Свадбе - за и против

Ја размишљам као Јеxy, волела бих да прославим тај дан, да носим велику белу венчаницу која ће ми откривати леђа,
да дођу моје другарице и да се заједно веселимо, да буде лепо и старијим гостима, али да буде тако до 100 људи.
Једино око музике нема компромиса, да буде његов и мој избор, никакво наручивање, никакве запевке. :maramica:
 
Да ли се грозите свадби или уживате у њима?
Шта мислите о трошковима венчања и о људима који су спремни да исповрте све што имају за тај један дан?
Да ли су данашње свадбе заправо претворан начин да се заради или искрена жеља да се срећа подели са ближњима?

Ne grozim se tudjih svadbi, ko voli nek izvoli, ja sam vise za nesto intimnije, manje brojno, manje obimno...
 
Svi protiv, a restoran za svadbe kapaciteta 500-600 gostiju, zakazan svaki petak, subotu i nedelju unapred 6 meseci :lol:

..svadbe ne prave oni koji se venchavaju, vec njihovi roditelji.. :)
..pustili smo ih da se izigraju, odglumili kako dolikuje, smeshkali se i pozirali za slikanje.. :flert:

..onda se sve zavrshilo :aha: i mi smo svechano ispraceni u"brachni zivot" :lol:
koji je zapocheo divljim sexom da bi refleksne osmehe zamenili cerekanjem kad nam je sve po volji :lol:
a nastavljen opushtajuce poznatom atmosferom radovanja sa najblizim prijateljima do zore.. :P ..po cenu uobichjenog okupljanja za vikend, btw, shto i nije narochito bitno.. :)
 
Да ли се грозите свадби или уживате у њима?
Шта мислите о трошковима венчања и о људима који су спремни да исповрте све што имају за тај један дан?
Да ли су данашње свадбе заправо претворан начин да се заради или искрена жеља да се срећа подели са ближњима?

Fuj. Verovatno su svi tako i odgovorili ali eto da se nadovežem stvarno je fuj. Bljak. Povrać.
 
..svadbe ne prave oni koji se venchavaju, vec njihovi roditelji.. :)
..pustili smo ih da se izigraju, odglumili kako dolikuje, smeshkali se i pozirali za slikanje.. :flert:

..onda se sve zavrshilo :aha: i mi smo svechano ispraceni u"brachni zivot" :lol:
koji je zapocheo divljim sexom da bi refleksne osmehe zamenili cerekanjem kad nam je sve po volji :lol:
a nastavljen opushtajuce poznatom atmosferom radovanja sa najblizim prijateljima do zore.. :P ..po cenu uobichjenog okupljanja za vikend, btw, shto i nije narochito bitno.. :)
Ne hvališi se. :D
E mi zato da ne bi nikom pozirali, otišli smo u sredu i zakazali venčanje za petak. U sredu uveče smo samo obavestili roditelje da je venčanje u petak u 13.30h, pa mogu doći, a i ne moraju.. bilo je kako tako, pa kako to može..pa...drn drn, prvih pola sata...i naravno svi su došli...i posle otišli u kafanu, 10 gostiju, ručak 2-2.5h i ajde razlaz, kud koji mili moji....A onda sam kad sam si došao doma, uzeo četku u ruke i farbao ogradu, za razliku od tebe i tvog divljeg sexa..:lol: :D
 
Ne hvališi se. :D
E mi zato da ne bi nikom pozirali, otišli smo u sredu i zakazali venčanje za petak. U sredu uveče smo samo obavestili roditelje da je venčanje u petak u 13.30h, pa mogu doći, a i ne moraju.. bilo je kako tako, pa kako to može..pa...drn drn, prvih pola sata...i naravno svi su došli...i posle otišli u kafanu, 10 gostiju, ručak 2-2.5h i ajde razlaz, kud koji mili moji....A onda sam kad sam si došao doma, uzeo četku u ruke i farbao ogradu, za razliku od tebe i tvog divljeg sexa..:lol: :D

..:lol:

..pa mi smo hteli da uchinimo i matorima, dan nam je bio sasvim isti kao vash, osim shto smo se malo treznili od poziranja..onako kako smo umeli.. :lol:
 
Ја не могу да верујем да постоје људи који заиста желе велику свадбу.
Пре ће бити да повлађују жељама родитеља, што ми такође није јасно.
svadbu uglavnom prave i finansiraju roditelji a mladenci statiraju. onaj ko plaća on i određuje pravila. ništa tu nije čudno
 

Back
Top