Sve o bebama 0-12 meseci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hvala cure
hehe, da on je utrostrucio svoju tezinu al je bio sitan, mali, nije bas da je cetiri kile imao, pa dogurao do 12 :D
i jes, vala, tara, dopro primeti, zivce su mi pojeli ti grami u pocetku :), ona prva dva meseca i ni kila cela na gore me je dokusurila... a eto, sad da ga ne ureknem je lepo dobio, 730 grama od prosle kontrole , to je ok s obzirom da smo sada stariji...
sve to eto dodje na svoje, koliko su svi oni drugaciji bili od rodjenja, pa su sada gotovo na istom.... priroda to lepo uredi :)

evo imam i zapisano na papiricu kako je to islo kod nas, slabo na popcetku....
19.10. 2012. rodjen, sa 2500 gr

26.10. 2012. kuci stigao sa 2380 gr

e onda idu kontrole
23.11.'12. 2870 gr
21.12.'12. 3400 gr
01.02.'13. 4300 gr (s ovol'ko su se neki i rodili :)))) )
15.03.'13. 5650 gr
26.03.'13. 6720 gr
07.06.'13 7450 gr
 
Poslednja izmena:
hvala cure
hehe, da on je utrostrucio svoju tezinu al je bio sitan, mali, nije bas da je cetiri kile imao, pa dogurao do 12 :D
i jes, vala, tara, dopro primeti, zivce su mi pojeli ti grami u pocetku :), ona prva dva meseca i ni kila cela na gore me je dokusurila... a eto, sad da ga ne ureknem je lepo dobio, 730 grama od prosle kontrole , to je ok s obzirom da smo sada stariji...
sve to eto dodje na svoje, koliko su svi oni drugaciji bili od rodjenja, pa su sada gotovo na istom.... priroda to lepo uredi :)

evo imam i zapisano na papiricu kako je to islo kod nas, slabo na popcetku....
19.10. 2012. rodjen, sa 2500 gr

26.10. 2012. kuci stigao sa 2380 gr

e onda idu kontrole
23.11.'12. 2870 gr
21.12.'12. 3400 gr
01.02.'13. 4300 gr (s ovol'ko su se neki i rodili :)))) )
15.03.'13. 5650 gr
26.03.'13. 6720 gr
07.06.'13 7450 gr

pa da, bas na to i mislim, kako su se svi razliciti rodili, razlicito napredovali, iste muke smo sve nekako prosle, da bi dosli na skoro isto : )

i super da je utrorucio tezinu, sve je doslo potaman, zamisli da je jakov utrostrucio, bio bi bure od 12,5 kg : ))))
 
pa da, bas na to i mislim, kako su se svi razliciti rodili, razlicito napredovali, iste muke smo sve nekako prosle, da bi dosli na skoro isto : )

i super da je utrorucio tezinu, sve je doslo potaman, zamisli da je jakov utrostrucio, bio bi bure od 12,5 kg : ))))

hehehe
joj :)
muke nase :)
al citam jedna ima bebu mesec dana stariju od V. i bas je oduvek veliki mali, msm, mali :) ima preko 12 kila a osam i po meseci, covece :)
sara, jakov i V. su tu negde svo troje, i po rodjenju i svemu
jedino ih sara motoricki sije, njih dvojica su lencugice jedne
heheh, e dobili ovde kod nas u domu digitalnu vagu za bebe :) ja se iznenadila
a ono neka mala vagica i ja ga stavljam na nju, a on pola visi jadan
a ona meni kaze, slobodno ga stavite da sedne na nju
a ja :D ahahaha
ma reko, stavila bih ga , al on jos ne sedi :mrgreen:

e pa neizrecivini mali nam sije decu a najmladji je, on s dva meseca ko moj vlajko sa sedam i po :)))))
 
i cure dok sam tu jos
znate da sam htela da 'brisem' nalog
i htela ja, i slala taj zahtev dva puta i nista nisam dobiajla na mejl, i tako ostalo to
i skontam tek pre neki dan kako mi je na krsti stara mejl adresa od ko zna kog naloga
i promenim je na ovu i posaljem opet zahtev
sad sam ga potvrdila, dobila na mejlu poruku :)
tako da, verovatno ce sutra biti
msm, ostace poruke i to al mi se nalog gasi
malo da odmorim od neta :)
citacu vas iz senke ahahahaha
ljubimo vas, dolazi lepo vreme pa ce svakako biti manje vremena za forum....
ostajte mi zdravo i zivo :) ljubite decicu :)
 
i cure dok sam tu jos
znate da sam htela da 'brisem' nalog
i htela ja, i slala taj zahtev dva puta i nista nisam dobiajla na mejl, i tako ostalo to
i skontam tek pre neki dan kako mi je na krsti stara mejl adresa od ko zna kog naloga
i promenim je na ovu i posaljem opet zahtev
sad sam ga potvrdila, dobila na mejlu poruku :)
tako da, verovatno ce sutra biti
msm, ostace poruke i to al mi se nalog gasi
malo da odmorim od neta :)
citacu vas iz senke ahahahaha
ljubimo vas, dolazi lepo vreme pa ce svakako biti manje vremena za forum....
ostajte mi zdravo i zivo :) ljubite decicu :)

Bas mi je zao, ali mislim da donosis ispravnu odluku. I ja sam razmisljala o tome, ali nekako bi mi nedostajalo to virtueno druzenje.

