Tadic i DS uspeli da uniste ono sto nije uspeo NATO - Srbija vise nema vojsku

kako nije ? jer mogla vojska da ga smeni i uspostavi vojnu diktaturu i sacuva kosovo?
E vidis kraljevacki korpus se nije vratio u kasarnu i naozruzan do zuba je ostao na putu dok nam nisu isplatili dnevnice...sve.. i pustili kolone izbeglica i sirotinje da prodju dalje u Srbiju.
Tako da danas ja nisam jedan od onih jadnika veterana sto se bije i dobija batine ,trazeci svoje pare.

Heheh i tu je ono kao neshto za ponos? Ja kada bih branio ovu zemlju coravog dinara nikada ne bih uzeo. Sem ako,ne daj Boz, ne ostanem tezak invalid.
 
koji ce nam djavo vojska koja ne sme da zastiti sopstveni narod od genocida siptarskog?

sta ce nam takva vojska?

da spavaju na poslu u kasarnama i piju rakiju o drzavnom trosku?

Vojska se prilagodjava politickom vrhu i ima svoj lanac komandovanja tako da radi shta joj se kaze. Ne moze neki pajser da odlucuje sta ce vojska da radi.
 
Oruzane snage Republike Hrvatske

Ukupan broj pripadnika oružanih snaga je 32.700, od čega oko 8.000 čine vojnici na služenju vojnog roka.

Rezervne snage čini oko 111.000 rezervista od kojih se njih 32.360 odazivaju na prvu uzbunu. Od ukupnog broja muškaraca starosti od 16 do 49 godina kojih ima 1.081.135, njih 856.946 je sposobno za vojnu službu.


http://sr.wikipedia.org/sr-el/Oružane_snage_Republike_Hrvatske

:hahaha: :hahaha: :hahaha:


Ovo je tuzno, ali moram da se smejem, mislim Hrvatska Vojska....


TRAGEDIJA!!!!!!




Sitnica od vojske.....iza koje stoje sve clanice NAT-a.:mrgreen:
 
Vojska se prilagodjava politickom vrhu i ima svoj lanac komandovanja tako da radi shta joj se kaze. Ne moze neki pajser da odlucuje sta ce vojska da radi.

u pravu je tada je vojska imala mnogo vecu popularnost za razliku od milosevica.
trebali su da ga sruse ali to je bila poslusna vrhuska.

i oni koji su se tada borili protiv najace sile u istoriji sveta ,su dokazali da nisu pajseri.
 
u pravu je tada je vojska imala mnogo vecu popularnost za razliku od milosevica.
trebali su da ga sruse ali to je bila poslusna vrhuska.

i oni koji su se tada borili protiv najace sile u istoriji sveta ,su dokazali da nisu pajseri.

Mislish generali? Ni jedna vojska bez politicke podrshke ne moze da opstane niti da dobije rat. Mora imati podrshku od svih. Nije ovo toliko tesko razumeti shto govorim. Znash i ti da je tako. A sad jedino da se povukla sa Kosova u Bg, srushila vlast i vratila se nazad...Teska posla stvarno i veliko samoubistvo.
 
Mislish generali? Ni jedna vojska bez politicke podrshke ne moze da opstane niti da dobije rat. Mora imati podrshku od svih. Nije ovo toliko tesko razumeti shto govorim. Znash i ti da je tako. A sad jedino da se povukla sa Kosova u Bg, srushila vlast i vratila se nazad...Teska posla stvarno i veliko samoubistvo.

nije morala uopste da se povlaci da bi sredila milosevica...vise nije bitno a i idemo van teme.
 
Sitnica od vojske.....iza koje stoje sve clanice NAT-a.:mrgreen:

Ti izgleda spavas i sa jastukom sa loogom NATO-a, cisto da te podseti kakvu ljubav gajis prema njemu, iskrenu, cistu... I prema Hrvatima.... :mrgreen:

Hteo sam da ukazem na to da i kilavi Hrvati imaju vecu Vojsku od nas, a da bi ih u svakom ratu bez spoljnih mesanja i sakrivanja ispod Americke guz.e, mi njih zbrisali za nekoliko dana, ali, hebi ga, vremena se promenila, moramo u Evropu....
 
