Šta znate o ratu u bosni i gradu TUZLI?

Torius:
Ма ја се слажем са тобом, али таквих је било међу свима, и међу Србима и Бошњацима и Хрватима, разумеш ме. Наравно да је Мадић смрад који као таоца држи цео свој народ. Оно што ја тврдим је да су политичари били најодговорнији, и да су сви они који су учествовали у скупштини БиХ (када су се Караџић и Изетбеговић препуцавали) одговорни за смрт свих ових људи.

Схвати следеће, једини разлог зашто су политичари толико плаћени и зашто воде државу је ограомна одговорност, а они су испалу тотално неодговорни према свом народу (мислим да све иу БиХ) и држави. То сад исто раде екстремне снаге у Србији само са другом мантром СРС, ЛДП, ЛСВ, СДУ - Ови за Европу па макар побили све који неће а ови против....

Мени је жао тих људи који су погинули, али ипак нек њихови родитељи траже одговорност од њихових Лидера а ми ћемо од наших.


nastavi ti da se slazes sa balijama, i nemoj slucajno usput da pitas zastoe ubica 3200 Srba u Srebrenici, Naser Oric - u Sarajevu i Tuzli docekan kao nacionalni heroj, zasto ga je primilo kao heroja kompletno bosnjacko rukovodstvo na celu sa tadasnjim premijerom Sulejmanom Tihicem. Da li mozes da zamislis da Ratka Mladica prime kao heroja Tadic i Kostunica? Naravno da ne mozes. I pitaj tvoje drugare balije usput, kako to da 15 godina nakon zlocina i ubistva 230 vojnika JNA na brcanskoj malti u Tuzli jos niko nije odgovarao za taj zlocin.

Ajd sad , mozes dalje da nastavis da se slazes i da im lizes bulju....
 
pa naravno da je dokazano, isto kao sto je dokazano sve ono sto sam naveo za Srebrenicu, granatiranje SA, dogadzaje u srbiji..ma gdje bi Mladic naredio tako nesto? on je heroj srpskog naroda i jos se i danas zrtvuje za vas braneci vas od krvozednih agresora koji su ubiljali po centru Beograda i Srbije...ups!! tu sam se zezno, de mi reci , ko je ono ubio vaseg premijera? cujem da je dokazano da je to izvrsila CIA uz saradnju vatikana, ustasa i mudzahedina ili sta je sve onaj vas heroj ( dezerter/ prodavac oruzja neprijateljima/ veleizdajnika) Legija tvrdio na sudu.
 
tako je 25. maj, za nas je Ratko Mladic heroj srpskog naroda jer vam se na*ebao mile majke i pokazao vam da nas vise nikada necete moci klati kao sto ste nas klali u drugom svetskom ratu i za 500 godina turske okupacije. Za nas prave Srbe, Ratko Mladic je heroj zato sto vam je pokazao da Srbi idu pre u smrt nego bez otpora pod balijski noz. Takodje Ratko Mladic je za nas heroj jer je osvetio 3.200 ubijenih Srba u Srebrenici, Skelanu, Bratuncu, Milicima , Kravicama i spaljenih i unistenih 156 srpskih sela.

Tuzni spisak od 3.287 Srba ubijenih od snaga Nasera Orica mozete videti ako kliknete na ovaj link:

http://www.spc.yu/Vesti-2005/07/srebrenica.pdf


Naravno nigde necete cuti da balije osudjuju ovaj zlocin, po njima oni su se samo branili, a onaj ko se brani ne moze pociniti zlocin...
 
Jerry Ropero:
pogresio si. ilija jurisic je hrvat.

uglavnom dok srbija hapsi svoje generale u Tuzli tj BIH jos niko nije odgovarao niti ce za ubistvo 230 vojnika JNA od kojih su ogromna vecina bili deca od 18-19 god.

Greska tvoja... i to velika.... Ti izgleda sam krstis ljude kako ti odgovara.... Jel mozda i general Divjak Hrvat ( inace Srbin rodom iz Zemuna) ? Posto je bio prvi covek uz Aliju.... A Frenki je Srbin jel da? Taj ILIJA JURISIC je glavni i odgovorni za masakr tih vojnika!!!!! Utuvi u glavu svoju!!!!!!! I on je isporucen u BG, a ne u ZG! Tako da.... A taj Jurisic ide u Hag.....
Ti Dzeri kada nesto kazes kazes malo al glupo.... I promeni malo svoju radikalsku plocu....
 
