TORTE: recepti, saveti, ideje...

Koje torte majko mila:ok::ok: nemogu se nagledati lepote svaka vam cest:worth::worth::worth:
Evo od mene jedna sa slagom nisam odavno bockala ;)
attachment.php
 
E to je dobra stvar sto se tice vadjenja nosaca iz vrata frižidera da bi se iskoristila dubina i vrata. Jer, meni je žena juče donijela tortu na dekorisanje i prečnik tepsije u kojoj su se pekle kore je 38cm, pa još sve to na ogromnoj tacni, uh... 2 cm su nedostajala da se zatvore vrata iako sam izvadila te nosače iz vrata, naš je LG frižider NO frost način hlađenja, inače velike pacne u njega staju, ali ova je bila... Inače, svi frižideri su spoljašnje širine 60cm, samo eto zavisi od unutrašnjeg rasporeda uređaja za hlađenje, što je izgleda kod ova dva Gorenje extra urađeno, baš izgledaju moćno
Takva 2 imam i u planu je i treci.Za Djurdjev dan sam iznajmila rashladnu,isto stane sto i u taj friz. a zauzme puno vise prostora( u ovih mojih 60 m2 zivotnog i radnog prostora).Uz to za taj Gorenje frizoder mi muz napravio limene police koje ubacujem kad radim kolace (da ne lazem koliko ih stane ,uglavnom na svaki drugi podiok po polica).jos jedna dobra stvar je sto se skidaju oni nosaci s vrata,kad radim tortu na vecem pladnju,gdje treba odredjena dubina,vrata neometano zatvaram.Ma super je,stvarno...................
 
Predivne torte sve do jedne a neznam koga bih izdvojila,sve su odlične.
Ja sam danas nešto radila pa da se pohvalim.
Minijaturne je dimenzije al meni baš slatka.
Za moju nečakinju.........
Picture 011-1.jpg


Picture 001-1.jpg

Nije sa nekim figuricama jer je bila nabrzinu
a fondana sam imala premalo da još napravim medu ili
nešto drugo pa je ovako ispalo.Ja zadovoljna.:D
 

Back
Top