TADIĆ I DS NAPOKON POSLE OVOGA MORAJU DA PADNU

Jedino Tadic nas moze odvesti u EU! Covek iza koga stoji mnogo uradjenog a ne samo obecanog, covek koji ima uticaja u svetu i koji patriotski vodi ovu zemlju. Posle 11.maja ce se sve videti i ko ce pasti i ko ce nastaviti da vodi ovu zemlju napred. Jedino ko treba da padne je Kostunica jer je on neprijatelj ovog naroda.

Videlo se kolko ima uticaja u svetu sigurno ništa više od tvog razmišljanja među Srbe.
 
Jao, kakvi ste vi glupani. Dok nam hrvati, siptari i ostali kroje kapu, mi cemo sad da intezivno mrzimo LDP ili DS. Konjine glupe, srbija i jeste postala chmar sveta, zato sto nismo uspeli da vidimo dalje od komsijske tarabe. Sramim se kome pripadam, ali sam i dalje ovde i bogu se molim da nam Bog bar kroz guzicu mrvu pameti ugura u glavu. Kad cujem ove da im je LDP kriv za sve, zeludac mi se okrene. Sto niste citali knjige i pazili na casu, hebo vas glupi nacionalizam u prkno.

Хебо тебе национализам усташки. Ви црвено црни имате исту политику као усташе. дс, лсв, лдп, je црвено црна коалиција.
 
Хахахаха. Само читам шта пишу. Него, Регистра, где је то Самарџић позивао да се пале пунктови на КиМ? Никако да добијемо одговор?

Sta i da jeste , pa naucili smo nesto od 17 marta , to je samo opravdan revolt gradjana ( bar bi ameri i umnik tako to formulisali)?
 

Back
Top