1) drago mi je da velicate Mladica/ Legiju jer to najbolje govori o vama
2) taj spisak je koristen na sudzenju protiv Nasera i sud ga je odbacio. sad ces reci da je sud protiv Srba i sl, ali sve one dokaze sto su poslati iz Bg/ Pala protiv Nasera su se pokazali kao cista propaganda. zato je i pusten. za one zlocine koje je pocinio je trebao da bude kaznjen i za njih je i kaznjen. rekal/kazala i propaganda sa Srne i RTS se na vasu zalost ne mogu koristiti kao dokazi na sudu, iako se ovdje na forumu koriste kao potrda o zlocinima. otidzite na ICTY i tamo se nalaze svi podaci o zlocinima, mjestu, ko je pocinio, ko su zrtve i sl. procitajte i tek onda se pozivajte na dokaze. i Legija je svasta dokazivao i tvrdio na sudu pa vidite kako je prosao. ode heroj na 40...
 
25 maj:
1) drago mi je da velicate Mladica/ Legiju jer to najbolje govori o vama
2) taj spisak je koristen na sudzenju protiv Nasera i sud ga je odbacio. sad ces reci da je sud protiv Srba i sl, ali sve one dokaze sto su poslati iz Bg/ Pala protiv Nasera su se pokazali kao cista propaganda. zato je i pusten. za one zlocine koje je pocinio je trebao da bude kaznjen i za njih je i kaznjen. rekal/kazala i propaganda sa Srne i RTS se na vasu zalost ne mogu koristiti kao dokazi na sudu, iako se ovdje na forumu koriste kao potrda o zlocinima. otidzite na ICTY i tamo se nalaze svi podaci o zlocinima, mjestu, ko je pocinio, ko su zrtve i sl. procitajte i tek onda se pozivajte na dokaze. i Legija je svasta dokazivao i tvrdio na sudu pa vidite kako je prosao. ode heroj na 40...
Neka neko banuje ovog čo... biće.
 
25 maj:
1) drago mi je da velicate Mladica/ Legiju jer to najbolje govori o vama
2) taj spisak je koristen na sudzenju protiv Nasera i sud ga je odbacio. sad ces reci da je sud protiv Srba i sl, ali sve one dokaze sto su poslati iz Bg/ Pala protiv Nasera su se pokazali kao cista propaganda. zato je i pusten. za one zlocine koje je pocinio je trebao da bude kaznjen i za njih je i kaznjen. rekal/kazala i propaganda sa Srne i RTS se na vasu zalost ne mogu koristiti kao dokazi na sudu, iako se ovdje na forumu koriste kao potrda o zlocinima. otidzite na ICTY i tamo se nalaze svi podaci o zlocinima, mjestu, ko je pocinio, ko su zrtve i sl. procitajte i tek onda se pozivajte na dokaze. i Legija je svasta dokazivao i tvrdio na sudu pa vidite kako je prosao. ode heroj na 40...

Ti si nesto bolji jer ti je naser heroj? I verovatno Dudakovic...
 
Jerry Ropero:
nastavi ti da se slazes sa balijama, i nemoj slucajno usput da pitas zastoe ubica 3200 Srba u Srebrenici, Naser Oric - u Sarajevu i Tuzli docekan kao nacionalni heroj, zasto ga je primilo kao heroja kompletno bosnjacko rukovodstvo na celu sa tadasnjim premijerom Sulejmanom Tihicem. Da li mozes da zamislis da Ratka Mladica prime kao heroja Tadic i Kostunica? Naravno da ne mozes. I pitaj tvoje drugare balije usput, kako to da 15 godina nakon zlocina i ubistva 230 vojnika JNA na brcanskoj malti u Tuzli jos niko nije odgovarao za taj zlocin.

Ajd sad , mozes dalje da nastavis da se slazes i da im lizes bulju....

Прво никоме је не лижем буљу и тај израз је више прилагође вама радикалима јер код вас само тако можете да напредујете у странци, бар је очигледно тако напредовало оно радикалско теле што је седело у скупштини док је Борка преседавала, јер је очигледно да није знало где су га довели, а можда је креснуо Наташу Јовановић и то је опција.

Ја се слажем да је злочина било на свим странама, и да би и Насер и Младићи и Караџићи и Избеговићи и Тихићи, требало да буду у затвору, а онај народ жив. А зато што су као неодговорна багра довели до тога се зарати, а зашто, јер нису могли да се договоре, шта се променило.

