Tadićev ćale je mason

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da li ste se nakad zapitali zasto je parlament EU za koju se zalaze mason Boris Tadic napravljen da izgleda kao Vavilonska kula :think: Da li to Tadicevi masoni prave Globalni Vavilon :think: A setite se po legendi zasto je Bog srusio Vavilon :think:

Building_Site_poster.jpg

pazi stvarno :eek: e sada je sve jasno :cool:
 
btw da li se neko od vas zaludjenika domacom politikom seca kada je u jednoj emisiji Utiska nedelje na B92 kod Olje Beckovic bio jedan od predloga za utisak Borisov govor u koliko se secam, poslednjoj ili pretposlednjoj izbornoj kampanji. Olja je taj predlog za utisak sa Borisovim govorom nazvala "slobodnozidarski radovi".
 
btw da li se neko od vas zaludjenika domacom politikom seca kada je u jednoj emisiji Utiska nedelje na B92 kod Olje Beckovic bio jedan od predloga za utisak Borisov govor u koliko se secam, poslednjoj ili pretposlednjoj izbornoj kampanji. Olja je taj predlog za utisak sa Borisovim govorom nazvala "slobodnozidarski radovi".

Е све и да је Борис масон баш би га Оља која му је интимна пријатељица офирала по Б92 :rotf: Параноја ...
 
Da li mozes da dojmis koliko tvoja poruka deluje debilno,i posve smesnija od likova slicnih tvom opisu :dash:

Kad neko hoce da ispadne zanimljiv na racun svog neznanja :roll:

Не могу да дојмим шта теби делује дебилно пошто нисмо на истој таласној дужини, на моју велику срећу :mrgreen: А још мање могу да дојмим ко си сад па ти и шта ти није јасно :lol:
 
Наравно да сатанисти управљају државом јер им друштво дозвољава,па услед тога (заслужено)страда.
Закони показују ко влада и њихова дела.Али,неће то још дуго трајати.Иде крах оваквог система,Србија је пред банкротом(чим престане кредитирање) и онда ће свако морати да бере плодове свог рада.Метла се захуктава...
 
Где се знало? Испред локалне продавнице где у недостатку посла цевчите пиво и испредате теорије завере? :rotf:
Drugarice mnogo si povrsna, jel se stvarno ne vidi post #1 ?

To je procena tima za istraživanje političkih i socijalnih rizika beogradske agencije **Bina**, objavljena 30. januara 1993. godine. I u tom istrazivanju su kao masoni pomenuti i vodeci clanovi SPSa i tako dalje, dakle iz vecine politickih partija, i iz pozicije i opozicije...A ja sam samo izdvojio Borisovog oca zato sto je Boris trenutno aktuelan.
 
Не могу да дојмим шта теби делује дебилно пошто нисмо на истој таласној дужини, на моју велику срећу :mrgreen: А још мање могу да дојмим ко си сад па ти и шта ти није јасно :lol:

Ne deluje,nego jeste.

Nema to veze sa talasnim duzinama,a i hvala bogu nismo.

Meni je sve jasno osim ljudi koji guraju nos u neke stvari o kojima blage veze nemaju,kao napr. ti.
c010.gif
 
Drugarice mnogo si povrsna, jel se stvarno ne vidi post #1 ?

To je procena tima za istraživanje političkih i socijalnih rizika beogradske agencije **Bina**, objavljena 30. januara 1993. godine. I u tom istrazivanju su kao masoni pomenuti i vodeci clanovi SPSa i tako dalje, dakle iz vecine politickih partija, i iz pozicije i opozicije...A ja sam samo izdvojio Borisovog oca zato sto je Boris trenutno aktuelan.

ДС и СПС су заједно на власти.Браћа су то...
 
Drugarice mnogo si povrsna, jel se stvarno ne vidi post #1 ?

To je procena tima za istraživanje političkih i socijalnih rizika beogradske agencije **Bina**, objavljena 30. januara 1993. godine. I u tom istrazivanju su kao masoni pomenuti i vodeci clanovi SPSa i tako dalje, dakle iz vecine politickih partija, i iz pozicije i opozicije...A ja sam samo izdvojio Borisovog oca zato sto je Boris trenutno aktuelan.

Могао си да издвојиш и чланак из Трећег ока, баш је био добар и уверљив онај фељтон о беби са крилима :lol:
Него да ти одам тајну ... у СПС све сами масони :mrgreen: Врбовали су и мене, зато ти и минирам тему :rotf:
 
btw da li se neko od vas zaludjenika domacom politikom seca kada je u jednoj emisiji Utiska nedelje na B92 kod Olje Beckovic bio jedan od predloga za utisak Borisov govor u koliko se secam, poslednjoj ili pretposlednjoj izbornoj kampanji. Olja je taj predlog za utisak sa Borisovim govorom nazvala "slobodnozidarski radovi".

Znači, rešenje problema je da zovemo Olju da pitamo da li je Boris mason :lol: Znajući je, ja to ne bih radila ali ako ti je istina toliko važna uputiću te na nju :p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top