TADIĆ I DS NAPOKON POSLE OVOGA MORAJU DA PADNU

Vlada usvojila Akcioni plan
14. januar 2008. | 08:58 -> 14:10 | Izvor: B92, Beta, Tanjug
Beč, Beograd -- Vlada Srbije usvojila je danas Akcioni plan za slučaj proglašenja jednostrane nezavisnosti Kosova i Metohije.



Ili hoces da kazes da su ministri iz DS-a glasali za plan a da ga nisu ni videli. Veselo.


veselo...nisu sve detalje...jer je Samardzici dobio jednu kovertu...koju pored njega ima samo Mloha...za tvoju info...da ne lutash...
 
Ništa ja nikome ne spočitavam, a naročito ne "njemu". To što se on tolike godine bavi "evropskom idejom" ne znači da je uopšte nešto shvatio, a to da nije shvatio pokazuje svakodnevno. Nema matrice, sve je od slučaja do slučaja, a on je zaista poseban slučaj.

Pa zasto onda kazes da treba da cuti i da ne iznosi svoj stav po tom pitanju.

Ili si zaboravila sta si danas napisala...

Kad taj isti Samardžić, licemer, bude vratio svoju decu iz te odvratne EU na školovanje i rad u Srbiju, neka mi onda prosipa pamet, a dotle nek ne talasa. Magarac jedan.
 
Nema matrice uopste....i sve sami Nostradamusi i Kleopatre.

Ministar za Kosovo i Metohiju Slobodan Samardžić izjavio je večeras da akcija Srba na dva kontrolna punkta na administrativnim prelazima Jarinje i Brnjak nije bila inicirana iz Beograda.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=02&dd=19&nav_id=285424



Jos cekam da nam Registra kaze na kojoj TV je prikazano kako Samardzic nagovara "decu".
 
Ne pravi se naivna, El Muerte nije na njih mislio, nego na pravu decu, jasno i zbog cega.


Ali to je sporedno, kazi nam na kojoj tv je prikazano kako Samarzdic nagovara "decu"?



Pa kad Samardžič bude u Velikom Bratu...onda ću ti dokumentovati video zapisom...a do tada kao i uvek...postoje poverljivi ljudi...poverljive informacije...manje poverljive...i kao što kažeš vidovite Zorke..
.E sad...na tebi je da li hoćeš ili nećeš da mi poveruješ...isključi naša različita gledišta...nego gledaj moje postove do sada, a ja ću tvoje...pa bez vređanja ...nego objektivno...da li smo ti i ja kadri da priznamo jedan drugom kada je onaj drugi u pravu..
 
Pa kad Samardžič bude u Velikom Bratu...onda ću ti dokumentovati video zapisom...a do tada kao i uvek...postoje poverljivi ljudi...poverljive informacije...manje poverljive...i kao što kažeš vidovite Zorke..
.E sad...na tebi je da li hoćeš ili nećeš da mi poveruješ...isključi naša različita gledišta...nego gledaj moje postove do sada, a ja ću tvoje...pa bez vređanja ...nego objektivno...da li smo ti i ja kadri da priznamo jedan drugom kada je onaj drugi u pravu..


:p

Zezas se, jel da.


Nema dokaza, nema nicega, dosadasnji partneri u Vladi koji su se pokoskali i u cijem bi interesu bilo da tako nesto objave, cute, ali mi svi ovde treba tebi da poverujemo.

Eto, to je ono sto vlasa klika radi na forumu, Ti prednjacis, Registra ( koju inace jos uvek cekam u vezi TV stanice) te prati u stopu. Vi vasa misljenja plasirate bukvalno kao da su cinjenice, pravite konstrukcije, menjate teze kod cistih stvari.

Naravno da ti ne verujem, nista licno :rolleyes:
 
:p

Zezas se, jel da.


Nema dokaza, nema nicega, dosadasnji partneri u Vladi koji su se pokoskali i u cijem bi interesu bilo da tako nesto objave, cute, ali mi svi ovde treba tebi da poverujemo.

Eto, to je ono sto vlasa klika radi na forumu, Ti prednjacis, Registra ( koju inace jos uvek cekam u vezi TV stanice) te prati u stopu. Vi vasa misljenja plasirate bukvalno kao da su cinjenice, pravite konstrukcije, menjate teze kod cistih stvari.

