Strelac

Posto mi je sad skoro prosao rodjendan i dobila sam puno cveca inace jako volim cvece to me uvek tako razsveseli i jos par sitnica nista krupno i onda mi je prosto zao kad to cvece pocne da vene onda ga ja susim i cuvam. Inace to je tacno nemoze mo se sa svim ljudima isto slagati sa nekima bolje i vise imamo dobar odnos a sa nekima manje
 
Pa Strelo, tu smo :)

Sta je sa tobom, jesi li se odlucila za poklon?

Ja sam za rodjendan dobila lepe i korisne stvari, bas kao sto i volim. Uglavnom me nekad i pitaju sta zelim, i ja trazim neku sitnicu koju znam da mi treba. Naprimer, plasticnu lopaticu kojom se vadi fil zaa tortu, ili se izlije smesa za kolac iz cinije za mucenje u pleh.
ne volim cvece, mislim na rezano, jer mi je zao kad uvene, i ne volim ukrasne stvari sa kojih moram da brisem prasinu, kao svecnjake, skoljke, figurice, isl, izuzev ramova za slike i kutija za nakit. To volim.

Nadam se da ces naci pravi poklon za tvog strelca a uvek mozes da ponudis da bira izmedju 2 stvari, naprimer: hoces li knjigu ili kosulju ?
 
Ej!!!! Pa i ja sam Strelac.......rođus mi je za koji dan (11.12.)....... :-D

Naravno ........ najbolje se slažem sa: M- Lav i Ž-Ribe..........mada.......ja se sa svima slažem.................. :-D .............jedino sa Jarčevima (brat mi je Jarac!) malo teže.........
Za rođendan bih želela da dobijem veliku ukusnu tortu! I žurku sa puno, puno ljudi!

Srećan rođendan svim Strelčevima..............a pozdrav za SVE! :-D
 
Samantha Jouns:
Ima nesto u tome...a kakvi su u Ljubavi??? o tome nisi nista rekla STRELO :):):)
Ja sam bik...i ne slazem se nesto sa Strelcevima...mada se lepe na mene ko ludi 8)

Pa ja se družim sa ženskim strelčevima, ne znam kakvi su muški strelčevi u ljubavi.
Muž mi je riba, i sa njim sam dugo i dobro se slažemo.
 
IvAnA:):
ja se najbolje slazem sa vodolijama, vagama, strelchevima i blizancima.....
a sa jarchevima......uzas....
TAKO JE,JA SAM VAGA I SUPER SU MI STRELCHEVI NEKI NE SVI,ALI COOL JE ZNAK I JA SAM TO U PODZNAKU,SUPER MII JE U SOPSTVENOJ KOZI MORAM DA PRIZNAM
 
MirjaMN:
Ej!!!! Pa i ja sam Strelac.......rođus mi je za koji dan (11.12.)....... :-D

Naravno ........ najbolje se slažem sa: M- Lav i Ž-Ribe..........mada.......ja se sa svima slažem.................. :-D .............jedino sa Jarčevima (brat mi je Jarac!) malo teže.........
Za rođendan bih želela da dobijem veliku ukusnu tortu! I žurku sa puno, puno ljudi!

Srećan rođendan svim Strelčevima..............a pozdrav za SVE! :-D

Mirja srećan ti rođendan!!!
 
1.Ranac.
Definitivno ce mu trebati.Sigurno se bavi sportom u slobodno vreme.
2.Neku super korisnu stvar za put:
jastuce na naduvavanje za pod glavu, futrolu za dokumenta, (veliki izbor u Mamutu), kompas.
3. cd case, ili nesto slicno sto ce rasejanom i rastrzanom strelcu pomoci da se organizuje.
4. ili neku beskorisnu, supermirisljavu pomadu u Body Shopu (svi vole da se sredjuju)
 

Back
Top