И зато бре глупави народе (коме и ја припадам) докле ће да вас ложе и ...разни ..... па ви видите ко вас ложи у скупштини и игра на карту неправде..... Еџ моји Срби, Муслимани, Хрвати и остали .....
 
"Прво никоме је не лижем буљу и тај израз је више прилагође вама радикалима јер код вас само тако можете да напредујете у странци, бар је очигледно тако напредовало оно радикалско теле што је седело у скупштини док је Борка преседавала, јер је очигледно да није знало где су га довели, а можда је креснуо Наташу Јовановић и то је опција. "

ни додати ни одузети... браво ториус
 
deki12345, NISI U PRAVU. Ilija Jurisic iz Tuzle je po nacionalnosti HRVAT i to pisu razne bosnjacke novinske kuce kao i na njihovom forumu. Da se u isto uveris i sam poseti sledeci link:

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=37193&postdays=0&postorder=asc&start=0

Evo sta pise bosnjak, clan ovog foruma o Iliji Jurisicu:

srbi...

sigurno bi lik letio preko jebenog beograda da je jebeni ratni zlocinac... a garant ce mu sad nasi ugursuzi iz vlade pomoci samo tako... tuzlak... i to hrvat... nit ce stati iza njega hdzovci, niti harisove "patriote"... o sdpu suvisno govoriti... al nema veze... pobrinuce se tuzlaci sami za sebe i za svoje... ko i prije 15 godina... nego gdje je ono ambasada srbije u sarajevu ? tj... odakle se najbolje vidi ?


--------

Znaci deki12345, sledeci put bolje bi bilo da procitas nesto o tome o cemu se diskutuje pre nego izrazis misljenje. Mislim manje ces ispasti "glup u drustvu". Pozdrav.
 
Inace na ovom bosnjackom forumu na sajtu sarajevo-x.com je postavljena i anketa na vest o hapsenju Ilije Jurisica, tj kako bi drzava BIH trebala odgovoriti na to. I evo sta kaze anketa:

Kako BiH ili tacnije FBiH treba odgovoriti?

Uhapsiti srbijanskog ambasadora u BiH i izvrsiti razmjenu

[ 11 ] 39%

Uhapsiti bilo kojeg srbijanskog gradjanina (znamo koje nacionalnosti) i izvrsiti zamjenu

[ 1 ] 3%

Nista ne raditi

[ 3 ] 10%

Izdati potjernicu za svakog ko je bio u opstinskim vlastima na svim okupiranim teritorijama u periodu 92-95

[ 13 ] 46%


------

Znaci vecina smatra da trebaju uhapsiti ili naseg ambasadora ili svakog Srbina koji je bio u vlastima Republike Srpske u ratnom periodu. E sad vi nastavite da se lizete sa njima.

Al savetujem vam pre nego uradite to, da odete na ovaj link sto sam vam dao da procitate koliku mrznju prema srpskom narodu imaju ovi sto ste sa njima "na prst u bulju" na ovom forumu....

Ukupno glasova : 28
 
25 maj:
1) drago mi je da velicate Mladica/ Legiju jer to najbolje govori o vama
2) taj spisak je koristen na sudzenju protiv Nasera i sud ga je odbacio. sad ces reci da je sud protiv Srba i sl, ali sve one dokaze sto su poslati iz Bg/ Pala protiv Nasera su se pokazali kao cista propaganda. zato je i pusten. za one zlocine koje je pocinio je trebao da bude kaznjen i za njih je i kaznjen. rekal/kazala i propaganda sa Srne i RTS se na vasu zalost ne mogu koristiti kao dokazi na sudu, iako se ovdje na forumu koriste kao potrda o zlocinima. otidzite na ICTY i tamo se nalaze svi podaci o zlocinima, mjestu, ko je pocinio, ko su zrtve i sl. procitajte i tek onda se pozivajte na dokaze. i Legija je svasta dokazivao i tvrdio na sudu pa vidite kako je prosao. ode heroj na 40...


naravoucenije razmisljanja ovog bosnjaka iz Tuzle:

- svi zlocini nad Srbima koji su se desili u BIH, su laz , neistina i proizvod srpske propagandne kuhinje

I dok oni svoje ubice Srba tetose i docekuju kao nacionalne heroje, mi nase generale, oficire i vojnike - hapsimo. I ko je tu glup?

Naravno mi Srbi. I ko ce sutra da ide u rat za Srpstvo i Srbiju a da zna da ce ga sopstvena drzava zbog tog hrabrog i patriotskog cina - prodati, izdati , uhapsiti. Naravno niko.

