SVADBA - Sta obuci?? Hitno!!

Ma pop treba da gleda svoja posla a ne u suknje...:evil:
a samo tako nastavite i stvarno necu ni ici na svadbu, i zasto uvek mora sve da bude diskretno??? Zvadba uopste nece biti diskretna nego bas exkluziva i na nivou... pa vi sad dajte vise konacan odgovor


Наш коначни одговор је под Ц :
'Ебо жену која очекује да јој непознати људи кажу шта она треба да обуче, шта она воли и шта јој лепо стоји! :mrgreen:
 
Ma pop treba da gleda svoja posla a ne u suknje...:evil:
a samo tako nastavite i stvarno necu ni ici na svadbu, i zasto uvek mora sve da bude diskretno??? Zvadba uopste nece biti diskretna nego bas exkluziva i na nivou... pa vi sad dajte vise konacan odgovor
jaooooo na nivou.. pa sto odmah nisi tako rekla


Au Yoanna ako imas siroke kukove neces se nikad udati :)
a ako ima uske nikad dete rodit nece.. dileme, dileme..
 
postoji razlika izmedju haljine za gala vece i haljine za vencanje - u crkvi ramena treba da ti budu pokrivena, sa golim ramenima se tamo ne ide i pop ima pravo da kritikuje takvo oblacenje. nepristojno je i neprikladno, sto bi neko ko ima naviku da ide na 'exclusivna' mesta trebalo da zna.
ako je vencanje takvo da se trazi vecernja haljina (tako se zove dugacka haljina koju trazis a ne "diva") u crkvu ides obucena u kompletic ili haljinu (ne predugacku) pracenu esarpom za ramena a za vece se sprema druga odeca. za misu ti treba dnevna varijanta, za opstinu isto. ako je vece stvarno u odredjenom stilu (da zanemarimo nesrecan izraz "exclusiva") haljina treba da bude elegantna, u skladu sa nakitom (treba ti dobar komad nakita) uz udobne cipele. belo i crno se ne nose - belo je rezervisano za mladu (ukljucujuci i esarpu), a crno za sahrane ali to se podrazumeva.
 
Ma pop treba da gleda svoja posla a ne u suknje...:evil:
a samo tako nastavite i stvarno necu ni ici na svadbu, i zasto uvek mora sve da bude diskretno??? Zvadba uopste nece biti diskretna nego bas exkluziva i na nivou... pa vi sad dajte vise konacan odgovor

Diskretnost je pitanje (dobrog) ukusa. Ako ides na svatbu koja ce biti mega, ultra, giga-gala, treba da obuces diva haljinu, a ne da slusas ove dobronamerne zene koje zele da ti objasne nesto o pristojnosti. To jest ako ides kod nekih bahatih skorojevica, i ako si i ti bahata skorojevicka, treba tako i da se obuces. U suprotnom ces biti nesrecna sto su svi osim tebe picnuti :)
 
ok,hvala svima na savetima......sludeli ste me skroz....... u nedelju je svadba, imam dve varijante, pa sta bude neka bude. mozda ste radoznali sta ce biti???????????
i ja sam radoznala šta će biti..
možeš da obučeš jednu kombinaciju za ujutru (crkva, opština), a drugu za ludu žurku posle.
a ako nećeš sad da nam uslikaš kombinaciju možeš da postaviš neke slike sa svadbe, m?
 
evo,ako postavljacica teme ne bude htela da okaci fotku sa svadbe(sto je krajnje nezahvalno,ali dobro) ja cu okaciti sa svadbe,cim se vratim,a onda mozete da budete modni ziri pa da ocenjujete,kao ono od 1 do 10,kako sam sta uklopila i ostalo...
 

Back
Top