Šta znate o ratu u bosni i gradu TUZLI?

Na ovu temu do sada nisam naleteo pa se zato sada javljam prvo sa jednim pitanjem:
Koliko od vas forumasa koji se sada palite na ovu temu je ucestvovalo u ratovima 90-ih, a posebno koliko vas se borilo oko ili iz Tuzle?
Po nacinu postovanja bih rekao da velika vecina od vas je za vreme ratova 90-ih bila prebalava da ratuje, a bogami bih rekao da ima dosta i onih koji su cim je zagistilo zbrisalo na pristojnu udaljenost, pa sada od tamo kevce i laje i seje mrznju, zlobu i pakost.
I onda odgovor @cogito ergo sum.
Po mom misljenju si i ti jedan od izrazitih sejaca mrznje, zlobe i pakosti, samo si zaboravio najmanje tri, po meni bitne stvari.
Prva je da je period od samo 17-18 godina prekratak da istorija kaze sta se stvarno dogadjalo prilikom raspada Jugoslavije, pa zato govori propaganda. Ko vise plati vise se pise o njemu kao zrtvi.
Druga stvar je da se na ovom krvavom Balkanu nikad nista konacno ne zavrsi.
Na Balkanu ne postoji granica stara ni 100 godina, a da ne govorimo o nekom duzem periodu.
I treca stvar najvaznija za tebe i tvoju bratiju je da u istoriji naroda, kao i u zivotima ljudi ima uspona i padova. Srbija je trenutno u padu najvise zbog toga sto su Srbi poverovali u bratstvo-jedinstvo i da su sa stvaranjem jugoslavije konacno resili pitanje da ne zive rasparcani u nekoliko drzava u kojima prakticno nisu imalio ni najosnovnija prava kao narod.
Naravno, i tebi i tvojima je jugoslavija bila samo pomocna stepenica da se u dva maha izvucete od istoriske odgovornosti cinjenja zlocina u ratovima koje su vasi gospodari pocinjali, a vi kao dobre sluge cinili zlocine da se dodvorite gazdama.
Ali, kako citam u novinama i vidim u kontaktima sa mladim ljudima (jedan od mojih poslova je i da kontaktiram sa mladim ljudima) dolaze neki novi klinci, smena generacija je u toku. Mene raduje, a za vas se plasim videci kako ti novi klinci razmisljaju.
I za kraj opet jedno pitanje: jesi li sasvim siguran da ove vase stare-nove gazde ce ovaj put rat i da dobiju.
Jel, ne zavaravaj se, rata ce opet biti i po ustaljenom obicaju Balkan nece biti zaobidjen. Nijednom do saada nije bio, pa nece ni ovaj put.
 
Auuuu! Al se stoka muslimanska iznervirala. Ajde sada lepo pljuni u ekran govedo bice ti lakse. Ja savet ne mogu da ti dam, jer nisam zavrsio veterinu, tako da ti savetujem marvenog lekara. Sto se odsecanja glava tice, tvoja stoka od naroda je ipak glavna bila, tako i ako smo nekome sekli glave, ugledali smo se na stoku iz ABIH. Samo mi nismo stoka bili, pa da to snimamo kamerom. To sto ti je pricao amidza za secu glava i igranje fudbala istim, a ti se na to upecao kao som kapitalac je slucaj tvoje psihopatologije.... Retardu nepismeni.... Nego posto si tako inteligentan jel hodas na 2 ili na 4 noge? Jedina stoka i teroristi sveta su mujage, ali zato postoje Jese i Ameri da vas tranziraju kao za pecenje... Alal im vera na tome... Imaju svu moju podrsku, narocito Jese... Sto se tice Bin Ladena i njegove stoke, oni su bili na vasoj strani. Jel si kivan jos uvek zbog qrca koji ste dobili? Prvo u ratu u usta, a od Suda pravde direktno u doope... Imali najvise zrtava, a kontrolisu 30%... E tuge jesenje stocarske... Da te odmah preteknem Hrvati vam kontrolisu Zap.Hercegovinu....
Znam da vam ne treba Sud, vama treba mozga. Najvise vas je a kontrolisete najmanje zemlje i jos najvise zrtava. Tebi je stoko zao jer si mislio da ce SRJ da vas hrani i da vam daje pare, ali dobili ste onu stvar da izbijete oci. Ispali ste majmuni...
Ko je u ratu izgubio? :dash::dash::dash: Koji si ti balvan Boze me sacuvaj. Pa glupan sprceni ste u 30% BIH, Hrvati vas jasu kako stignu, Srbi imaju RS. To sto vi imate vlazne snove o ukidanju RS, to je slucaj vase retardiranosti...Nemoj ti tako "pametan i pismen" nikome nista da govoris. Ali jedno cu da ti kazem nepismeni... Samo najveca budala od svog najveceg poraza pravi pobedu. Cestitam ti na pobedi u Mostaru, Ahmicima, Prijedoru, Banja Luci, Gackom, Trebinju, Skelanima, Srebrenici, Bijeljini, Visegradu.... Malo li je somino?

