Sukobi u Kosovskoj Mitrovici

Prigrlio bih i ja pusku ako treba da se brani taj napaceni narod dole, samo nema ko da nas pozove, jel ove evropatrijote zabole dupe za te ljude i nasu svetinju.

Na stotinjak ljudi bacati suzavce, sok bombe i gumene metke, pa zar su toliko nesposobni da udju u zgradu i izbace ljude. Ali ne, to njima ne odgovara, njima odgovaraju nemiri, odgovara im nasilje koje ce predstaviti kao nasilje Srba, pa da mogu da nas lepo etnicki totalno ociste.

Tadicu pozovi Nnmik da se smiri, ili salji tenkove!

Ta p|zda ne sme da posalje zenu po hleb i mleko ujutro, a kamoli nesto drugo ;) :P


p.s. najjadnija izjava je bila kad je francuski general u KFOR-u izjavio povodom martovskog nasilja "Kako mozemo za ozbiljno shvatiti drzavu koja nije spremna da brani svoj vlastiti narod" :twisted: jad i beda; taj narod je vec tada trebao kolektivno da se iseli sa Kosmeta.
 
Bas danasnje, jer je pod ovom vlascu Kosmet proglasio nezavisnost i dobilo priznanje na isto od "zapadnih partnera" danasnje vlasti.
Cek, cek, cek... Ti konkretno rece "prodali Srbe sa Kosova". E sad, reci ti meni kako se zove kad povuces vojsku i policiju sa prostora na kojem ti Srbi zive i ostavis ih na brigu onako, bas zastitnicki nastrojenom (videlo se na danasnji datum pre 4 godine) KFOR-u i na milost i nemilost Albancima?
 
Dosta više s tim podmetanjem o prihvatanju S. Kosova!

Šta ćemo sa Metohijom? Zašto "kapitalistički i antikomunistički" zapad ne zastupa do kraja svoje stavove, pa lepo, ponište odluku komunista da se to zemljište otme SPC. Evo, ja bih se složio i sa time da Metohija ne bude zvanično u sastavu Srbije, ako bi bila proglašena nekom crkvenom državom.
Može i to da bude jedno od rešenja.
Onda lepo, ona gamad koju je Broz iz Albanije decenijama naseljavao na crkvenu zemlju put Prokletija, nazad odakle su i došli.
 
Cek, cek, cek... Ti konkretno rece "prodali Srbe sa Kosova". E sad, reci ti meni kako se zove kad povuces vojsku i policiju sa prostora na kojem ti Srbi zive i ostavis ih na brigu onako, bas zastitnicki nastrojenom (videlo se na danasnji datum pre 4 godine) KFOR-u i na milost i nemilost Albancima?

Zove se prekid vojnih dejstava izmedju Vojske SRJ i NATO trupa, posle koje dolazi mislija UN, a "zapadni partneri" danasnje vlasti u Srbiji su isto potpisali povratak SRPSKE vojske i policije na Kosmet koji se nikada nije desio :roll: :?: valjda neki dogovor "zapadnih partnera" i danasnje vlasti ;) .... ohhh gle, ne samo to, vec su u medjuvremenu i priznali nezavisnost siptarima ... hmmm pa ciji su oni "partneri" onda .... Tadic kaze njegovi, da li to znaci da je i on direktno onda radio na razbijanju drzave Srbije ? ;)
 
Dosta više s tim podmetanjem o prihvatanju S. Kosova!

Šta ćemo sa Metohijom? Zašto "kapitalistički i antikomunistički" zapad ne zastupa do kraja svoje stavove, pa lepo, ponište odluku komunista da se to zemljište otme SPC. Evo, ja bih se složio i sa time da Metohija ne bude zvanično u sastavu Srbije, ako bi bila proglašena nekom crkvenom državom.
Može i to da bude jedno od rešenja.
Onda lepo, ona gamad koju je Broz iz Albanije decenijama naseljavao na crkvenu zemlju put Prokletija, nazad odakle su i došli.

Znas ono staro"sila boga ne moli bog silu ne voli" nicije nije zauvek doci ce i njima kraj .Mislim da kako je pocelo necemo dugo cekat.
 
Nikolić i Vadikali su glavni zagovornici rata.A da žnaš da su rdikali bili u vladi koja je potpisala kapitulaciju Kosova.

kapitulaciju su prihvatile sve tadasnje parlamentarne stranke u srbiji SEM RADIKALA

tako da je glupo krivicu ostalih nametati radikalima kada su oni JEDINI U SRBIJI TADA bili protiv toga. Svi ostali su bili za kapitulaicju - DS, SPS, SPO, JUL .

Jedino SRS protiv.
 
Šešelj je rekao da će dati ostavku ako američki vojnik kroči na tlo Kosova, pa nije, ostao je u vladi, što nije sprečio kapitulaciju, bio je u većini sa socijalistima. Tu priču da je on bio protiv kapitulacije pričaj nekom drugom.

Bolje ti tvoju pricu pricaj nekom ko ima manje od 7 godina. Sam si rekao bio je u vecini sa socijalistima, nije on bio vecina. Ali vremena se menjaju.
Vi zutaci necete da vidite neke stvari, radikali su glasali protiv okupacije pricao ti ja to ili ne, a tvoj DOS je glasao za okupaciju.
 
Ja moslim da je krajnje vreme da se fino spremimo i odemo dole na Kosovo predvodjeni nasim prijateljem koji zivi na Vracharu.
Ako nista, ove nase legalne (ne paravojne) Forumashko-Chaterske jedinice ce ih pobijediti u poznavanju "kompjuterskih vjeshtina"
 
Zove se prekid vojnih dejstava izmedju Vojske SRJ i NATO trupa
Iliti kapitulacija. Iliti sramna kapitulacija. Iliti prodaja.

posle koje dolazi mislija UN
Posle koje dolaze UCK koji proteruje i ubija Srbe i nezainteresovani KFOR. Sloba i Seki nisu znali da ce to da se desi?

a "zapadni partneri" danasnje vlasti u Srbiji su isto potpisali povratak SRPSKE vojske i policije na Kosmet koji se nikada nije desio :roll: :?:
A je li, koga su mogli da zastite tih propisanih 999 vojnika i policajaca, sve i da su se vratili? Mislim, kad su vec potpisali kapitulaciju, zasto Cobi i Seki nisu trazili da 9999 hiljada vojnika ostane? Nisu citali sitnu stampu?

valjda neki dogovor "zapadnih partnera" i danasnje vlasti ;) .... ohhh gle, ne samo to, vec su u medjuvremenu i priznali nezavisnost siptarima ... hmmm pa ciji su oni "partneri" onda .... Tadic kaze njegovi, da li to znaci da je i on direktno onda radio na razbijanju drzave Srbije ? ;)
Ko najjace vice: "Drz' te lopova" ? Sam lopov. Zameni rec "lopov" sa "izdajnik."
 

Back
Top