Talibani odrubili glavu poljskom inženjeru

Da li odobravate ovakve mere Talibana

  • Da, oni su okupatori i treba im odrubiti glave

  • Ne, to je gnjusno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
мухамеданци су наши непријатељи...и чињеница је да не готивим амере зато што су нас напали...али када год се са мухамедовим обрачунавају имају моју подршку..

:ok::ok:

Њихови непријатељи увек могу рачунати на нашу подршку:ok:.
СМРТ РАДИКАЛНОМ ИСЛАМУ!
 
Poslednja izmena:
Invaders must die.

I tu nema sta vise da se prica.

Dobro dosli u suncani Avganistan.

Image6.jpg




Mislim da vi islamski teroristi i ekstremisti na duzi rok gubite ovu bitku protiv celog sveta,

i vecine mirnih i postenih muslimana koji hoce samo normalno da zive!?
 
Ja se iskreno, ali najiskrenije nadam da ce Tadic poceti da salje dobrovoljce za uspostavljanje i odbranu demokratije, ljudskih prava, itd itd u razne Irake, Avganistane i sl. Ti, naravno, neces biti jedan od njih, ali ce se sigurno naci bar stotinak stetocina.

Nasi avganistanski strateski partneri ce imati moju punu moralnu podrsku kada ih budu drali i klali.

U to ime, drugovi - ziveli!

0428-afghanistan.jpg
 
Кад мало боље размислим питоми су ови талибани. Мени су интересантније биле сцене из Могадиша када је су милитани препустили амерчке ренџера и делта форсе гомили мршавих црнчића и њиховим рођацима, који су их качили за мазге, вукли по улицама гађајући их каменицама и даскама. То су тек биле лепе сцене.
 
Упознат сам са филмом и песмом ал нисам знао превод мудрих речи исламског песника. Заиста не могу бити јасније. Не знам шта носиоци бакље слободе нису разумели. Ал није ни битно, након немилих сцена очи су им отворене
 
jeste
ubishe se od izgradnje
a ko ga je porushio?
jedan profa josh daavno na faxu mi reche statistichki podatak o broju telefonskih prikljuchaka u afganistanu pre i posle "borbe protiv terorizma"
probaj to da nadjesh pa se javi
a o % u povecanju proizvodnje narkotika nakon "oslobadjanja"da i ne govorimo
taj poljak ako je bio stvarno inzinjer a ne shpijun mogao je samo da radi na popravljanju toplotne izolacije nekog afganistanskog bondsitla:mrgreen:
kakva crna izgradnja,kakav solfedjo:rotf:

avganistan je rusio ko god je stigao, a u modernoj istoriji, su imali srece da ih ruse i rusi i ameri. Malo je drzava koje mogu da se pohvale takvim malerom.

u svakom slucaju, talibani nisu reprezenti avganistanskog naroda, vec su njegovi tirani, koji su mucili i ugnjetavali one koji nisu verski fanatici na najgore nacine. Mogu samo da se divim avganistanskom narodu , koji nikada nije porazen , od huna, francuza, rusa , amera ili koga vec , ali da se divim talibanima, koji su zlo da vece ne moze da bude i za muslimane i za ostatak sveta, i njihovim metodama obezglavljivanja svega i svakoga ko im se ne dopada , je bolesno...ti si vidim, taliban u dusi...:mrgreen:
 
avganistan je rusio ko god je stigao, a u modernoj istoriji, su imali srece da ih ruse i rusi i ameri. Malo je drzava koje mogu da se pohvale takvim malerom.

u svakom slucaju, talibani nisu reprezenti avganistanskog naroda, vec su njegovi tirani, koji su mucili i ugnjetavali one koji nisu verski fanatici na najgore nacine. Mogu samo da se divim avganistanskom narodu , koji nikada nije porazen , od huna, francuza, rusa , amera ili koga vec , ali da se divim talibanima, koji su zlo da vece ne moze da bude i za muslimane i za ostatak sveta, i njihovim metodama obezglavljivanja svega i svakoga ko im se ne dopada , je bolesno...ti si vidim, taliban u dusi...:mrgreen:

Nasopali su te propagandom kao gusku orasima. Ti Talibani su samo drugo ime za Pastune. Njihova "mucenja i ugnjetavanja" nisu nista drugo nego sprovodjenje pastunskih plemenskih obicaja. I nemoguce ih je pobediti zato sto su najveci narod Avganistana i zato sto ne zele da se ponasaju u skladu sa propisima zadatim od turbo-lezbejki u Amsterdamu i korifeja slobodnog trzista i vasingtonskog konsenzusa u Americi.

Talibani su pobedili. Osam godina od pocetka rata jedino o cemu Amerikanci i Englezi jos uopste razgovaraju na ovu temu jeste "kada se povlacimo?"
 
Dolazi se "da pomognes" kad te pozovu.

Kad te ne pozovu nego kad dolazis po pozivu lokalnog okupatora onda si uljez i red je da izgubis suplju tikvu. To se ovome i desilo, na opstu radost.

sto neko rece...nisam siguran da je milion srba u rasejanju pozvano od raznih vlada da "pomogne " privredu zemalja gde su se doselili, ili gde rade za 'debele pare".

mozda bi mogli ovi u kanadama, australijama, ili amerikama da razmisle , o laganom odsecanju glava ?? mislim, po logici, " ko ih je zvao"???:think:

kakvo bi tek to odusevljenje izazvalo kod ovdasnjih talibana, :super::super::super:
 
sto neko rece...nisam siguran da je milion srba u rasejanju pozvano od raznih vlada da "pomogne " privredu zemalja gde su se doselili, ili gde rade za 'debele pare".

mozda bi mogli ovi u kanadama, australijama, ili amerikama da razmisle , o laganom odsecanju glava ?? mislim, po logici, " ko ih je zvao"???:think:

kakvo bi tek to odusevljenje izazvalo kod ovdasnjih talibana, :super::super::super:

Jos kako su pozvani, jer da nisu pozvani ne bi dobili vize. U Kanadu pozivaju Kanadjani, u Nemacku pozivaju Nemci, a u Avganistan, vidis, ne pozivaju Avganistanci nego Amerikanci.

Razumes li makar sad? Ili treba i da obojim ovo sto sam ti nacrtao?
 

Back
Top