Ti si slucaj za psihijatra ili da te ljeci dr,Dabic mozda zna se tvoja dijagnoza.:hahaha:
Da bio sam na kapiji meni lafinu necete prodavati kao i moji jarani sviuh nacija.Barbaru nepismeni drzava BIH je ostala citava suverena i nezavsina u njenim istorijskim granicama.Jedno je ubijati civile granatama i odsjecati im glave kakva je to vojska koja ratuje sa civilima zato vam se sudi sada a drugo je uhvatiti vojnika pa ga poderati to je ogromna razlika.Ti ces sad par izolovanih slucaja koji su za men ratni zlocin bez obzira jeli to ucinjeno nAD VOJNIKOM poistovjecivati sa ubijanjem civila...dA POBJEDILI SMO ocuvali smo Bosnu u njenim granicama a vi niste realizovali vas plan da uzmet pedalj teritorije i prikacite ga srbiji....samo mozete tuki da prikacite al Bidenov
 
Na ovu temu do sada nisam naleteo pa se zato sada javljam prvo sa jednim pitanjem:
Koliko od vas forumasa koji se sada palite na ovu temu je ucestvovalo u ratovima 90-ih, a posebno koliko vas se borilo oko ili iz Tuzle?
Po nacinu postovanja bih rekao da velika vecina od vas je za vreme ratova 90-ih bila prebalava da ratuje, a bogami bih rekao da ima dosta i onih koji su cim je zagistilo zbrisalo na pristojnu udaljenost, pa sada od tamo kevce i laje i seje mrznju, zlobu i pakost.
I onda odgovor @cogito ergo sum.
Po mom misljenju si i ti jedan od izrazitih sejaca mrznje, zlobe i pakosti, samo si zaboravio najmanje tri, po meni bitne stvari.
Prva je da je period od samo 17-18 godina prekratak da istorija kaze sta se stvarno dogadjalo prilikom raspada Jugoslavije, pa zato govori propaganda. Ko vise plati vise se pise o njemu kao zrtvi.
Druga stvar je da se na ovom krvavom Balkanu nikad nista konacno ne zavrsi.
Na Balkanu ne postoji granica stara ni 100 godina, a da ne govorimo o nekom duzem periodu.
I treca stvar najvaznija za tebe i tvoju bratiju je da u istoriji naroda, kao i u zivotima ljudi ima uspona i padova. Srbija je trenutno u padu najvise zbog toga sto su Srbi poverovali u bratstvo-jedinstvo i da su sa stvaranjem jugoslavije konacno resili pitanje da ne zive rasparcani u nekoliko drzava u kojima prakticno nisu imalio ni najosnovnija prava kao narod.
Naravno, i tebi i tvojima je jugoslavija bila samo pomocna stepenica da se u dva maha izvucete od istoriske odgovornosti cinjenja zlocina u ratovima koje su vasi gospodari pocinjali, a vi kao dobre sluge cinili zlocine da se dodvorite gazdama.
Ali, kako citam u novinama i vidim u kontaktima sa mladim ljudima (jedan od mojih poslova je i da kontaktiram sa mladim ljudima) dolaze neki novi klinci, smena generacija je u toku. Mene raduje, a za vas se plasim videci kako ti novi klinci razmisljaju.
I za kraj opet jedno pitanje: jesi li sasvim siguran da ove vase stare-nove gazde ce ovaj put rat i da dobiju.
Jel, ne zavaravaj se, rata ce opet biti i po ustaljenom obicaju Balkan nece biti zaobidjen. Nijednom do saada nije bio, pa nece ni ovaj put.

