tema o ljubavi...

tacno, svi postupci i svi izbori koje smo napravili, ucinili su nas i oblikovali ovakve kakvi jesmo
ne treba se kajati jer je u tom momentu u tim okolnostima napravljen izbor (nas izbor) i idemo dalje
ali, da li se nekad pitas ili kazes sebi ''eh, da sam to i to uradila drugacije, sada bi mozda bilo lakse'' ili ne razmisljas o raznim mogucnostima koje bi doneo neki drugi izbor. Izbor koji bi napravila onda da ti je bila ova pamet?

Pa naravno da bi mnoge moje odluke i postupci izgledali drugacije da mi je bilo ovo iskustvo.... Ali da mogu vratiti vrijeme opet bih sve isto uradila jer cak i kad sam u sebi negdje znala da radim krivo, to je bilo manje bolno nego uraditi pametno. A u nekim proslim godinama sam birala lakse (iako sam znala da su pgresne) osluke, samo zato sto nisam imala dovoljno iskustva da sagledam situaciju dugorocno.

Malo sam zapetljala, valjda je jasno.... :rumenko:
 
zar nisi rekla da je kraj komunikacije izmedju nas dve?
kako god...svest o konacnosti se javlja bas oko 40 godine zivota...ne kazem ja, nego cika Kaplan:) Svidja mi se ova prva izreka...Mozda nisam u pravu da se iskustvom gubi cistota dozivljavanja, ali mi se cini ,na osnovu stavova starijih, da su te emocije umornije . bilo bi lepo da stariji ljudi sacuvaju mladalacki duh i elan...tad i izgledaju mladje, znam milion primera...

Упс!
Имам лошу навику да не гледам КО пише него ШТА пише...:confused:
 
Ljubav je za mene najlepsi osecaj na svetu....
nema lepseg osecaja od osecaja koji sam imala a to je osecaj da sam dotakla sve zvezde ispunila sve zelje,zavrsila sve poslove u zivotu ...
lepo ga je doziveti.....
a kako to moze da boli tamo gde nisam ni sumnjala da postoji...a onda je sve krenulo da mi nedostaje fali, bude ruzno ili lepe ili nezadovoljavajuce....ili...???
strasno
a kada sam imala ljubav nista od ovih osecaja nisam imala sve mi je bilo naj, naj, naj....

Da verujem u vecnu ljubav da postoji ...
Proslo je samo 7 godina i jos uvek se nadam da cu ponovo voleti...
 

Back
Top