Status veze?

Meh.. ne bi nikad usla u tajnu vezu. Nije da mislim da je sad to jako lose ili slicno.. jednostavno ne volim da komplikujem svoj zivot, i ovako je komplikovan. To sto je nekome afrodizijak, drugima je samo stres. Volim da mi je veza javna idem gde hocu sa njim, vidimo se kad mozemo i radimo sta god zelimo gde god zelimo ;) I ne trebamo da brinemo o drugim ljudima uopste. Ne bi ja mogla da budem srecna bez te slobode.
 
Meh.. ne bi nikad usla u tajnu vezu. Nije da mislim da je sad to jako lose ili slicno.. jednostavno ne volim da komplikujem svoj zivot, i ovako je komplikovan. To sto je nekome afrodizijak, drugima je samo stres. Volim da mi je veza javna idem gde hocu sa njim, vidimo se kad mozemo i radimo sta god zelimo gde god zelimo ;) I ne trebamo da brinemo o drugim ljudima uopste. Ne bi ja mogla da budem srecna bez te slobode.

Pa i ja tako... osim sto niko ne zna za to
 
Meh.. ne bi nikad usla u tajnu vezu. Nije da mislim da je sad to jako lose ili slicno.. jednostavno ne volim da komplikujem svoj zivot, i ovako je komplikovan. To sto je nekome afrodizijak, drugima je samo stres. Volim da mi je veza javna idem gde hocu sa njim, vidimo se kad mozemo i radimo sta god zelimo gde god zelimo ;) I ne trebamo da brinemo o drugim ljudima uopste. Ne bi ja mogla da budem srecna bez te slobode.

tako je!
i kad se rastajemo, da se rukujemo
mozda neki cvrst zagrljaj
koliko da dodje do neprikladnih dodira... :rumenko:
 
Zaboravih pitanje...

Kakav status imaju vase veze? Ako uopste znate da postoje razne veze... kod nekih ljiudi je sve u zivotu isto iz dana u dan.... tako da...
ako ti je za utehu, i ja najvise volim od tajne do nezvanicne, a znam i zasto, bar u mom slucaju a nesto i nemam nameru da menjam to u skorije vreme :) i na kraju volim da sto manji broj ljudi, ako u opste i neko, mora da zna sta radim u privatnom zivotu...
 
Izlazimo, a na ulici se ponasamo normalno

Ne ljubakam se okolo
Ne radi se o tome da ja imam potrebu da poljubim decka svakih 5 min i to pred svima, nego o slobodi da to uradim kad god zelim gde god zelim. Svejedno je da li je to 1x ili 100x na dan, i da li je to u sobi ili na ulici ili u baru. Radi se o tome da meni licno ne treba stres da razmisljam o tome ko ce nas videti, gde mozemo da odemo, gde ne mozemo.. i koliko slobodno cemo da se ponasamo. Iskreno ne verujem da takva veza ima buducnost, bas zbog toga: previse stresa. Ali na kratko mogu da zamislim da nekima odgovara, u smislu bolje to nego biti sam...
 
Hebo te, sad nesto razmisljam... uopste nije dobro imati slobodno vreme, cini mi se...

Od 7 veza koje sam imala do sada, mislim na veze koje su trajale neko vreme, 5 veza je bilo u statusu "tajna", "sensitive", "classified", "confidential"...

Samo 2 veze su bile javne, i to davno, pre 10-15 godina.

U poslednje vreme sve vise komplikujem i mislim da to radim podsvesno namerno, samo da se ne bi udala. z:cry:

Zaboravih pitanje...

Kakav status imaju vase veze? Ako uopste znate da postoje razne veze... kod nekih ljiudi je sve u zivotu isto iz dana u dan.... tako da...

a daj jebbote, veze kao i zivot su onakve kakve ih krojis i od kakvog materijala. sta sad, da kukamo sto si se vukla sve u tajnim vezama? pa to ti je tako odgovaralo, ne? i sta je onda tema sada?
svi ponekad imaju te neke manje/vise takjne veze, razlozi mogu biti razliciti. sve je to za ljude.
ajd ziveli!!!:sanke:
 
Kako neki od vas žive burnim i uzbudljivim životom :sad2: ja samo ove dosadne obične veze imam, ni jurnjave kolima ni eksplozije neke.. nikakvi špijuni, intrige, zamene čaša pića jer jer ih je neko "začinio".. Piiiiii.. Pitaće me starost...
 

Back
Top