Ja sam putnik kroz vreme

to je jedini način da čovek sazna istinu o tome šta se dešavalo i da li je Isus stvarno bio ono što vernici danas veruju da je bio...i šta je sve pričao što nije ostalo zabeleženo u Jevanđeljima...
Ne samo zbog toga, nego bih zamolio Isusa da mi izleci smrtno obolelu zenu, to bi mi bio glavni cilj povratka u to vreme.
 
U Vatikanu postoji mašina pomoću koje možeš gledati bitne istorijske događaje u realnom vremenu. Hronovizor. Al mora se infiltriraš u nji'ove redove, kao ja što sam učinio, i će ti pokažu tu spravu.
podsmevaj se, ali ja verujem da ć'e to biti moguće u budućnosti..verujem da je sistem takav da se beleži iskustvo svakog pojedinca, njegova čula, misli i osećanja....
neće to biti u naše vreme, ali za par vekova ako se ne uništimo do tad biće moguće proživeti razne istorijske događaje kroz percepciju učesnika...
 
podsmevaj se, ali ja verujem da ć'e to biti moguće u budućnosti..verujem da je sistem takav da se beleži iskustvo svakog pojedinca, njegova čula, misli i osećanja....
neće to biti u naše vreme, ali za par vekova ako se ne uništimo do tad biće moguće proživeti razne istorijske događaje kroz percepciju učesnika...
Šalu na stranu, kucaj Hronovizor na guglu i vidi. Doduše to je samo teorija zavere ali baš zanimljiva.
 

Back
Top