Strelac

Samo nešto da razjasnimo!!!!!! Postoje pozitivni, negativni i neutralni odnosi među znacima.......STRELAC ni sa jednim znakom nije u "negativnom odnosu"...........što bi rekli sa svima može i sa svima se slaže..........i još nešto da razjasnimo...i ja sam Strelac...... a i Bik! :-D
 
Da li ste znali da horoskopski znaci nemaju ama baš nikakve osobine! :D

Ako stvarno želite da saznate kakvi ste, onda morate upoznati vašu Sarmu... ovaj... Karmu! :D
A jel čuo neko od vas za Auru? :D Jes đavola!
Ljudi, batalite vi lepo taj vaš horoskop.... i bavite se jogom. :lol:
 
Nežno i opasno
Lice ljubavi
Pojavilo se preda mnom jedne večeri
Posle veoma dugog dana
Možda je to bio strelac
Sa svojom strelom
Ili još bolje muzičar
Sa svojom harfom
Ne znam više kako
A ne znam ni više ništa
Sve što znam
To je da me je ranilo
Ili svojom strelom
Ili svojom pesmom
Sve što znam
To je da me je ranilo
Ranilo u srce
I za svagda
Vrela je oh suviše vrela
Rana ljubavi

Žak Prever

8-) 8-) 8-)
 
STRELAC I NJEGOV PODZNAK

Strelac - Ovan
Njegovo ubeđenje ga čini nepokolebljivim. On je naivan, iskren, spontan, idealista i strastven. Vrlo brzo se razjari i kreće u potragu za avanturama. Sa njim ćete imati utisak da živite u doba Tri Musketara, uživaćete u Suncu i putovanjima. Pažnja: on komanduje.
Nemoguće ga stimuliše a prepreke raspaljuju njegovu strast. Svakodnevica ga ubija a stvarnost ga čini deprimiranim. Samo mu recite: samoposmatranje i on odmah skače kao da se radi o nekom virusu, jer ako mislimo samo na trku ka velikim idealima i ako ne možemo da zamislimo život bez akcije, kako onda da nađemo vremena za susret sa samim sobom?
Ako želite da ga zavedete izigravajte siroče i nemojte se smejati kada vam priča o svojim planovima. :arrow:
 
Strelac - Bik
On je sentimentalan, emotivan, entuzijasta i solidaran. Sladostrastan je, konzervativan, ali sposoban za strastvenu ljubav. On ceni prirodu, životinje, konfor i zadovoljstva. On voli avanture, ali ne i slučajne susrete: nestabilnost ga ljuti. On je emotivac, ranjiv je i sklon depresijama. Ume da se bavi domaćinstvom, ali i poslovima od opšteg značaja. Velikodušan i simpatičan, on voli da iznenadi, da traži novo, koristeći mogućnosti koje mu nudi život i zna da konkretizuje zgodne prilike. Sposoban je za fizičke napore i solidan je u moralnom pogledu. Ne zaboravite da on ma kako da je konzervativan, ipak voli stabilnost, principe i predrasude. S druge strane, ako tražite nekoga ko će vas materijalno obezbediti i ko će vas zadovoljiti u ljubavi, onda je to on! Da biste ga zaveli: živite u kimonu i ne ustručavajte se da ga skinete radi strasnih pauza, budite idealist i praktični u isto vreme. Ne zaboravite da on stupa u brak tek pošto prouči vaš dosije. :arrow:
 
Draga Strelo,..mene vec hvata 4 strelac u roku od dva meseca,..sta je to sa mnom i strelcevima....Uzasno su hladni kada su emocije u pitanju??? Uzasno!! Ne mogu nikako da shvatim kako sa njima treba u ljubavi....Ja sam BIK ,..i naravno zanimaju me muski strelcevi,.....
 
Нису бре хладни, напротив, али могу брзо да се охладе, воле да се мало играш с њима и прихватају ту игру само да им не би било досадно, али су добро свесни свега тога и у ствари ће он с тобом да се игра, па мораш бити мудрија ;)
 
@Draga Samanta

Sa strelcevima nije tako tesko kao sto ti se cini, pa ni iz pozicije bika. Najveci je problem zadrzati im paznju na sebi. Strelcevi vole da se "dive" svojim partnerima, pa ako to cime si mu privukla paznju je savrseno i traje, budi bez brige. Znaci nece svrljati cak ni kad mu se ukaze prilika, ako mu je pored tebe dobro i naravno zabavno. Naravno pozeljno je da budes ribetina kao tvoj avatar, ali ce te prihvatiti i sa nesavrsenocu, ako si u drugim stvarima koje za njega zivot znace kompatibilna.
I nemoj da smaras. Definitivno ne podnose smarace. Vedar pogled na zivot je ono sto ce ga sigurno drzati pored tebe. Smisao za humor se podrazumeva.
Ne zaboravi da ce pokusati da se nametne kao vodja, ali ako ukaci da si ti u necemu bolja prijace mu da te prati (voli borbu ali i zna da postuje boljeg).
A AKO TE ZAVOLE ONDA BRATE MLOGO VOLE.
Misli da se isplati boriti za stelca, naravno ako ti odgovara. Ne znam koliko sam odgovorila na tvoj rebus, a bilo bi mi drago da jesam.
Ja sam inace strelac u dugogodisnjoj vezi sa bikom.
 
