TADIĆ I DS NAPOKON POSLE OVOGA MORAJU DA PADNU

Da, jeste, od pre 2 nedelje, kada je postao podpredsednik stranke ili je eventualno postao clan kada je postao ministar, nisam siguran, u svakom slucaju od skoro iako je dugogodisnji Kostunicin savetnik.

Pa dobro. Nije bitno od kada nego da jeste član DSS, kao što sam i napisala. Mogao je i juče da se učlani ako je hteo, poenta je da ovde neki forumaši pišu neistine računajući da smo neinformisani. Uostalom, i pre tog formalnog učlanjenja je radio šta mu Voja kaže tako da ne vidim koji je sad to argument za njegovu odbranu ...
 
E kakvi ste vi ljudi, najbitnije da ste protiv EU,a sad pride de raspali po Tadiću, Ldp-u i Registri. Šta vam je sada kriva Registra nije ona dala Tačiju nezavisno Kosovo.

Niko ko je preživeo sve što je građanin Srbije odživeo poslednjih 20-tak godina nije lud od ljubavi prema EU, ali to ne znači da sad treba da pljunemo na EU i stavimo se pod stakleno zvono.

SRS na primer, a takoće ni bilo koja druga partija, nema bilo kakav dugoročni plan, ekonomski program, suvislu strategiju za slučaj da Srbija ostane izvan EU.
Glupo je rušiti pregovore i mutiti vodu ako nemaš neku alternativu.


Ne okreci sad pricu, jel citas ti temu, jel pratis kontekst, prozvana je jer prica svasta u poznatom ldp stilu, a ne iz tih razloga koje ti navodis.
 
Pa dobro. Nije bitno od kada nego da jeste član DSS, kao što sam i napisala. Mogao je i juče da se učlani ako je hteo, poenta je da ovde neki forumaši pišu neistine računajući da smo neinformisani. Uostalom, i pre tog formalnog učlanjenja je radio šta mu Voja kaže tako da ne vidim koji je sad to argument za njegovu odbranu ...

Da, da "racunam" :rolleyes:

Ti izgleda citas neku drugu temu a pises na ovoj, ili je taj moj post prvi koji si u ovoj temi procitala.
 
DA PONOVIM ZA IDIOTE:
UKRATKO, EU POSTAVLJA NOVI USLOV: PRIZNAJTE KOSOVO AKO HOCETE UOPSTE DA NASTAVITE PREGOVORE O PREGOVORIMA DA SE ZAPOCNU PREGOVORI DA SRBIJA POTPISE SPORAZUM O NASTAVKU PREGOVORA!!!!
To sto mi hocemo u evropu, to vam je kao kad ozenjen covek (evropa) ima svalerku(srbija). Svalerka hoce da on ostavi zenu(USA) i da se ozeni njom, ali ne vredi, njemu ona treba samo za povremeni sex.
TEK CETE DA VIDITE KAKVE CEMO USLOVE DA DOBIJEMO (SARGAREPU) - MAGARCI!!!



Ivaneeee, Ivaneeee...

Opet tvoje novo liceeee...

Ivane...krize su zajebane...ali ne morash ovde...:lol:
 
A zamenik Samardzica...."gosp". Kljakic...da li i on nije DSS-ovac???

Premijer ne postavlja Ministra ako nije siguran u njega...a Samrdzic je Mlohin izbor...a ne DS-ov...

Samardziceva deca nisu u BG...!!!
a on i dalje hushka decu one sirotinje na Severu Kosova...na kamenice...a svoju sakrio ispod "7velova"...
Sve me ovo podseca na Slobinu decicu...i njihova hushkanja TUDJE dece...kao...nisu njihova...a i siromasi su...rodice majka nove...

KAKVA LJIGA JE TAJ SAMARDZIC...
 
Ne okreci sad pricu, jel citas ti temu, jel pratis kontekst, prozvana je jer prica svasta u poznatom ldp stilu, a ne iz tih razloga koje ti navodis.

Pošto pričam "svašta" proveriću pa ću onda potvrditi ili opovrgnuti svoje tvrdnje.

