Lijep i otmen muškarac je..?

..muškarac sa lijepim manirima, lijepo obučen, uredan i čist, džentlmen, načitan, kulturan i obrazovan?

Kome su danas ti i takvi muškarci intersantni?
Što problematičniji to bolji.. jak, nabildovan, kajle oko vrata, trenerke, da izgleda kao pravi mafijaš.. dobro, ne baš u pravom smislu ali..?

Kakav muškarac danas treba da bude?
Što veće *ubre, to bolji, poželjniji ili pravi mirni, pristojni gospodin.. šta god da to značilo?

Ukoliko bih govorila iskljucivo o urodjenoj otmenosti, morala bih da kazem da sam svega par ljudi u citavom svom zivotu srela i pomislila da su "rodjeni otmeni".

Za mene je to muskarac koji se jednako ponasa kada je sam, u svom domu, prema svojima i u svom najboljem izdanju, u drustvu onih koje bi bilo zgodno da impresionira.

Osoba koja neke reci ne moze izgovoriti i koja od sebe najpre ocekuje zalaganje, koja ume da se ocuti prostakluk i da ne padne nisko ali i da sam ne bude prost prema drugima.
Nenametljiv i vredan u svemu cega se lati, uljudan ali ne i snishodljiv.
Onaj koji nije prijatelj sa svima, ciji se prijatelji znaju, postuje svoje i tudje dvoriste, porodicu i vreme pa cija rec ima neku tezinu jer ne muci vreme u prazno. On je isti gde god se nalazio jer drugaciji ne bi ni mogao da bude.

Kada je to zadovoljeno, sve preko je plus.
Nacin odevanja, sirina i stepen obrazovanja, srodnost interesovanja, sve je to "plus, plus" ali okosnica prirodne otmenosti je ovo gore pomenuto. Takvi ljudi su blago pa bilo kao ljubavnici, prijatelji, rodjaci, roditelji...
 
FB_IMG_17079207467603831.jpg
 
Kome su danas ti i takvi muškarci intersantni?
Što problematičniji to bolji.. jak, nabildovan, kajle oko vrata, trenerke, da izgleda kao pravi mafijaš.. dobro, ne baš u pravom smislu ali..?
Na osnovu čega tvrdiš ovo?
Ne mora da znači ako čovek trenira i drži do sebe da će izaći iz teretane i navući šuškavu trenerku do grkljana, devedesete stajl
 
..muškarac sa lijepim manirima, lijepo obučen, uredan i čist, džentlmen, načitan, kulturan i obrazovan?

Kome su danas ti i takvi muškarci intersantni?
Što problematičniji to bolji.. jak, nabildovan, kajle oko vrata, trenerke, da izgleda kao pravi mafijaš.. dobro, ne baš u pravom smislu ali..?

Kakav muškarac danas treba da bude?
Što veće *ubre, to bolji, poželjniji ili pravi mirni, pristojni gospodin.. šta god da to značilo?
Ja ne znam zenu da voli ovo boldovano
A sve volimo ono prvo gore nabrojano

I sta je poenta teme?
 
Ма шта се бре хватате спашавања и типова мушкараца.
Жене тренирају борилаћке спортове.
Имају оштре нокте и штикле од икс центиметара.
Носе бибер спрејеве и електрошокере...
Ко жели да буде манијак нека изволи али на своју одговорност...
 
..muškarac sa lijepim manirima, lijepo obučen, uredan i čist, džentlmen, načitan, kulturan i obrazovan?

Kome su danas ti i takvi muškarci intersantni?
Što problematičniji to bolji.. jak, nabildovan, kajle oko vrata, trenerke, da izgleda kao pravi mafijaš.. dobro, ne baš u pravom smislu ali..?

Kakav muškarac danas treba da bude?
Što veće *ubre, to bolji, poželjniji ili pravi mirni, pristojni gospodin.. šta god da to značilo?
Kakve kajle?
Ovo prvo uvijek.
 
Ja ne znam zenu da voli ovo boldovano
A sve volimo ono prvo gore nabrojano

I sta je poenta teme?
..da je,
..nešto sasvim drugo danas na cijeni..
Danas ne vrijediš ako nemaš novca, a a okreću glavu (skoro pa sa nekim gadjenjem), ako si siromašan. Danas te niko ne volli ako od tebe nema koristi.. danas je ljubav - novac. Smiješan si i jadan ako si dobar, a ako si pošten glup sie i naivan. Biti čovjek danas znači da ne vrrijediš.. bolje prolaze skotovi, što grublji i bezobzirniji, više su na cijeni.. a dobri upravo ispaštaju zbog naopakih i uvrnutih shvatanja i naopakih vrijednosti.
 

Back
Top