Zaustavili izgradnju 13 zgrada u Severnoj Mitrovici a masovno niču albanske kuće

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autorska
Gradnačelnik Severne Mitrvice bošnjak Atić zastavio je sve izgradnje koje finansira Srbija a na sve strane i u svakoj ulici gde ima mesta niču šiptarske kuće i to na tri sprata.Zahvaljujući izdajničkoj politici predsednika Srbije koji je nagovorio da Srbi napuste šiptarske institucije u koje ih je sam terao samo nekolko godina pre.Taj vakum su šiptari toliko iskoristili da je dovedeno u pitanje mir Srba od šiptarskih terorista u samom gradu.
 
Autorska
Gradnačelnik Severne Mitrvice bošnjak Atić zastavio je sve izgradnje koje finansira Srbija a na sve strane i u svakoj ulici gde ima mesta niču šiptarske kuće i to na tri sprata.Zahvaljujući izdajničkoj politici predsednika Srbije koji je nagovorio da Srbi napuste šiptarske institucije u koje ih je sam terao samo nekolko godina pre.Taj vakum su šiptari toliko iskoristili da je dovedeno u pitanje mir Srba od šiptarskih terorista u samom gradu.
To ste vi započeli još 71. i iz vaših kancelarija su išle naredbe o rušenju srpskih kuća i ćutanju dok šiptari grade....vaše sudije su sudile i sad sude i iz šiptarskih i iz srpskih institucija, vaši lopovi uzimaju mito da srbima smetaju u svim poslovima....vi ste zvali bombardere da zauzmu kosovo i srbiju, da bi mogli da pljačkate i vi ste ubijali srbe koji smetaju šiptarima...
 
Autorska
Gradnačelnik Severne Mitrvice bošnjak Atić zastavio je sve izgradnje koje finansira Srbija a na sve strane i u svakoj ulici gde ima mesta niču šiptarske kuće i to na tri sprata.Zahvaljujući izdajničkoj politici predsednika Srbije koji je nagovorio da Srbi napuste šiptarske institucije u koje ih je sam terao samo nekolko godina pre.Taj vakum su šiptari toliko iskoristili da je dovedeno u pitanje mir Srba od šiptarskih terorista u samom gradu.
Neške-druže, jel misliš da nekoga u Srbiji boli .l. za to što se u Mitrovici na sve strane grade šiptarske kuće, a pogotovo nas ovde na forumu?!
 

Back
Top