Свадбе - за и против

To nije svadba. To je registracija ( izraz nisam ja izmislio). Mislim da sve devojke sanjaju vencanicu (moje misljenje). Koju to fotografiju trebaju da imaju ako ne sa vencanja, kasnije dece...

Па и јесте регистрација. То је максимум који сам могла да поднесем.
Толико о девојачким сновима.
 
Moje venčanje je bilo fantastično.. ono u crkvi, sa velikim horom i sa tri sveštenika, koje je predvodio pevajući čuveni Vlada Mikić
U Opštini je bilo napeto, jer je ispalo da je matičar , moja bivša devojka, pa smo čekali da doše neki drui matičar da je zameni... Nije mogla da se suzdrži, i to nije baš bilo kako treba. Posle u kafani... he bi ga. Sve muzikanti i pola Opere. Bilo je opet famozno. Da se opet ženim, opet bi tako uradio. Osim to sa metičarem. Al to i nije venčanje, nego registracija.
 
Svadbe - uvek ZA!
Nek' se siri kol'ko ko moze, ko ne voli ne mora da dodje.
Moj dragi i ja nismo planirali svadbu, ali kad smo poceli da zivimo zajedno i kad su pocele da zovu tetke, strine i razni rodjaci i da pitaju kad mogu da dodju da nam "zvanicno" cestitaju - odredili smo datum i napravili svadbu. Bilo je lepo i sad mi je drago sto smo tako uradili.
Nismo imali svatove ni bilo kakve rituale. Izabrali smo restoran i napravili spisak gostiju. Sve poslove oko organizacije svadbe uradili su radnici restorana, maticar je takodje dosao u restoran. Sve se svelo na svecani rucak i zurku do kasno uvece.
Nemam nista ni protiv svatova i raznih parada - kad me pozovu ja idem i uvek mi je zabavno :)
 

Back
Top