I onda ce se Srbima desiti novi genocid - novi Jasenovci, Gradiske, Sarajeva, Tuzle i slicno.
 
Српски официри у ЈНА су имали испране мозгове причама о братству и јединству,и никако се нису сетили тога да је њихов најсветији задатак да извуку војнике из Тузле,по цену рушења зграда и уништења града! Кад се само сетим оног
Кукањца...Беда!
 
Jerry Ropero:
vidim nema deki12345 da se javi, pa reko da ga podsetim na ovu temu, da ne zaboravi i da ga upitam jel procitao temu na onom bosnjackom forumu u vezi hapsenja ovog hrvata ilije jurisica.

Procitao sam i sta onda? Sta to govori? To sto je neko na tom forumu rekao da je doticni Hrvat apsolutno nista ne govori.... Da bi dokazao da je neko Hrvat, Srbin ili ne znam ko treba ti ipak nesto drugo... A taj forum definitivno nije to.... Taj neko je mogao da kaze da je doticni musliman... i sta? Ti bi rekao jeste musliman je...
 
Kakve sve gluposti procita ovdje. Podsjetili ste me na mog brata koji zivi u Bijeljini kad me nazvao na pocetku rata u Tuzli da cuje jesam li u logoru koji btw u Tuzli nikada nisu postojali. Ja sam rodjeni Bijeljinac al srce i dusom zauvijek Tuzlak. Tuzla je grad koji mi je dao sve, posao, stan i sve ono sto obicni smrtnik moze da pozeli. Sa svojom porodicom citav rat sam proveo u Tuzli i apsolutno nikakvih problema nisam imao radi toga sto sam Srbin. Sve sam zajedno prozivljavao sa svojim komsijama razlicitih nacionalnosti. I ponosan sam sto sam Tuzlak jer je Tuzla jedini grad koji je uistinu multietnicki u BiH i gdje se ljudske vrijednosti gledaju prema djelima a ne prema imenu i prezimenu.


Sto se tice sukoba na Brcanskoj Malti Tuzlaci su voljni da to rijese. Uvijek se odazivaju na bilo kakve sudske pozive, gostovanja na Bijeljinskoj televiziji i ja bih volio da se taj sudski postupak konacno pokrene jer Tuzlaci nemaju sta da kriju.

Tuzla je konstatno bila granatirana 3 i po godine sa Majevice i Ozrena. Granate su padale po gradu, stanovima, skolama itd. Takodje za taj zlocin je nedavno podignuta optuznica protiv vojnika Republike Srpske.

Citavo vrijeme rata znao sam da se radi o kukavicama koji sa distance granatiraju civile, al dno dna se desilo 95 kada su ubili tuzlansku mladost. Ubili su djecu, pa tek onda srbe hrvate i muslimane jer se tuzlaci ne dijele po nacionalnoj osnovi kako sam pomeno na pocetku posta. Treba da znate da su sva ta djeca zajedno sahranjena na jednom groblju i srbi i hrvati i muslimani. Zajedno su poginuli i zajedno smo ih sahranili bez obzira sto je tada dolazila poruka iz nacionalno obojenog Sarajeva da ne mogu Srbi zajedno sa muslimanima da se sahranjuju. To su Tuzlaci kategoricno odbili jer su to sve nasa djeca bila. Sahrana je obavljena u ranu zoru jer nije bilo mogucnosti da se preko dana sahrane radi konstatnog sijanja smrti po nasem gradu.

Prema tome ne treba meni neko da prica sta se dogadjalo u Tuzli ja sam to sve prezivio. A vi koji ne znate dodjite pa vidite. Dodjite pa vidite da je predsjedavajuca opstinskog vijeca srpkinja Nada Mladina, dodjite pa vidite da je srbin Zdravko Djuranovic zamjenik gradonacelnika, pogledajte ko predstavlja Tuzlu u federalnom parlamentu srpkinja Spomenka Micic, dodjite u pozoriste tuzlansko i upoznajte direktora Srbina Milenka Iliktarevica, dodjite u Tuzlu pa pojedite najbolje cevape kod Zorana Celeketica koji drzi lanac cevabdzinica u gradu i da ne nabrajam dalje....vidi pa pricaj po forumu
 
Sinisatuzlak:
Kakve sve gluposti procita ovdje. Podsjetili ste me na mog brata koji zivi u Bijeljini kad me nazvao na pocetku rata u Tuzli da cuje jesam li u logoru koji btw u Tuzli nikada nisu postojali. Ja sam rodjeni Bijeljinac al srce i dusom zauvijek Tuzlak. Tuzla je grad koji mi je dao sve, posao, stan i sve ono sto obicni smrtnik moze da pozeli. Sa svojom porodicom citav rat sam proveo u Tuzli i apsolutno nikakvih problema nisam imao radi toga sto sam Srbin. Sve sam zajedno prozivljavao sa svojim komsijama razlicitih nacionalnosti. I ponosan sam sto sam Tuzlak jer je Tuzla jedini grad koji je uistinu multietnicki u BiH i gdje se ljudske vrijednosti gledaju prema djelima a ne prema imenu i prezimenu.


