SVADBA - Sta obuci?? Hitno!!

Verovatno je mislila na ovako nesto..ee..super za svadbu.dok se igra kolce..:D

00240fyo1.jpg
.
00280fak8.jpg

36200155os2.jpg
glamour004280x420px6.jpg
 
Caos Svima, trebam da idem na vecu svadbu a ne znam sta se u Beogradu oblaci. U Svajcarskoj ljudi bas i ne pridaju tome vaznost pa neke devojke i dodju u farmerkama...
Koliko su IN npr. Diva-haljine? KOje boje se nose? Hvala.

Kako dati takav savjet nekome, ako ne znas ni koliko godina ima!
Cu sta da obuces!
Ovo sto je Kucka okacila je fenomenalno, ali ako ces na svadbu gdje se igra uzicko kolo, moj jedini savjet je da kupis dobar brus...........joj, meni ruzno vidjeti kada landaraju sisici!

Al sto dobro izgledaju te crne cipele na slici, mmmmmmmm
 
..uvek mi je smesno kada se na svadbama mnoge obuku u belo kao mlade..samo sto veo ne stave na glavu..kakvo pitanje i dilema iz daleke švajcarske..

ne znam sta da obuces, ali...
ako trubaci provale da imas ch franke i eure, ugasila si ga
i mojne da se blamiras sa novcanicama od 5 eur
ovde se ne vadi nista manje od iljadarke
aj, lepo se provedi

pa valjda kum placa muziku....?? ili kako to sve ide? ljudi ja nemam pojma bre:confused:
 
de-de joco, šali se tetka trača.
e, imam feeenomenalnu ideju, gledaj onu emisiju 48 sati svadba, na satelitu je sredom i četvrtkom pa vidi šta se nosi po svadbama ako ti je do toga. mada sam ja i dalje pri svom pređašnjem odgovoru.
 
diva nikako, sorts je najbolji za ovakvu priliku,da bude sto plici ,boja je nebitna ali tufnice su u modi ..tu obavezno obrati paznju, gore nemoras nista, ovo je balkan :lol:!!!! Srce salim se naravno ali valjda imas svoj ukus,stil oblacenja.

ma kakav sort....to mi ne stoji jer imam par kg viska.... a i ne idem na plazu....sorts u bilo kakvoj varijanti mogu svaki dan da obucem... ova prilika se treba iskoristiti za nesto specijalno...glamurozno!!
 
Kako dati takav savjet nekome, ako ne znas ni koliko godina ima!
Cu sta da obuces!
Ovo sto je Kucka okacila je fenomenalno, ali ako ces na svadbu gdje se igra uzicko kolo, moj jedini savjet je da kupis dobar brus...........joj, meni ruzno vidjeti kada landaraju sisici!

Al sto dobro izgledaju te crne cipele na slici, mmmmmmmm

imam 29god...duge noge...visoka....ma sta da vam kazem
 

Back
Top