Sijac mrznje jeli bre hahhah pa vi ste stvarno zatucani gospodine a da za vrijem ejugoslavije nije bilo bosanac i hercegovac nego si se mogao izjasniti kao srbin ili hrvat pa dosta je vise i vasega bilo..a da drugo poluvrijeme cekamo ali ovoga puta ne kao 92 kada ste sve imali.
A da svog klinju cu tako da vaspitam da vam nista ne vjeruje jer od kapije sam promjenio misljenje o vama ne svima posto imam srba u familiji koji su znali sta radite cak ste i svoje ubijali da ostvarite svoj cilj koji na vasu zalost nikada nece biti realizovan.
Vi ste ckapi koji ste ratovali protiv civila sa obliznjih brda ..jednom rijecju seljacine koje su tukle gradove sa brda.
Ovo je bio rat izmedju seljaka i gradjana a sljedeci put ce seljaci da dobiju po prstima samo da pocne drugo poluvrijeme.
U tome je razliika izmedju mene i tebe seljacino.
 
Ti si slucaj za psihijatra ili da te ljeci dr,Dabic mozda zna se tvoja dijagnoza.:hahaha:
Da bio sam na kapiji meni lafinu necete prodavati kao i moji jarani sviuh nacija.Barbaru nepismeni drzava BIH je ostala citava suverena i nezavsina u njenim istorijskim granicama.Jedno je ubijati civile granatama i odsjecati im glave kakva je to vojska koja ratuje sa civilima zato vam se sudi sada a drugo je uhvatiti vojnika pa ga poderati to je ogromna razlika.Ti ces sad par izolovanih slucaja koji su za men ratni zlocin bez obzira jeli to ucinjeno nAD VOJNIKOM poistovjecivati sa ubijanjem civila...dA POBJEDILI SMO ocuvali smo Bosnu u njenim granicama a vi niste realizovali vas plan da uzmet pedalj teritorije i prikacite ga srbiji....samo mozete tuki da prikacite al Bidenov

Toliko ti je trebalo da smislis odgovor? :dash::dash::dash: Opet si uzeo tastaturu bez nadzora strucnog lica? Jel veterinar uspeo da te stabilizuje, ili da saljemo novog? Jos jedan dokaz tvoje nepismenosti... Dr sa tackom je drugi, a dr bez tacke je doktor... E glupane retardirani... I nepismeni...
Ostala citava? :hahaha::hahaha::hahaha: Samo jednu stvar si zaboravio... Ona se zove RS i obuhvata 49% teritorije BIH, a ti umri od tuge. Nego sta ti znaci nezavsna? Jel to tvoj neki novi izraz vole nepismeni?:hahaha::hahaha: Kakav balvan... Lepo si opisao svoju stoku od vojske.... zna se ko je sekao glave, ko je ubijao civile... Vasa stoka i usput pos.erem ti se na vojsku gde su vam kriminalci, sljamovi i profitercine bili glavni (Caca, Cela, Juka Prazina).... Kakva vojska, takvi i zlocini, sta se ocekuje od sljamova... Cestitam na pobedi u Srebrenici (to vam je najveca pobeda), pa i u Mostaru, Ahmicima, Visegradu, Trebinju, Gackom... Nasa pobeda je u Republici Srpskoj, a ti i tvoja stoka mozete da ga blajvate Srbima.... Znam zasto si ti besan. Mislila je tvoja stoka da ce da ponovi 2 Svetski rat, da su Srbi gomile ovaca koje blejeci idu na klanje... Ali dobili ste **** i to od 2 metra... Narocito u 49% BIH i u Zapadnoj Hercegovini... Samo 30% kontrolisete, Dakle Tuzla, Zenica, Travnik i Sarajevo.... E vole bosanski...:dash::dash: Pobedili ste.... Lepo ja rekoh, samo najveca budala od najgorih poraza pravi pobede...
 
