Strelac

Samantha Jouns:
ma daj...mene strelcevi napadaju jod od avgusta 2005,..i svaki tip kojeg upoznam je strelac!!! Da poludis,..a sto je najgore,..neodoljivi su,...a ja nemam srece sa njima nikako,...barem ne u LOVE SITUATION ,..jer ja sam BIK!!!

a sta si u podznaku?

ja sam bik/blizanac - a descedent mi je strelac, havarija. potpuno te razumem. :D
 
samantha, tebi je mesec u strelcu, nije cudo sto ti se oni i svidjaju, a descedent ti je u lavu, to ti pocetak 7. kuce (kuca partnerstva i braka i javnih nastupa) kao suprotne od 1. koja ti je ascedent. :)
 
a napisala sam ti gore sta je descedent...to je znak suprotan tvom podznaku, i po logici stvari je pocetak tvoje 7. kuce koja oznacava partnerstva, brak, javne nastupe...tebi bi najvise odgovarao neko sa osobinama lava. eto. mada ne moze to bas tako prosto da se gleda, nego mora se cela karta uzeti u obzir. jel ti sad jasnije? :)
 
AAAAAAAAa znaci to objasnjava da su sve moje duge veze bile sa muskarcima u znaku lava .........Pa sad mi je jasno,...a to moze i da vazi za strelca,..jer je i on vatreni znak kao i lav,..jel???
E jbg...a meni pise u natalnoj da mi je Mars u Skorpiji a Venera u Biku,...hm....:?
Jel stigla ta teqila??;)
 
Bik/Vodolija+ Lav=nikako! :roll: ...Sam, ovaj spoj je ravan "samoubistvu"...dušo, nešto lepršavije...probaj vazduh, ali ne Vagu( da se neko na naljuti) ,za nas Bikove su preslabi, prave seka-perse! :sad:....dobro, znam da ne smem da uopštavam, ali ...ja sam uvek u pravu! Veruj na reč! :lol:

@ svetlanke, ne bilo ti zapoveđeno, hajde, ako želiš, pogleedaj moju Veneru, a i Mars...opasno me je sludio jedan Jarac-Riba...mati moja, moj prvi jarac u ovom mom ''kratkom životu!''...totalno nepoznato, a tako neponovljivo! :roll:
 
Odličan izbor, ako budeš dovoljno fleksibilna i mudra da zažmutiš na sve njegove avanture...i one stvarne i one izmišljene! ;) Generalno, dobra kombinacija za nas Bikove, večiti optimisti i veliki dečaci kojima treba titrati ego, ali što da ne...ja sam za to da se treba potruditi...ja lično imam sjajne drugove među Strelčevima, ali kao partneri sa mnom nisu dobar spoj! To što su te sretali i spopadali Strelčevi ,nije slučajno...napravi pravu strategiju, i ne izbegavaj ih...srećno,piši kad''stigneš'' :-D
 
Astrodita:
@ svetlanke, ne bilo ti zapoveđeno, hajde, ako želiš, pogleedaj moju Veneru, a i Mars...opasno me je sludio jedan Jarac-Riba...mati moja, moj prvi jarac u ovom mom ''kratkom životu!''...totalno nepoznato, a tako neponovljivo! :roll:

astrodita, pa daj podatke, barem ti znas da ne moze na osnovu samo par elemenata da se gleda horoskop...a nisam ti ja bas neki strucnjak, vidis i sama, tako nagadjam, lupam, igram se, pa nekad i ubodem ;-)
 
Svetlanke, ne budi skromna, to nama ovde ne leži! Evo: Venera u Ovnu na 19.stepenu u 11 kući.Mars na 13.05 Blizanaca u 12 kući skoro na Asc, koji počinje na 14.58 Blizanaca.Venera je u opoziciji sa Saturnom i Neptunom u 5.kući u Vagi! Obe planete su retrogradne.Znam da je Venera ceo februar u Jarcu, a jedan Jarac-Riba mi je pamet pomerio! :roll:...pa,ti sad vidi. Hvala ti unapred! :)
 
Astrodita:
Svetlanke, ne budi skromna, to nama ovde ne leži! Evo: Venera u Ovnu na 19.stepenu u 11 kući.Mars na 13.05 Blizanaca u 12 kući skoro na Asc, koji počinje na 14.58 Blizanaca.Venera je u opoziciji sa Saturnom i Neptunom u 5.kući u Vagi! Obe planete su retrogradne.Znam da je Venera ceo februar u Jarcu, a jedan Jarac-Riba mi je pamet pomerio! :roll:...pa,ti sad vidi. Hvala ti unapred! :)
hehe, astrodita, pa znas i sama...zalila si se kako nemas srece u ljubavi. iskreno, ja ne poznajem puno ljudi koji imaju....vidis i sama, venera u ovnu, agresivna do zla boga, ti bi da te neko uhvati za kosu i odvuce u svoju pecinu, a u 11. kuci ona je izgubljena, pa tu su prijatelji, a ne ta jedna osoba koju bi ti htela. takodje nosi brkanje prijateljstva i ljubavi. a mars u 12.oj u blizancima nosi toliko potisnute energije (pre svega sexualne, a i sve druge) da ti je moj savet da ides redovno u teretanu (ako to vec ne radis). podznak blizanac, heh, rasuta paznja, to ti ozbiljni muski, koje bi ti ipak htela (saturn u 5.oj), bas i ne vole, znas, a neptun i 5.oj.....joj, draga, to su takve iluzije vezane za ljubav da je to strasno (i meni je neptun u 5.oj) da je najbolji savet kad se sa nekim smuvas da prvo pitas svoje (dobre) prijatelje sta misle o toj osobi i da ih pazljivo saslusas. venera opozicija saturn nosi hladjenje emocija vremenom, ljubav koja se gasi...jednom recju, ono sto bi ti htela, i ono sto pokazujes su dve dijametralno suprotne stvari, a ovaj mars jos plus u 12.oj ti donosi i danonocno prebiranje po mozgu na tu temu....ako ti se svidja taj jarac riba, samo napred, samo pitaj prvo drugare, da se ne razocaras na kraju :) i drzi se ti sexa, ako te je vec krenulo, nije to za bacanje ;-)
 