:cmok: i sve najbolje.
 
bokice, dok ne vidim obrisan nalog, nista ne verujem : )))
navlaka je cudo,uzivaj u lepom vremenu koje ce valjda uskoro i da dodje, grrr

sara sije ovu dvojicu samo tako, osecam da ce sara samostalno da hoda a njih dvojica ce eventualno da se podignu sa boka : ))

neizreciva, tebi svaka cast zeno, stvarno, skoro svaki put kada uzmem djuru i bude mi tezak ja pomislim na tebe i tvog malog- velikog deckonju : )
 
Bokice, pa sto brisati..mislis neces se suzdrzati ako imas nalog i dalje da ne dodjes? Ali ako si odlucila, ok, uzivaj sto vise napolju sa malim :)))

Ja sam htela da izbrisem ranije, pa nisam, samo sam prestala da dolazim jer mi se smucilo sve i dosta ok ljudi otislo i postalo nekako odvratno (na ljisu i zenama) pa onda slucajno dosla ovde u trudnoci, da nije bilo vas poznatih verovanto ne bih ni pisala..a sad samo ovde pisem, pa mi to uopste ne oduzima vreme..mislim 5 min dnevno, i to dok sam za kompom inace...posto htela ne htela min 8 sati dnevno sam za kompom zbog posla
 
Neizreciva, jel znas mozda jel ima u Segedinu next stvarcice za bebe? (http://www.next.co.uk/)
Isli bismo u kupovinu, ima i u tescu lepih odelaca za bebe, u HM i tako dalje..plus znam da su ok cene

Mi uplatili smestaj u Sartiju, skoro pa da je rasprodat smestaj za tu smenu 2-12 septembar..jao jedva cekam :)

ne znam da ima njihove prodavnice ali imas u arkadu bas dobre prodavnice za bebe kao i u velikom tescou....dovoljno je otici na ta dva mesta, a bas ih je lako naci, i da nadjes veliki izbor....inace, ja cu next da uzmem preko sajta, salju besplatno u madjarsku, pomoci ce mi devojka od sestrica a i cene u evrima za madjarsku su odlicne....
 
Poslednja izmena:
bokice, dok ne vidim obrisan nalog, nista ne verujem : )))
navlaka je cudo,uzivaj u lepom vremenu koje ce valjda uskoro i da dodje, grrr

sara sije ovu dvojicu samo tako, osecam da ce sara samostalno da hoda a njih dvojica ce eventualno da se podignu sa boka : ))

neizreciva, tebi svaka cast zeno, stvarno, skoro svaki put kada uzmem djuru i bude mi tezak ja pomislim na tebe i tvog malog- velikog deckonju : )

ma ja sam smorena do bola, sve me zivo boli ali se tesim da ce uskoro da sedi i da ce znati malo sam da se zabavlja jer ide samo tezi i nikako da se naviknem na njegovu kilazu....taman se naviknem on opet dobije :)))...izrasli smo polako 68-cu, jedva je zakopcamo izmedju nogu, nogavice kratke....mislim da nije toliko dugacak ali su mu stvari ipak male :))))....a ja sve kupovala unapred....sutra ce 3 meseca i kao da ima skok u razvoju, gladan je svaki cas, sva sreca da sada imam mleka dovoljno...ovo je od pre neki dan, posle sisanja :)....

IMG_0577.jpg
 
ma ja sam smorena do bola, sve me zivo boli ali se tesim da ce uskoro da sedi i da ce znati malo sam da se zabavlja jer ide samo tezi i nikako da se naviknem na njegovu kilazu....taman se naviknem on opet dobije :)))...izrasli smo polako 68-cu, jedva je zakopcamo izmedju nogu, nogavice kratke....mislim da nije toliko dugacak ali su mu stvari ipak male :))))....a ja sve kupovala unapred....sutra ce 3 meseca i kao da ima skok u razvoju, gladan je svaki cas, sva sreca da sada imam mleka dovoljno...ovo je od pre neki dan, posle sisanja :)....

Pogledajte prilog 289623

Hehehe, uživa baš ga briga.. A što mu je sladak ovaj kompletić sa kapicom :heart:
 
:) hvala puno...taj kompletic je cartersov, uz njega ide i pizamica sa ziraficama, ima zirafice i na bodicu a kapica je ukras, samo za slikanje :))), slabo je inace koristimo...ova ljulja u kojoj sedi je jedina bila do 18 kg tezine i pokazala se jako korisnom, sada bas hoce da bude u njoj a dobra mi je ujutru i za kakanje....
 
Odabrali smo onaj koji je jedini preostao za taj termin :mrgreen:
Ali ok deluje, pa vila kao vila, sve je to isto u Grckoj manje-vise, prvi sprat, blizu plaze, Sartios se zove, mada smo svakako kolima pa sumnjam da cemo ici na tu gradsku plazu, nego gledati da idemo gde je najmanje guzva..

Jel ima neko efikasno resenje protiv komaraca? Raid ne sme da se koristi za bebe, meni inace one tablete pomognu, ne bude nijednog, al sad dzabe
A ova glupost sto smo uzeli chicco zanza aparat ne radi uopste..izjeli su me nocas, srecom nju nisu ovaj put, valjda nisu prosli kroz mrezicu, ali jos ima tacke po licu od prethodnih puta sto su je izgrizli..
 
:) hvala puno...taj kompletic je cartersov, uz njega ide i pizamica sa ziraficama, ima zirafice i na bodicu a kapica je ukras, samo za slikanje :))), slabo je inace koristimo...ova ljulja u kojoj sedi je jedina bila do 18 kg tezine i pokazala se jako korisnom, sada bas hoce da bude u njoj a dobra mi je ujutru i za kakanje....

Svaka čast za dečkonju i mi smo imali taj problem sa ljuljom... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top