Ma ne znam sta da vam kazem...ja sam pogresila u startu kod jednog strelaca ,..nakon veceri koje smo se musvali i bilo nam divno,..ja "ribetina" Iskljucim mobilni,..kao ne javljam se ja prva tipu i te fore,...a on se verovatno iznervirao zbog toga sto sam ga ja iscoolirala,....i jos ga sretnem u kaficu i pravim se da ga ne primecujem,......Joj Samantha GLUPACO!!!
g080.gif

I sutra dan posle toga mi on lepo kaze da me je video i da je nemoguce to da ga ja nisam videla,..i da zna da sam namerno iskljucila mob,..I sad ja ispastam zbog svoje greske,..i ne znam kako opet da mu se priblizim da bude zainteresovan za mene,.....Jbg ne znam sta je u podznaku ,..ali znam da je ******* strelac....Uh kako ih ne volim..ali uvek me smotaju nekako
 
e, samantha, stvarno si curka! pa to ti ne bo proslo ni kod jednog normalnog decka, nezavisno od znaka! jedino ako volis neke nenormalne, koji se pale na ono sto im izmice.
 
Ja te podrzavam, samo tako sa Strelcem. Vidis da ipak nije prestao da ti se javlja, znaci nije se naljutio, samo se malo uvredio (a kako i ne bi, Strelac ima ooogromantan ego).
Ali provaljena si u startu jer Strelac zna da ne moze proci neprimecen ni kod jedne devojke, tako da njoj jedino preostaje da se pravi kao da je nezainteresovana, a to ga jos vise privlaci...
Sad je dosta igre. Ako ti se stvarno svidja, popusti i pusti ga da malko gvirne u tvoj svet, ali mu se ne otvaraj potpuno, drzi ga malo na distanci...

Eh, da sam ja takva kao ti, jos bih bila s onim mojim exom... Ali, ne marim, imam svoju ljubav, a ex mi je ostao mnogo dobar prijatelj iako se na kraju ispostavilo da sam ja njega povredila jer sam ga ostavila :D
 
Draga moja Samanta ne odustaj, ako ti je zaista stalo do tog Strelca, jer ako je tako neodoljiv budi uverena da je takav i za neku drugu.
I svakako ne glumi da si ne zainteresovana, nisam sigurna da ces ga takvom igrom drzati u svojoj blizini. Nego atribute na videlo i u akciju !!!
Puno srece u odapinjanju strelica !!!! Uskoro ce dan zaljubljenih pa smisli nesto :)
 
Samantha Jouns:
Draga Strelo,..mene vec hvata 4 strelac u roku od dva meseca,..sta je to sa mnom i strelcevima....Uzasno su hladni kada su emocije u pitanju??? Uzasno!! Ne mogu nikako da shvatim kako sa njima treba u ljubavi....Ja sam BIK ,..i naravno zanimaju me muski strelcevi,.....

Evo draga Samanta šta piše o Strelčevima muškarcima Catherine Aubier:
On je dinamičan, avanturista, nežan i šarmer. Ovaj ketaur biće uvek mlad duhom koji će uvek imati potrebu za pokretom. Njegova putovanja biće više mentalnog nego fizičkog karaktera, a duševna hrana će mu biti najvažnija. Njegova životna deviza je rečenica čuvenog francuskog pisca, isto tako Strelca, Pola Elijara:"Nigde nam nije tako dobro kao drugde". Muškarac Strelac je opčinjen time. U poslu njegova pronicljivost pomaže mu da dođe do genijalnih ideja. On voli da se upušta u rizik; koristi svoj spekulativni duh da bi filozofirao.
Strelac je uvek spreman za ljubav ako ga ne zatvorimo u četiri zida. Sa njim ćete istraživati život sa oduševljenjem. On je otvoren i prihvatiće bez pogovora vašu potrebu da budete sami i poštovaće vašu slobodu. Sa njim sigurno nećete zapasti u monotoniju. On će vas uvek prodrmati. Muškarac rođen u ovom znaku tražiće ženu koja će ga stabilizovati, "srediti" nered u kome on živi i koja će uneti malo praktičnog duha u njegov život. Kao i svi vatreni znaci on traga za ženom koja bi se brinula o njemu, a s druge strane ne podnosi kada neko preterano brine o njemu. Međutim, tu sigurnost nalazi jedino u sebi, jer je siguran jedino kada se povlači u sebe. Ne treba zaboraviti da su u njemu sjedinjena dva bića: činjenica da ne može ostvariti svoje ljubavne snove često ga dovodi dotle da provede život slomljenog srca. Pod maskom cinika krije se naivno smrtno uplašeno dete. Njegovo dvostruko biće pomaže mu da hrabro podnese promašeni brak i beskonačno traganje na emotivnom planu. Ali stareći on dolazi do zaključka da je život možda velika mirna reka, pa počinje da sanja o porodici, deci, lepo nameštenom stanu i sigurnosti domaćeg ognjišta.
Ako ga razumete, nemojte rušiti njegove snove, postanite njegova ljubav, njegova prijateljica. Umeće da bude velikodušan prema vama u svojoj dirljivoj naivnosti i romantičnom prijateljstvu. I na kraju, njegovo duhovno bogatstvo zaslužuje da se borite za njega.
Evo Samanta, nadam se da će ti ovo biti od koristi... 8-)
 
Da sve se bojim da ce i ovaj moj pobeci kad mu kazem istinu,....Samo cekam da se vrati pa da uhvatim priliku da vidim kako ce da pobegne kad mu kazem da se odluci,..samo da prodje ispitni rok,..;)
Hvala Strelo i Ostali!!
 

Back
Top