Stipsa ili pametna devojka?

Likovi koji te testiraju kroz Eksel tabele takođe zaslužuju raskid

Jer, kako se u tu tabelu unosi ono imaterijalno što žena daje, sama njena energija i prisustvo, koja, da se ne lažemo, obogaćuje muškarčev život, i statusno i ovako
Očigledno zezaš.
Al čim je tako testirao čini mi se da ni te energije obogaćivanja nije bilo nigdje

Sledeći joj možda neće biti tako fin sa Excel tabelom- zamisli traži da joj naplati milione i milione spermića ako ih je progutala.:per:
 
Likovi koji te testiraju kroz Eksel tabele takođe zaslužuju raskid

Jer, kako se u tu tabelu unosi ono imaterijalno što žena daje, sama njena energija i prisustvo, koja, da se ne lažemo, obogaćuje muškarčev život, i statusno i ovako
Nije je testirao nego joj je objasnio kakvo je djubre ispala, kad je on potezao to nije primecivala.
Treba biti covek i pomoci kad je neko u problemu.
Mada nisam za toliko duge veze, ocito ne bas skladne.
6 meseci, godinu - il zivite zajedno il se razilazite, ne morate se vencavati.
 
Nije je testirao nego joj je objasnio kakvo je djubre ispala, kad je on potezao to nije primecivala.
Treba biti covek i pomoci kad je neko u problemu.
Mada nisam za toliko duge veze, ocito ne bas skladne.
6 meseci, godinu - il zivite zajedno il se razilazite, ne morate se vencavati.

Ništa zabavljanje, pustiš da neko vreme prođe da vidiš ko je ta osoba? Posle 6 meseci puštaš u kuću? Ne znam baš.
 
Zasto ne?
6 meseci je sasvim dovoljno da osobu upoznas 90 posto.
Da vidis odnose u porodici, gde i kako radi, koliko ima drugarica, dal ima ogovaranja ...
Sklonis vece vrednosti a testiras manjim i sto da ne.

6 meseci ti nije dovoljno ni automobil da upoznaš 90% koji ima ograničene karakteristike, a ne osobu.

Pa u prva tri meseca ti je sve toliko lepo (pod uslovom da si zaljubljen) da ti i ne rasuđuješ, da ti i ne rezonuješ i ne pališ mozak, manje više.

Pa čim oboje rade nisu to tindejdžerske godine. Pa nije morao da je oženi, ali ni ona nije bila dužna da mu plati hipoteku.

Pa niko ništa nije dužan, ali valjda se i radi na poverenju i ulaganju, davanju sebe materijalno i ne.

Zato i nisu zajedno.
 
6 meseci ti nije dovoljno ni automobil da upoznaš 90% koji ima ograničene karakteristike, a ne osobu.

Pa u prva tri meseca ti je sve toliko lepo (pod uslovom da si zaljubljen) da ti i ne rasuđuješ, da ti i ne rezonuješ i ne pališ mozak, manje više.



Pa niko ništa nije dužan, ali valjda se i radi na poverenju i ulaganju, davanju sebe materijalno i ne.

Zato i nisu zajedno.
Ne pricam o osobi od 20 god nego od bar 25.
 
A računati zajedničke troškove hrane, u kojem valjda i on jede, sa celim iznosom ne ide, jer je udeo bar 0.6, muškarci više pojedu 😊

ajde de, ne ulazi u to valjda i parking?! uložio sam u tebe to je nešto lično, a ne zajednički troškovi?

То са табелом му је било глупо, самог себе је спустио. Јбг, бацио је три године на себи недораслу особу. Бар овако како гласи прича.
 
То са табелом му је било глупо, самог себе је спустио. Јбг, бацио је три године на себи недораслу особу. Бар овако како гласи прича.
sto je glupo
inteligentan normalan covek uvek ima racunicu za sve.

ja jednom poslao jednu sretjnu dobitnicu da plati gorivo
ona se tu nesto kolebala
a ja je nacinio akademskim gradjaninom i zaposlenim licem
i ja kazem stono kazu nasi stari
aj ti mala peske kuci
svojoj kuci !
 

Back
Top