Stariji muskarac-mladja zena

Ona je zver u lepotici..dovoljna sama sebi egoista..sto znaci da joj treba veca zver a to vec prelazi granice zakona:lol:

Haahaha,... :D:D:D

Ma, neznam .... ;) ... bas,

Vidi ..., prema antickim i srednjovekovnim shvatanjima,
najvaznije za Zver je da bude odgovarajuce nahranjena ....

... Ljubav dolazi po Zakonu ... po sebi ...
(na neki nacin Ti si Zver za Nju, i Ona je za Tebe... treba da se "nahranite" medjusobno ...
... kako ? .... To me ne pitaj , To je Alhemija .... )

;)
 
Moze da bude ali i ne mora...Sigurno nije da je svaki stariji bolji, zreliji od mladjeg..ali uglavnom jeste..ima puno i starijih koji su i vise nezreli od mladjih..zrelost je i individualna kategorija..Ali realno, ako vec mlada dama od 20 godina moze da bira jer lepa je, ima neke ciljeve, pametna sto ne bi birala tog nekog stabilnog sigurnog kooji stvarno zeli da joj ugodi..Ali opet, i ona mora da bude drugacija bez obzira sto ima samo 20 godina jer obicno si tad lud i mlad i ne znas nista..pitanje je da li bi tad zenska osoba tog nekog znala i da ceni..u svakom slucaju vrlo je diskutabilna tema..A masa slucajeva u mom okruzenju klinkice od 18 furaju sa likovima od 30 pa na dalje...Sta se desilo sa tim likovima od 30 kad mogu da se nadju samo sa njima od 18?....Nema pravila..
Čoveka takvim kakav jeste čine njegov karakter i njegove namere, a ne godine. Donositi zaključke o nečijem iskustvu, odabirati i vrednovati ga na osnovu godina je prilično pogrešno.
 
Mnogo je predrasuda o tim razlikama u godinama ,a nema potrebe za tim. Svi smo drugaciji i prolazimo kroz različite faze sazrevanja i u tim fazama imamo različite afinitete.

Bila sam sa starijima , vršnjacima i mladjima od sebe. Koji su najbolji? Ne znam. Mogu možda reći koja mi je veza bila najlepša ali taj zaključak nema veze sa godinama tog muškarca vec sa gomilom drugih stvari i mojim očekivanjima od njega tada.

Kada sam imala 23 godine, bila sam u vezi sa 30 godina starijim muškarcem. Veza je bila lepa,dugo je trajala ,ni jednu ružnu uspomenu iz te priče nisam ponela.

Godinama posle ostali smo prijatelji.




Nije bilo potrebe da mi plaća stan, daje novac ,kupuje stvari 'sve su to činili roditelji,a ponešto i sama , jer sam bila pri kraju studija pa sam honorarno radila.

I, da, planirala sam se udati za njega , imati decu sa njim , godine me uopšte nisu binule.

Onda se desila jedna prekretnica u mom životu.Privukao me je drugi muškarac, samo deset godina mladji od njega ,inače profesor na mom fakultetu (doduše meni odavno nije predavao). Beše to ljubav na prvi pogled, fatalna privlačnost ili kako god se to zove, odlučila sam se da na prethodnu vezu stavim tačku. Sve sam mu rekla kako, zašto i zbog čega. I nije se naljutio, nije me ni opsovao,ni uvredio ,samo mi je poželeo sreću ,i znam da je to i mislio kada je govorio.

Rastadosmo se u miru, ostadosmo prijatelji, više nikada nije spomenuo mogućnost pomirenja ili nastavka ljubavi, ali na prijateljstvo nije stavio tačku.

Jedino što mogu reći da bi retko koji manje zreo muškarac tako postupio prema nevernoj ženi.

Valjda njegove godine i iskustvo su mu govorile da drugačije ne bi bilo dobro uraditi.

Da je osuo drvlje i kamenje po meni imala bih razlog reći ''Vidi kakav kreten"!

Da me je molio za pomirenje ,osetila bih se fatalnom ženom i zavodnicom.

Ovako je baš postupio pravo-postavio me je na svoje mesto.
 
Za prvi brak,to moze da bude mladalacka ljubav,prvi muskarac...
Vec drugi brak,tu se testira malo vise kandidata,jednom se zezznes,gde opet.
A treci...tu mora da bude testiranje medju 10 kandidata minimum.Koga zmija ujede taj se i gustera plasi.:)

za prvi - mlados` ludos` svakom se desi..
za drugi - neverne tome, da provere jos jednom..
e za treci stvarno ne znam koliki frik treba da budes pa da ponovis :)
 
kaze moja mama danas
e sine, ti se za osam godina nisi uspela udati? nikakva si zena..i kezi se
ja ..zvizducem
kaze tata
a, nece njoj vise musko uho suditiz:mrgreen:
na sta smo se svi vec cerekali naglas:)
***, poznaju me matorci prilicno.
(elem, bila jedna stara muslimanka i njen muz, jos stariji mujo
i pitaju je sta ce kad on umre, oce se ponovo udavati
a ona kaze
e sestro , da mi se ovog kutarisati..
nece meni vise musko uho suditi!z:mrgreen:)
 
kaze moja mama danas
e sine, ti se za osam godina nisi uspela udati? nikakva si zena..i kezi se
ja ..zvizducem
kaze tata
a, nece njoj vise musko uho suditiz:mrgreen:
na sta smo se svi vec cerekali naglas:)
***, poznaju me matorci prilicno.
(elem, bila jedna stara muslimanka i njen muz, jos stariji mujo
i pitaju je sta ce kad on umre, oce se ponovo udavati
a ona kaze
e sestro , da mi se ovog kutarisati..
nece meni vise musko uho suditi!z:mrgreen:)


vidis, stara a pamet je odlicno sluzi :malav:
 
Za prvi brak,to moze da bude mladalacka ljubav,prvi muskarac...
Vec drugi brak,tu se testira malo vise kandidata,jednom se zezznes,gde opet.
A treci...tu mora da bude testiranje medju 10 kandidata minimum.Koga zmija ujede taj se i gustera plasi.:)

Ne zavrsava se brak samo razvodom od nekog skota koji ti je ogadio pola sveta, prosto neko umre i eto vise brakova u zivotu. Meni je to ok, prosto nece ljudi da budu sami.
 

Back
Top