Naravno da ti ne verujem, nista licno :rolleyes:


volim otvoreno...

a dok se ne pokaže...da li sam bio u pravu...tj., moja vidovita Zorka sa III sprata...nastavljamo...:lol:
 
najbolje da mi i ne ulazimo u EU.
Jedino pametno!
Tj. nece oni nas, jer dok mi ispunimo sve uslove, nece imati sta i ko da udje.
Kad uzmu Vojvodinu i Rasku, sta ce ostati, i jos dok polovina stanovnistva ode u hag, a ovi drugi kao svjedoci izginu...
GOTOVI SMO BRE!!!
A mi se jos medjusobno svadjamo i "koljemo"
Samonam jos Bog i Nikolic mogu pomoci



Nikada radikali neće pobediti.
 
Nema matrice uopste....i sve sami Nostradamusi i Kleopatre.

Ministar za Kosovo i Metohiju Slobodan Samardžić izjavio je večeras da akcija Srba na dva kontrolna punkta na administrativnim prelazima Jarinje i Brnjak nije bila inicirana iz Beograda.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=02&dd=19&nav_id=285424



Jos cekam da nam Registra kaze na kojoj TV je prikazano kako Samardzic nagovara "decu".

:confused::confused: Izvini, ti misliš da je politika jedno pošteno "zanimanje"? Misliš da političari uvek govore istinu? Ako je tako, ja ti se divim, u stvari divim se tvojoj neiskvarenosti. Teško je naći tako naivnog čoveka u Srbiji u 21. veku.
 
:confused::confused: Izvini, ti misliš da je politika jedno pošteno "zanimanje"? Misliš da političari uvek govore istinu? Ako je tako, ja ti se divim, u stvari divim se tvojoj neiskvarenosti. Teško je naći tako naivnog čoveka u Srbiji u 21. veku.

Naravno da ne mislim, ali ti si to tako rekla da je delovalo kao je zaista bilo na tv.

Zapeli ste da je on nekog nagovarao, a nemate nikakav dokaz...to moze biti samo tvoje misljenje a rekoh vec, ti svoja misljenja plasiras kao cinjenice, i maltene ubedjujes ljude u to, smesno, ovo je samo jedan primer. Zato i rekoh, matrica.
 
Da i kad Samardzic svojim "pulenima" na Kosovu i Metohiji zabrani saradnju sa institucijama nezavisnog Kosova (citaj sajt Kosova i Metohije-naslov "otvoreno pismo predsednicima DSS-a i NS"),sta rade ljudi DSS-a i NS u opstini Gnjilane.Kako oni postuju parolu "KOSOVO JE SRBIJA":evil:

"Beograd" ce im doci glave!!!

Prosto, neverovatno,da ni malo ne uche iz proshlosti!:confused::roll:
 
"Sumnjive namere koalicije oko DS"

On je izjavio da se toj koaliciji ne sme dozvoliti mogućnost da kroz bilo kakav sporazum sa Evropskom unijom potpiše i nezavisnost Kosova. "Još se ne znaju sve prave namere koalicije Čanak, DS, G17 i šta sve stoji iza njihove velike propagande i bezobzirnog zastrašivanja građana da će se srušti ceo svet ako oni nisu na vlasti", rekao je lider DSS-a.

"Zato moramo otvoriti četvoro očiju da ne bi koalicija Čanak, DS, G17 kroz neki sporazum sa EU potpisala i nezavisnost Kosova. Jer, čim je Boris Tadić uzeo Čanka i G17 da mu budu garanti prazne parole da nikada neće priznati Kosovo, jasno je da im se ništa ne može verovati", rekao je Koštunica.


Predsednik DSS-a još jednom je naveo da je "činjenica od koje niko ne može pobeći da lideri nove koalicije Čanak, DS, G17 otvoreno i bezobzirno govore da je ludilo reći 'Kosovo je Srbija'".

