Jel ti žao što nisi varao kad te već optužuje?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.647
Ima ih koji stalno zvocaju i buškaju da ih partner vara. Najcrnje je da iako nije varao, partner dobija isti tretman kao i da jeste.
Nameće se logično pitanje, da li bi varao kada znaš da ćeš isto biti tretiran?

1711573265708.png
 
jedan amerikanac odlezao 20 godina zbog namestenog ubistva. Zrtva nestala i nikada nije pronadjena. Ustvari, pronadjena je posle 20 godina , taze ubijena, ........ovaj sto je odlezao, sam se prijavio u policiju da je ubio ovog i sudija ga odmah pustio na slobodu JER JE VEC PRETHODNO ODLEZAO 20 GODINA ZA TO UBISTVO......................po americkom zakonu, za isto delo ne mozes biti dva puta osudjivan.
Daklem, ako ste vec unapred osudjeni, zavrsite "zlocin".
 
jedan amerikanac odlezao 20 godina zbog namestenog ubistva. Zrtva nestala i nikada nije pronadjena. Ustvari, pronadjena je posle 20 godina , taze ubijena, ........ovaj sto je odlezao, sam se prijavio u policiju da je ubio ovog i sudija ga odmah pustio na slobodu JER JE VEC PRETHODNO ODLEZAO 20 GODINA ZA TO UBISTVO......................po americkom zakonu, za isto delo ne mozes biti dva puta osudjivan.
Daklem, ako ste vec unapred osudjeni, zavrsite "zlocin".
američka kita....bolja pita:zcepanje::hahaha:
 
Ima ih koji stalno zvocaju i buškaju da ih partner vara. Najcrnje je da iako nije varao, partner dobija isti tretman kao i da jeste.
Nameće se logično pitanje, da li bi varao kada znaš da ćeš isto biti tretiran?
Ne.
Ne zbog tog partnera i njegovih sumnji, nego zbog sebe same. Nemam potrebe za varanjem, a takvog bih sigirno ostavila jer je bzvz živeti u sumnji, tj biti sumnjičen stalno.
 
Ima dobra izjava u filmu "Lepa sela lepo gore" koja kaže "ja bih da mi to koljemo kume i ovako će da priča da smo je klali". :D

Ako vidiš da ti stalno *****, ako vidiš da ti stalno nešto sumnja, realno da te ne poštuje, preporučujem da oteraš to od sebe i ulepšaš sebi život. Opciono možeš i da se ponašaš kao da si slobodan jer te mrzi da se baviš raskidom, koji će doći sam po sebi, ali to iziskuje mnogo energije i smaranja, tako da ne preporučujem.
 

Back
Top