Što nam izbor auta govori o muškarcu ?

uzmi Chevrolet Cruze za 12000 eura i mirna glava. Veci od Corse 2 puta. Ima sada neki sajamski popus'

http://auto.blog.rs/blog/auto/predstavljamo/2009/04/04/chevrolet-cruze-predstavljen-u-santanderu

:besna::besna:...necu veliko hocu sto manje...malo malo malecko...aman em sam ja taze vozac em sam trapava do bola...:cmok2:

...pa nije bas tako...vidi nikome se ne baca novac...ako mogu da prodjem fino sa manjim ulogom ja to smatram razumnom ekonomskog odlukom, svakako planiram ovaj automobil iskljucivo za sebe, jednog dana cu voziti neku valjda buducu decu i bice mi potreban veci automobil, znaci baksuz bi morao da izdrzi nekih 4-5 godina, ne duze...da imam mogucnosti ja bih kupila onog mini morisa on mi je kao secerlema...:heart:
 
:besna::besna:...necu veliko hocu sto manje...malo malo malecko...aman em sam ja taze vozac em sam trapava do bola...:cmok2:

...pa nije bas tako...vidi nikome se ne baca novac...ako mogu da prodjem fino sa manjim ulogom ja to smatram razumnom ekonomskog odlukom, svakako planiram ovaj automobil iskljucivo za sebe, jednog dana cu voziti neku valjda buducu decu i bice mi potreban veci automobil, znaci baksuz bi morao da izdrzi nekih 4-5 godina, ne duze...da imam mogucnosti ja bih kupila onog mini morisa on mi je kao secerlema...:heart:

slusaj me devojko. Da nije skup za odrzavanje, preporucio bih ti Volvo S80. Ako hoces da vozis mali auto, i da budes meta na ulici pijanih, i klinaca debila sa 18-23 godina koji samo po gasu umeju, i da te ne daj Boze zakucaju u tu kanticu, onda izvoli.

Mene je strah voziti Kadetta, malo veci od Korse, a kamoli Korsu...

bezbednost na prvom mestu, a za parkiranje dodaj jos 200eura i uzmi kameru pozadi ili parking senzore (za skuplji Cruze ima parking senzor).

ako hoces malo, uzmi Pezo 1007.
 
:besna::besna:...necu veliko hocu sto manje...malo malo malecko...aman em sam ja taze vozac em sam trapava do bola...:cmok2:

...pa nije bas tako...vidi nikome se ne baca novac...ako mogu da prodjem fino sa manjim ulogom ja to smatram razumnom ekonomskog odlukom, svakako planiram ovaj automobil iskljucivo za sebe, jednog dana cu voziti neku valjda buducu decu i bice mi potreban veci automobil, znaci baksuz bi morao da izdrzi nekih 4-5 godina, ne duze...da imam mogucnosti ja bih kupila onog mini morisa on mi je kao secerlema...:heart:

Kupi Smart, des maleckije....:mrgreen: ma Clio, Peugeot ili Citroen su za tebe...:worth:
 
:per:

hmmwv.jpg


http://2.***************/_MvLYEube7Kc/SQd_-R0vHBI/AAAAAAAAA0g/bFDmXumtZEk/s400/JEEP_SAHARA+028.jpg

Jeep-wrangler-unlimited-sahara-cars-2009.jpg
 

Back
Top