još živim lagodan život koji mi ostavlja slobodno vreme. Može mi se 8) I gledaću da mi se UVEK može :D
 

Back
Top