Sto se tice sukoba na Brcanskoj Malti Tuzlaci su voljni da to rijese. Uvijek se odazivaju na bilo kakve sudske pozive, gostovanja na Bijeljinskoj televiziji i ja bih volio da se taj sudski postupak konacno pokrene jer Tuzlaci nemaju sta da kriju.

Tuzla je konstatno bila granatirana 3 i po godine sa Majevice i Ozrena. Granate su padale po gradu, stanovima, skolama itd. Takodje za taj zlocin je nedavno podignuta optuznica protiv vojnika Republike Srpske.

Citavo vrijeme rata znao sam da se radi o kukavicama koji sa distance granatiraju civile, al dno dna se desilo 95 kada su ubili tuzlansku mladost. Ubili su djecu, pa tek onda srbe hrvate i muslimane jer se tuzlaci ne dijele po nacionalnoj osnovi kako sam pomeno na pocetku posta. Treba da znate da su sva ta djeca zajedno sahranjena na jednom groblju i srbi i hrvati i muslimani. Zajedno su poginuli i zajedno smo ih sahranili bez obzira sto je tada dolazila poruka iz nacionalno obojenog Sarajeva da ne mogu Srbi zajedno sa muslimanima da se sahranjuju. To su Tuzlaci kategoricno odbili jer su to sve nasa djeca bila. Sahrana je obavljena u ranu zoru jer nije bilo mogucnosti da se preko dana sahrane radi konstatnog sijanja smrti po nasem gradu. O masakru mozete procitati ovdje http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/forum.htm

Prema tome ne treba meni neko da prica sta se dogadjalo u Tuzli ja sam to sve prezivio. A vi koji ne znate dodjite pa vidite. Dodjite pa vidite da je predsjedavajuca opstinskog vijeca srpkinja Nada Mladina, dodjite pa vidite da je srbin Zdravko Djuranovic zamjenik gradonacelnika, pogledajte ko predstavlja Tuzlu u federalnom parlamentu srpkinja Spomenka Micic, dodjite u pozoriste tuzlansko i upoznajte direktora Srbina Milenka Iliktarevica, dodjite u Tuzlu pa pojedite najbolje cevape kod Zorana Celeketica koji drzi lanac cevabdzinica u gradu i da ne nabrajam dalje....vidi pa pricaj po forumu
Nemoj mesati zabe i babe. U kakvu zajednicku grobnicu sahranjeni srbi?? Od cega i kada ubijeni?? Nista precizno nisi reko. Msakr nad tuzlanskom kolonom zar o tome govoris??? Jesi gledao emisiju 10 godina od tuzlanskog masakra nad JNA?? prikazali su ceo snimak od kretanja vojske iz kasarne sve do raskrsnice gde je u kontejneru za djubre bila mpostavljena bomba, a onda eksplozija , pa rafalna paljba na kamione u kojim aje bila nenaoruzana vojska povlaceci se iz kasarni pod dogovorom tadasnjeg gradonacelnika nekog muslimana da o im garancije da nece biti napadnuti ako napuste kasarnu, a u stvari spremali masakr, i tebi je to lepo, nisi ti jos nista doziveo, vidis ja sam bio na trebinjskom ratistu , ista prica, pucali su svaku noc ili cim bi pao sumrak pucali bi na kasarnu i strazare bez ikakvog povoda, a preko dana kao mirni gradjani setali pored kasarne ustvari snimali i smisljali gde bi migli opet udariti na kasarnu i ubiti vojsku!!! Nebih se slozio sa tobom da su muslimani i hrvati nasa deca, jer onaj ko ubija mladu vojsku znajuci da u njoj je bilo svakojake naciuonalnosti i svi su bili ravnopravni u raspodeli zadataka, nevbidim svrhu ubijanja i masakriranja te kolone. To nije prvi put da su kukavicki i mucki napali i pobili nevinu vojsku , to se desavalo svuda sirom bosne, hrvatske a prvi put se to desilo u sloveniji gde se sve precutkuje kako su njihova DB ubijala sve redom ko je nosio uniformu JNA bez ikakvog povoda, pa su granicari koji su sluzili da bi cuvali granicu slovenije sa italijom morali da prebegnu u italiju gde su im italijanski graqnicari i vojska pomogla da se sklone od ovih monstruma slovenaca. Nevalja snikim praviti novo bratstvo jedinstvo. Kao sto neko rece netreba se i ovaj put opeci u raskoj sa muslimanima , vec imondamh staviti do znanja i proterati da nezelimo novo nikakvo bratstvo i jedinstvo od im iz muslimanskih oci i usta izlazi mrznja prema srbima, u lice ti se smeju i govore ljubazno a cim se okrenes odmah noz u ledja, podmukla su to bica!!!
 