Placenici ratuju za novac, a patriote za uverenja.

Jel? ... a sta se desi kad patriota ratuje za uverenje tj. za DZ, a onda ga onaj "njegov" politicar sa vrha izda ... sta ces reci kad ga ovaj patriota isto tako iz uverenja rokne u glavu ... a siguran sam da je vise patriota od politicara ... kako se to zove onda ?
 

Jel? ... a sta se desi kad patriota ratuje za uverenje tj. za DZ, a onda ga onaj "njegov" politicar sa vrha izda ... sta ces reci kad ga ovaj patriota isto tako iz uverenja rokne u glavu ... a siguran sam da je vise patriota od politicara ... kako se to zove onda ?

Zavisi kakvih uverenja. Ako je neko kriminalac onda su mu uverenja ocigledno pogresna.
 
Zavisi kakvih uverenja. Ako je neko kriminalac onda su mu uverenja ocigledno pogresna.

zasto mi u srbiji ne mozemo kao narod ugrozen od skoro svih svojih suseda da posedujemo automatsko naoruzanje a amerikanci, kojima ne preti niko od suseda - mogu?

http://eastcoastfirearms.com/



evo ti ovde mozes da kupis legalno u americi sta god hoces od naoruzanja

zasto je nama tadic antisrbin i srbomrzac, uskratio pravo da se branimo. 90tih smo imali pravo da posedujemo i nosimo makar pistolje i revolvere a danas ni to. to je po meni najcrnji fasizam i uskracivanje osnovnih ljudskih prava a pravo na odbranu je osnovno ljudsko pravo.

zar ne bi trebali mi kao drzava srbija ako vec regularne snage vojske srbije ne mogu, da omogucimo nasim gradjanima da licno ucestvuju u odbrani nase brace na kosovu i metohiji naoruzani licnim naoruzanjem koje bi u najmanju ruku ukljucivalo sve vrste automatskih jurisnih pusaka, ceo program zastava naoruzanja ukljucujuci bacace granata , snajpere kao i minobacace od 120 milimetara?

da smo to uradili siptari ne bi pomisljali da nas genocidisu ko sto sad hoce da urade to u Aprilu

svi iz DS-a su najobicniji izdajnici koji zele da siptari pobiju sve srbe. da ne zele dali bi im makar najmanju mogucnost da se brane.
 
Poslednja izmena:
da nam tadic i DS nisu uskratili pravo na odbranu svaki srbin bi mogao da se naoruza za 400-500 evra sa jednom m70 zastavinom i jedno 500 metaka. sve bi tada bilo drugacije. naoruzavanje i vezbanje upotrebe istog je najbolja preventiva protiv eventualne agresije neprijatelja na tvoj narod i zemlju.

al zna to tadic zato je srbima uskratio , gore nego turci, pravo da se brane

ej breee, za vreme turaka su srbi mogli da imaju kubure a danas ne mozemo da imamo ni jedan obican cz99
 
da nam tadic i DS nisu uskratili pravo na odbranu svaki srbin bi mogao da se naoruza za 400-500 evra sa jednom m70 zastavinom i jedno 500 metaka. sve bi tada bilo drugacije. naoruzavanje i vezbanje upotrebe istog je najbolja preventiva protiv eventualne agresije neprijatelja na tvoj narod i zemlju.

al zna to tadic zato je srbima uskratio , gore nego turci, pravo da se brane

ej breee, za vreme turaka su srbi mogli da imaju kubure a danas ne mozemo da imamo ni jedan obican cz99
da zamisli , Tadic uskratio pravo da svaka budala koja ima 400 evra moze da kupi kalasnjikov na pijaci ispod tezge , kao u slobodarskom Avganistanu ili Ramali :hahaha: stvarno si bio u pravu za onu inteligenciju i broj cipela :mrgreen:
 

Back
Top