Loši znakovi dejtanja/veze?

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.590
Za mene:

- Previše voliš to i to... (a sve moji hobiji otkad znam za sebe, tipa košarka, filmovi... opće znanje općenito).

- Trebao bi ovo, znaš, to ti govorim jer te volim i jer mi je stalo do tebe (u prijevodu hebem te mozak).

- Zaboravio si mi to i to, netko drugi bi se sjetio ako me toliko voli ili drži do mene.

- Nikad nećeš imati vjerniju ženu/curu.

- Ne pričaj uvijek tako glasno/tiho.

- Znaš koliko je njih htjelo biti s menom.

- Znam koliko vrijedim i takva sam zato što ti to mogu dati što nitko nije do sada (ali do tada ćeš me hebat u mozak)

itd itd...

I onda je ostaviš a ona: ajmeeeeee neeeeeeee, ajme volim teeeeeeeeee ajme volim te baš takvogaaaaaaa ajmeeeeeeeeeeee, dušooooooo...


E PA NAPUŠITE MI SE HURČINE SVE TAKVE ODREDA. :)



P.S. Za vas vi iznesite što su za vas loši znakovi
 
E
smile1.gif
PA NAPUŠITE MI SE HURČINE SVE OVAKVE ODREDA. :)
Da!
Ne smaraj.
Da ili ne?
Ovo nije moj rečnik, ovde se desilo nešto. Ovim sam iznela prljav veš pred vas i zanima me šta mislite.
 
Poslednja izmena:
E da ima tu milijun stvari ali jedna od... uffff naježim se:

- Vidjela sam te da gledaš u onu žensku, priznaj da si gledao... nemoj mi lagati, radije priznaj.

(što god napraviš, naheba si.)

Poanta je da stvarno nisam gledao u drugu žensku, ali neeeeeeeeee.
 
Za mene:

- Previše voliš to i to... (a sve moji hobiji otkad znam za sebe, tipa košarka, filmovi... opće znanje općenito).

- Trebao bi ovo, znaš, to ti govorim jer te volim i jer mi je stalo do tebe (u prijevodu hebem te mozak).

- Zaboravio si mi to i to, netko drugi bi se sjetio ako me toliko voli ili drži do mene.

- Nikad nećeš imati vjerniju ženu/curu.

- Ne pričaj uvijek tako glasno/tiho.

- Znaš koliko je njih htjelo biti s menom.

- Znam koliko vrijedim i takva sam zato što ti to mogu dati što nitko nije do sada (ali do tada ćeš me hebat u mozak)

itd itd...

I onda je ostaviš a ona: ajmeeeeee neeeeeeee, ajme volim teeeeeeeeee ajme volim te baš takvogaaaaaaa ajmeeeeeeeeeeee, dušooooooo...


E PA NAPUŠITE MI SE HURČINE SVE TAKVE ODREDA. :)



P.S. Za vas vi iznesite što su za vas loši znakovi

bas su te iznervirale!
 
nemam neke predloge, samo mi je potpuno jasno da naci odgovarajucu osobu nikad nije bio lak zadatak.
Budimo realni, problem je vise manje uvik isti, a to je da je jedna osoba manje spremna na kompromis od druge i polako mic po mic ausvic ako dozvolis.

Ne kazem ja da je lose da ti cura/zena prigovori nesto za tvoje dobro, jer kako kaze talijanska stara izreka (a baka mi talijanka); samo ce ti pravi prijatelj reć da ti je lice prljavo.

Medjutim, ako ti osoba pocne iz dana u dan pricat "da ti je lice prljavo" a ti se trudis kao lud u toj vezi, pa onda okrene pilu naopako i rece da ne cijenis dovoljno sto je dobro za te... e onda imamo problem.

A taj problem.. se NECE RIJESITI, ako itko je ikada naisao na takvu osobu to zna, jer su to narcisoidni vampiri, koji tebe zele uvjeriti da si ti narcis ej.. ugl.

Smatram da sve krece od manjka kompromisa jedne strane.

Ja to ovako gledam; ako ja idem sa curom na obicnu kavu ili se vidit s njom, i to mi stvara osjecaj tjeskobe (nema veze koliko je lipa koliko je seks dobar itd...), to se prekida... ODMAH i tad.

A tko mi ne vjeruje na ovo da treba prekinut odmah i tad, mogu samo reći: naucit ces na tezi nacin.
 
Pa ako krene da se femka, kako joj treba paznje, da joj nosis kese iz taksija, otvaras vrata, dama sindrom i te stvari. To nije za vezu i veliki je 🚩.
Ako padnes na to, pocece da glumata zrtvu, smarace te s nekim traumama iz proslosti. I nedaj boze da udjes u vezu s njom. Zamisli neko histericno zvocalo po ceo dan koje napravi facu kao da ce eksplodirati ako ne bude po njenom. To su one keve sto ubijaju decu u pojam, brisu im nos na svakih 3 minuta i teraju da se oblace u jakne na 30 stepeni.
Ah Lazareee, kazi dobar dan komsijama, kakvo je to ponasanje lazare!? A lazar 2 god i 2 meseca.
 
Pa ako krene da se femka, kako joj treba paznje, da joj nosis kese iz taksija, otvaras vrata, dama sindrom i te stvari. To nije za vezu i veliki je 🚩.
Ako padnes na to, pocece da glumata zrtvu, smarace te s nekim traumama iz proslosti. I nedaj boze da udjes u vezu s njom. Zamisli neko histericno zvocalo po ceo dan koje napravi facu kao da ce eksplodirati ako ne bude po njenom. To su one keve sto ubijaju decu u pojam, brisu im nos na svakih 3 minuta i teraju da se oblace u jakne na 30 stepeni.
Ah Lazareee, kazi dobar dan komsijama, kakvo je to ponasanje lazare!? A lazar 2 god i 2 meseca.
Svaka čast.
 

Back
Top