Poslednja izmena:
Sijac mrznje jeli bre hahhah pa vi ste stvarno zatucani gospodine a da za vrijem ejugoslavije nije bilo bosanac i hercegovac nego si se mogao izjasniti kao srbin ili hrvat pa dosta je vise i vasega bilo..a da drugo poluvrijeme cekamo ali ovoga puta ne kao 92 kada ste sve imali.
A da svog klinju cu tako da vaspitam da vam nista ne vjeruje jer od kapije sam promjenio misljenje o vama ne svima posto imam srba u familiji koji su znali sta radite cak ste i svoje ubijali da ostvarite svoj cilj koji na vasu zalost nikada nece biti realizovan.
Vi ste ckapi koji ste ratovali protiv civila sa obliznjih brda ..jednom rijecju seljacine koje su tukle gradove sa brda.
Ovo je bio rat izmedju seljaka i gradjana a sljedeci put ce seljaci da dobiju po prstima samo da pocne drugo poluvrijeme.
U tome je razliika izmedju mene i tebe seljacino.

Tvoj narod=najvece ckapi.... Toliko ste zrtvovali svoj narod zarad NATO sise.... Jel bilo NATO helps us! Serbs strike us! Jel ste cmizdreli... Ti u svojoj familiji imas stoku, a ne Srbe... odnosno ljude.... Znali ste samo protiv civila, baba, deda, zena i dece da ratujete. Kravice su dokaz, a kada je Ratko dosao u Srebrenicu tvoja ckapi Naser seo u hilihopter i zapalio... Junacina!:dash::dash: Zasto ste plakali NATO-u stoko kukavicka? Smradine i napravili Markale da bi se uvukli NATO paktu u doope.... Sto se tice ubijanja svog naroda, vi ste tu prvaci.... Markale su dokaz, i naravno Abdic je dokaz...
 
Poslednja izmena:
Sta je ljakse nasao si se ....idi ba s kravama.

E cobanine budalo.... Moj grad ima vise stanovnika nego sto tvoja u.srana Federacija ima... Ba.... Ajde kad god nesto kazes, molim te, pusti vodu.... Jer si fenomen i to bas pravi... Imas 2 anusa, jedan je tamo gde treba da bude, a drugi je tamo gde treba da ti bude labrnja... I ajde molim te BA smisli bolju foru... Ba... Ova je glupa.... Ba....
 
Sijac mrznje jeli bre hahhah pa vi ste stvarno zatucani gospodine a da za vrijem ejugoslavije nije bilo bosanac i hercegovac nego si se mogao izjasniti kao srbin ili hrvat pa dosta je vise i vasega bilo..a da drugo poluvrijeme cekamo ali ovoga puta ne kao 92 kada ste sve imali.
A da svog klinju cu tako da vaspitam da vam nista ne vjeruje jer od kapije sam promjenio misljenje o vama ne svima posto imam srba u familiji koji su znali sta radite cak ste i svoje ubijali da ostvarite svoj cilj koji na vasu zalost nikada nece biti realizovan.
Vi ste ckapi koji ste ratovali protiv civila sa obliznjih brda ..jednom rijecju seljacine koje su tukle gradove sa brda.
Ovo je bio rat izmedju seljaka i gradjana a sljedeci put ce seljaci da dobiju po prstima samo da pocne drugo poluvrijeme.
U tome je razliika izmedju mene i tebe seljacino.