Mada ne razumem zašto se toliko zauzimaš za dotičnog gospodina i zašto te toliko pogađa izmišljen ili tačan podatak o tome da su se njegova deca školovala ili školuju, radila ili rade u inostranstvu. Neproverena čaršijska priča, mada misliš li da je to neobično kad su srpski političari u pitanju? Šta si ti, njegov advokat? Nisam primetila da se tako zdušno zauzimaš za pravdu i kritiku izmišljotina koje svakodnevno ovde čitamo kad su neki drugi političari u pitanju. Da nemaš ti malo dvostruke standarde (omiljeni izraz dotičnog gospodina)?

O njegovom politikanstvu i o neredima koji izbiju gde god na Kosovu da se pojavi, drugi put.
 
zgrozheni ili ne...chinjenice...

Akcioni plan...kog samo on drzhi pod mishkom...kao da je Srbija njegovo vlasnishtvo...i manipulishe sa tim misterioznim Akcionim planom, kako se dogovori sa Mlohom...

Ma strašno šta je u ovoj državi dozvoljeno. Ovo je divlji zapad, a ne država u Evropi. Koštunica je valjda šerif, a Samardžić zamenik šerifa. To što jedva namiču procenat birača za cenzus, pa skupljaju kojekakav šljam, samo da bi dohvatili dovoljan procenat da uopšte uđu u Skupštinu, nije važno. Majko moja, koje dno.:roll:
 
Pošto pričam "svašta" proveriću pa ću onda potvrditi ili opovrgnuti svoje tvrdnje.

Mada ne razumem zašto se toliko zauzimaš za dotičnog gospodina i zašto te toliko pogađa izmišljen ili tačan podatak o tome da su se njegova deca školovala ili školuju, radila ili rade u inostranstvu. Neproverena čaršijska priča, mada misliš li da je to neobično kad su srpski političari u pitanju? Šta si ti, njegov advokat? Nisam primetila da se tako zdušno zauzimaš za pravdu i kritiku izmišljotina koje svakodnevno ovde čitamo kad su neki drugi političari u pitanju. Da nemaš ti malo dvostruke standarde (omiljeni izraz dotičnog gospodina)?

O njegovom politikanstvu i o neredima koji izbiju gde god na Kosovu da se pojavi, drugi put.


Da, cujes na b92 a proveris u Blicu, ili obrnuto.

Vec sam rekao o tome, spocitavas evropsku ideju coveku koji se tolike godinje njome bavi, jer se njima ne bavi onako kako ti zamisljas da treba da se bavi, pa ga onda proglasavas za Aboridzina. Ne znam gde su mu deca ali i da su preko to ti je argument zasto on nema pravo na takav svoj stav i zasto ne treba da ga iznosi.Pa sta si ti, kraljica, a ovo je srednji vek. I ne redi se samo o njemu i konkretnom slucaju, to vam je klasicna matrica.




p.s. Da, advokat sam mu, ali sam mu otkazao punomocje, nije mi platio.:rolleyes:
 
Da, cujes na b92 a proveris u Blicu, ili obrnuto.

Vec sam rekao o tome, spocitavas evropsku ideju coveku koji se tolike godinje njome bavi, jer se njima ne bavi onako kako ti zamisljas da treba da se bavi, pa ga onda proglasavas za Aboridzina. Ne znam gde su mu deca ali i da su preko to ti je argument zasto on nema pravo na takav svoj stav i zasto ne treba da ga iznosi.Pa sta si ti, kraljica, a ovo je srednji vek. I ne redi se samo o njemu i konkretnom slucaju, to vam je klasicna matrica.




p.s. Da, advokat sam mu, ali sam mu otkazao punomocje, nije mi platio.:rolleyes:


Ništa ja nikome ne spočitavam, a naročito ne "njemu". To što se on tolike godine bavi "evropskom idejom" ne znači da je uopšte nešto shvatio, a to da nije shvatio pokazuje svakodnevno. Nema matrice, sve je od slučaja do slučaja, a on je zaista poseban slučaj.
 
Ne lupetaj...

nego objavi akcioni plan barem ostalim ministrima...ili barem ministru vojske...

Vlada usvojila Akcioni plan
14. januar 2008. | 08:58 -> 14:10 | Izvor: B92, Beta, Tanjug
Beč, Beograd -- Vlada Srbije usvojila je danas Akcioni plan za slučaj proglašenja jednostrane nezavisnosti Kosova i Metohije.



Ili hoces da kazes da su ministri iz DS-a glasali za plan a da ga nisu ni videli. Veselo.
 

Back
Top