"Oni su prvi u istoriji našeg naroda koji su se usudili da kažu da su se svojim očima uverili da je Kosovo nezavisno. Oni su prvi u istoriji našeg naroda koji su se usudili da kažu da je kolektivno ludilo reći 'Kosovo je Srbija'. Ne smemo im dozvoliti da budu i prvi u istoriji Srbije koji će potpisati nezavisnost Kosova. Moraće da se pomire da dok postoji Srbija uvek će važiti istina - Kosovo je Srbija", rekao je Koštunica.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=08&nav_category=418&nav_id=292930



Istina.
 
U pismu Rupela i Kušnera, objavljenom na Internet sajtu slovenačkog MIP-a, navodi se da je neodgovorno od Srbije da želi članstvo u EU, a da istovremeno odbija saradnju s njenim misijama. Ukazavši da su Rupel i Kušner u pismu naveli dva nova dodatna uslova za buduću evropsku integraciju Srbije, Samardžić je objasnio da je prvi uslov da Srbija prihvati misiju EU na Kosmetu, a drugi - razvoj dobre regionalne saradnje s Pokrajinom, što praktično znači prihvatanje nezavisnog Kosova od same Srbije. Samardžić je naglasio da je pismo Rupela i Kušnera, do sada, najviši stepen nepoštovanja Srbije kao međunarodno priznate države od čelnika EU. Budući da EU ima problem sa unutrašnjim i međunarodnim pravom, a ne Srbija, Unija mora preispitati svoju politiku prema Srbiji, koja se poslednjih meseci zasniva na kršenju prava, istakao je Samardžić.Žao mi je DS ali ako se ne opamete nestaće sa političke scene.

Gde bre da padnu i kako ?????

Vidis da je covek zdrav kao dren ,bio na pregledima pred Predsednicke izbore .

Salu na stranu ,ali zasto bi Tadic i DS bile gde "pali" ako nesto izjavi Rupel ili ovaj "mackarov" licemer i prevrant Samardzic.
 
Gde bre da padnu i kako ?????

Vidis da je covek zdrav kao dren ,bio na pregledima pred Predsednicke izbore .

Salu na stranu ,ali zasto bi Tadic i DS bile gde "pali" ako nesto izjavi Rupel ili ovaj "mackarov" licemer i prevrant Samardzic.

Zato sto je prema poslednjoj anketi 71,3% gradjana protiv ulazenja u EU,ako je uslov priznavanje Kosova.A ovaj uslov su vec postavili ovim izjavama.
 
"Sumnjive namere koalicije oko DS"

On je izjavio da se toj koaliciji ne sme dozvoliti mogućnost da kroz bilo kakav sporazum sa Evropskom unijom potpiše i nezavisnost Kosova. "Još se ne znaju sve prave namere koalicije Čanak, DS, G17 i šta sve stoji iza njihove velike propagande i bezobzirnog zastrašivanja građana da će se srušti ceo svet ako oni nisu na vlasti", rekao je lider DSS-a.

"Zato moramo otvoriti četvoro očiju da ne bi koalicija Čanak, DS, G17 kroz neki sporazum sa EU potpisala i nezavisnost Kosova. Jer, čim je Boris Tadić uzeo Čanka i G17 da mu budu garanti prazne parole da nikada neće priznati Kosovo, jasno je da im se ništa ne može verovati", rekao je Koštunica.


Predsednik DSS-a još jednom je naveo da je "činjenica od koje niko ne može pobeći da lideri nove koalicije Čanak, DS, G17 otvoreno i bezobzirno govore da je ludilo reći 'Kosovo je Srbija'".

"Oni su prvi u istoriji našeg naroda koji su se usudili da kažu da su se svojim očima uverili da je Kosovo nezavisno. Oni su prvi u istoriji našeg naroda koji su se usudili da kažu da je kolektivno ludilo reći 'Kosovo je Srbija'. Ne smemo im dozvoliti da budu i prvi u istoriji Srbije koji će potpisati nezavisnost Kosova. Moraće da se pomire da dok postoji Srbija uvek će važiti istina - Kosovo je Srbija", rekao je Koštunica.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=08&nav_category=418&nav_id=292930



Istina.

Koštunica je ili:

1. sasvim odlepio
2. otkrio pravo lice, ("trojanski konj" Zlobodanovog režima, koji suštinski nastavlja istu politiku, praktično, novi "džoker" naših neprijatelja - zna se kojih, uprošćeno - "Amera")
3. i jedno i drugo
 

Back
Top