Opet ovaj nepismeni talibanjeros.
Drugo poluvrijeme:hahaha:
Šta,ovaj put ste kupili i linijskog sudiju.
Nego lijepo ti uzmaš bombaju,i detoniraš se i i onda ima da vidiš i drugo poluvrijeme i produžetke ako treba,sve sa lobovima,makazicama i golovima u rašlje,doduše možda ti se rezultat ne svidi ali šta te briga kad se opasuljiš sa 77 djevica...ba:mrgreen:
 
Обзиром да су Жалбе укинуте,

Замолио бих модерацију да обрати пажњу на ову тему,
а нарочито на постове колеге cogito ergo sum ...

Скоро сваки би требао бити санкционисан,
о кумулативном дејству појединачних увредљивих и провокативних постова сами ћете одлучити ...

Било како било, сматрам да је реакција потребна ...
 
E cobanine budalo.... Moj grad ima vise stanovnika nego sto tvoja u.srana Federacija ima... Ba.... Ajde kad god nesto kazes, molim te, pusti vodu.... Jer si fenomen i to bas pravi... Imas 2 anusa, jedan je tamo gde treba da bude, a drugi je tamo gde treba da ti bude labrnja... I ajde molim te BA smisli bolju foru... Ba... Ova je glupa.... Ba....

Slusaj ba tvoj velegrad nije zasluzio da ima jednu skorojevicku dusu kao sto si ti takve mi ovdje U Bosni zovemo papak....hvala na ljepim rijecima dr,(sa zarezom)Dabicu trebati malo vise da skontas neke stvari....upravo takvi kao ti skorojevici su to i radili ubijali civile .....sa granatom ispaljenog sa brda...ti si ba garant neki dosljak ..dosljo kojem je familija dosla u velegrad iz nekog zabacenog sela i onda da bi se dokazao urbanim ljudima da bi ispao faca cini gluposti kako bi se o njemu pricalo.
Vozdra papak
 
Slusaj ba tvoj velegrad nije zasluzio da ima jednu skorojevicku dusu kao sto si ti takve mi ovdje U Bosni zovemo papak....hvala na ljepim rijecima dr,(sa zarezom)Dabicu trebati malo vise da skontas neke stvari....upravo takvi kao ti skorojevici su to i radili ubijali civile .....sa granatom ispaljenog sa brda...ti si ba garant neki dosljak ..dosljo kojem je familija dosla u velegrad iz nekog zabacenog sela i onda da bi se dokazao urbanim ljudima da bi ispao faca cini gluposti kako bi se o njemu pricalo.
Vozdra papak

Ja ocekivao nesto bolje, ali avaj... Sta se moze ocekivati od tebe, ipak tebi ni konzilijum veterinara ne moze pomoci... Ti bolujes od jedne posebne jos neotkrivene stocne bolesti.... Vazno da si ti iz grada... Iz Tuzle:hahaha::hahaha::hahaha: Tri ulice i dzamija... Pok.enjam ti se na grad.... Opet opisujes svoju vojsku. Nisam ti ja kriv sto ste stoka i marva... Sto secete glave pa snimate kamerom. Verovatno ste posle i onanisali na to... Sta mu dodje dosljo cobanine budalo... To neki al kaida izraz? Zao mi je ne govorim taj jezik.... Lepo sto opisujes sebe, samo jesi ti pobegao iz sela, ali ono iz tebe nije, niti ce... Jer si dosao iz sela u malo vece selo... Sa tri ulice...
Zbogom retardirani... Budi zauvek tako "pametan"... Ba...
 

Back
Top