Hvala draga svetlanke, vidim ja da sam izgubljen slučaj! :roll:A, da prebiram po glavi, i 24 h razmišljam šta da uradim , to je živa istina! U pravu si, Saturn mi je godinama donosio gašenje emocija i na kraju me doveo do razvoda. Emocije su ''presušile'' sa moje strane. Blizanac mi ne da mira, a sad me još gura u avanture, kao da mi je 25 god. :roll: Među muškarcima imam par pravih prijatelja, tako da ne mešam ljubav i prijateljstvo, ali si u pravu da mi prijatelji odvlače emocije, jer više volim da sam sa dobrim drugom, nego sa bezveznim ljubavnikom.Ovaj Jarac-Riba je slobodan i bez obaveza, ali nemam koga da pitam, malo je mutan, vidim ja da će mi doći glave ovaj Neptun! Idealista sam po prirodi i sve muškarce gledam kroz ružičaste naočare! Ludilo! Sama ću se izboriti i postati Sherlok Holms....hvala ti, ovo si odlično uradila, i neka mi samo još neko kaže da Astrologija nema blage veze sa životom! Ovo je sve potpuno tačno!
P.S. Da dodam:aspekti Saturna i Neptuna imaju jače i fatalnije dejstvo na osobu u zrelijim godinama ,što je i logično!
 
Strela:
Baki, evo ako te zanima kako vas (strelac-vaga) definiše Catherine Aubier.
Otvoren prema drugima on stalno pokušava da razume. Uvek brine za opšte dobro, ima neograničenu toleranciju i osećaj za pravdu. Stalno odmerava "za" i "protiv", afektivno i lojalno. On je veliki diplomata i nema mu premca ukoliko želi da vas ubedi da treba da delite njegovo mišljenje. On je neverovatno druželjubiv, nesposoban je da živi sam i mora stalno da se potvrđuje pred drugima. Vrlo je osetljiv i često neshvaćen.
U ljubavi Vaga je vatrena. Vaga je nestrpljiva, pribrana uvek nasmejana, šalje vam cveće i nikada se ne ljuti na vas. Čak može i da vas nervira njegova opsesija da po svaku cenu
predstavi sve u najboljem svetlu. Ako hoćete da mu se dopadnete predložite mu odlazak na trke ili u neku galeriju. Ali ako mu budete ponudili život u stilu kuća - posao, pobeći će
od vas glavom bez obzira.

Strelo , ja tek sad videla da si mislila na mene. Zahvaljujem, pozz ;)
 
Samantha Jouns:
Ma ne znam sta da vam kazem...ja sam pogresila u startu kod jednog strelaca ,..nakon veceri koje smo se musvali i bilo nam divno,..ja "ribetina" Iskljucim mobilni,..kao ne javljam se ja prva tipu i te fore,...a on se verovatno iznervirao zbog toga sto sam ga ja iscoolirala,....i jos ga sretnem u kaficu i pravim se da ga ne primecujem,......Joj Samantha GLUPACO!!!
g080.gif

I sutra dan posle toga mi on lepo kaze da me je video i da je nemoguce to da ga ja nisam videla,..i da zna da sam namerno iskljucila mob,..I sad ja ispastam zbog svoje greske,..i ne znam kako opet da mu se priblizim da bude zainteresovan za mene,.....Jbg ne znam sta je u podznaku ,..ali znam da je ******* strelac....Uh kako ih ne volim..ali uvek me smotaju nekako

Samanta, strelci vole iskrenost tako da je sigurno strasno bio razocaran, ali nemoj dugo cekati da bi mu se opet priblizila, uradi na bum. Strelci vole ljubavna iynenadjenja. Budi direktna, ybuni ga...a kad se malo više zbližite onda mu lepo priznaj ovako kako si i nama da si isključila mob.tel. jer si htela da budeš ribetina, on će te dugo zafrkavati zbog toga ali će te obožavati zbog iskrenosti...
 
baki 75:
Samanta, strelci vole iskrenost tako da je sigurno strasno bio razocaran, ali nemoj dugo cekati da bi mu se opet priblizila, uradi na bum. Strelci vole ljubavna iynenadjenja. Budi direktna, ybuni ga...a kad se malo više zbližite onda mu lepo priznaj ovako kako si i nama da si isključila mob.tel. jer si htela da budeš ribetina, on će te dugo zafrkavati zbog toga ali će te obožavati zbog iskrenosti...

E BAKI Hvala ti!!!
Videcu se sa njim u petak,...dobro ok najavila sam mu se da dolazim jer se prosli put naljutio sto mu se nisam najavila,,....Ah strelac
g102.gif
 

Back
Top