samo_vas_gledam:
Nemoj mesati zabe i babe. U kakvu zajednicku grobnicu sahranjeni srbi?? Od cega i kada ubijeni?? Nista precizno nisi reko. Msakr nad tuzlanskom kolonom zar o tome govoris??? Jesi gledao emisiju 10 godina od tuzlanskog masakra nad JNA?? prikazali su ceo snimak od kretanja vojske iz kasarne sve do raskrsnice gde je u kontejneru za djubre bila mpostavljena bomba, a onda eksplozija , pa rafalna paljba na kamione u kojim aje bila nenaoruzana vojska povlaceci se iz kasarni pod dogovorom tadasnjeg gradonacelnika nekog muslimana da o im garancije da nece biti napadnuti ako napuste kasarnu, a u stvari spremali masakr, i tebi je to lepo, nisi ti jos nista doziveo, vidis ja sam bio na trebinjskom ratistu , ista prica, pucali su svaku noc ili cim bi pao sumrak pucali bi na kasarnu i strazare bez ikakvog povoda, a preko dana kao mirni gradjani setali pored kasarne ustvari snimali i smisljali gde bi migli opet udariti na kasarnu i ubiti vojsku!!! Nebih se slozio sa tobom da su muslimani i hrvati nasa deca, jer onaj ko ubija mladu vojsku znajuci da u njoj je bilo svakojake naciuonalnosti i svi su bili ravnopravni u raspodeli zadataka, nevbidim svrhu ubijanja i masakriranja te kolone. To nije prvi put da su kukavicki i mucki napali i pobili nevinu vojsku , to se desavalo svuda sirom bosne, hrvatske a prvi put se to desilo u sloveniji gde se sve precutkuje kako su njihova DB ubijala sve redom ko je nosio uniformu JNA bez ikakvog povoda, pa su granicari koji su sluzili da bi cuvali granicu slovenije sa italijom morali da prebegnu u italiju gde su im italijanski graqnicari i vojska pomogla da se sklone od ovih monstruma slovenaca. Nevalja snikim praviti novo bratstvo jedinstvo. Kao sto neko rece netreba se i ovaj put opeci u raskoj sa muslimanima , vec imondamh staviti do znanja i proterati da nezelimo novo nikakvo bratstvo i jedinstvo od im iz muslimanskih oci i usta izlazi mrznja prema srbima, u lice ti se smeju i govore ljubazno a cim se okrenes odmah noz u ledja, podmukla su to bica!!!

Другари, ви би сви колективно требали да посетите лекара, који би вам помогао да схватите да је рат прошао, да сте убијали јени друге јер сте били глупи и да сте се потпуно погрешно поделили на Србе, Хрвате и Муслимане, уместо на ТУПАНЕ који су ратовали са својим комшијама, оне који су вас водили и за које сте били бројеви и материјал за ударне вести и оне који су највише профитирали (трговци наоружањем из САД и Украјине).

Кад то будете разумели, разумећете још много тога, а до тад, гини и ринтај стоко па мора неко и да заради све оне виле по иностранству, Београду, Загребу и Сарајеву.
 
Markelja:
@ habitujem u kontisu

Covece prica se o Tuzli, a ne o Sarajevu... Umes da citas valjda... Markale su u Sarajevu, a ovde se prica o centru Tuzle....

to je bese ona pijaca gde je Unprofor dokazao da su muslimani ispalili granatu, pobili svoj narod i plus dovukli gomilu mrtvih sa strane da pokazu kako su to ucinili strasni srbi sa brda.. plus to sto od te "strasne" granate nijedna tezga gotovo nije pomerila :roll:
 

Back
Top