sta usporava,a sta daje brzinu

Jedini sport gde je sportista aktivan 24h 365 dana u godini. I to ne samo fizicki aktivan, nego i psihicki + mora da trenira i sta, kako i kad jede, i sve to po utvrdjenom principu. Borci bvar to nemaju.

da i to sto kazes
borac moz pase travu izvrne se na ledja blene u nebo i gricka slamku i opet bude fit ??
majte sta to kaza

bilo kako bilo
za bilo koje od toga moras se rodis za to
to ti je temelj na kom moz gradis dalje
ocigledan primer su ti ovi namontirani kilavci ovde sa lokala za neku kvazi lokal upotrebu koji nicemu ne vrede a zele puno
sta god im dao dzabe im sve
 
Ajde ??
otkrice stoleca ili sta

:hahaha1:

Priznaj da nisi znao.
Zato si i upao u temu kao padobranac,procitavsi dva reda od ovih svih postova.


On topic
Eno Brock Lesnar,kakvu je korist imao od tih silnih misica?
Razvalio ga lik kome se misici cak ni ne ocrtavaju.

Evo jos jedan primer.Josh Barnett.Covek izgleda kao da ceo dan pije pivo,a zapravo je u top 10 najboljh MMA boraca trenutno
 
Priznaj da nisi znao.
Zato si i upao u temu kao padobranac,procitavsi dva reda od ovih svih postova.


On topic
Eno Brock Lesnar,kakvu je korist imao od tih silnih misica?
Razvalio ga lik kome se misici cak ni ne ocrtavaju.

Evo jos jedan primer.Josh Barnett.Covek izgleda kao da ceo dan pije pivo,a zapravo je u top 10 najboljh MMA boraca trenutno


Brock Lesnar je kraljina. Da li si ti video koliko ej on brz i dinamican u odnosu na svoju masu? To ej samo dokaz da masa i brzina i nemaju toliko veze, ako se treniraju oba ili kako bi rekao ovaj neko ima genetsku predispoziciju.

I Brock nije sav u misicima, on je doosta mastan.....
 
BrucLi:"Sto se tice otvaranja skola, i BB moze da otvori teretanu, fitnes prostor, vezbaonicu, da daje savete za ishranu i naplacuje i jos 300 cuda, to sto ne moze da otvori MMA glupu skolu mesanog mesa - "sve kao znam a ustvari nista ne znam" ne znaci da ni on ne moze da zaradjuje.

A sada najveci argument koji ce da ti debelo lupi diskusioni samar - Bodibilder ne trenria BB zbog koristi i koristoljublja vec radi to sto voli, uziva u tome, a ne da bi prebio nekog (kao sto vecina buzda i sirovina iz MMA misli pa se zato i uporedjuju i mere keetu sa njima non-stop) , BB rade to zbog strasti, iste one koju ima i vajar dok vaja neku umetnicku figuru, tako i BB izgradjuej svoje telo i vaja svoje telo po sportksim estetskim kriterijumima koji se traze i ocenjuju.

Ako si ti sirovina i tvoj sport, ne znaci da su takvi i ostali.

Bruceli,sada sam se uverio da si Suvi teoretik i nista vise.BB radi to zbog strasti,Bu-ha-ha,da to je strast koja se zove naucno Narcisoidnost.On se Prvo sam sebi Divi kako ima masu meas na sebi,a onda ide u publiku da bi se i drugi divili njegovoj narcisoidnosti.To bi se inace reklo i sado-mazohizam,jer BB muci sebe i dize tone tereta da bi dobio Apsolutno nepotrebnih "tone" misica koji su Apsolutno Neupotrebljivi za bilo sta osim da se on sam sebi divi.Gde ti vidis Umetnicku Figuru u BB???.Nekada je to bilo stvarno interesantno,ali tada se nisu koristili steroidi i bili su normalni ljudi,a danas Brda mesa za nista,a u stvari oni jedino privlace one koji naginju istom polu.I nesto nisam video da u sveti BB otvara teretane i sportske centre,mali,veoma malo.
Nasuprot tome fajteri itekako otvaraju svoje klubove jer reci "Borilacke Vestine" oznacavaju Umetnost,pa tek borbu,a najveci Poen je sto se onaj koji savlada sistem zivi u tome i to se zove Budo,a drugo uci mlade Postovanju i Toleranciji prema svima.

Citat:"Brock Lesnar je kraljina. Da li si ti video koliko ej on brz i dinamican u odnosu na svoju masu? To ej samo dokaz da masa i brzina i nemaju toliko veze, ako se treniraju oba ili kako bi rekao ovaj neko ima genetsku predispoziciju.

I Brock nije sav u misicima, on je doosta mastan..

KOja ti je on kraljina,pitas li se sta bi Grejsi napravili od njega,a oni su svi i manji i nam misica,ali ima Cuka i ima Istrajnost u fajtingu.
Idemo dalje da citamo ponovo sledece "bisere" koje budes napisao:cool:
 
Skapirao sam da ovog gay smaraca mogu da stavim na blok pa mi sada lepo ^_^ ne citam djubre :)

PLP ne zanosi se sa tim Grejsi bajkama. Hojs je bio dobar kada niko nije znao parter, danas imas ljude koji su bolji u parteru od Grejsi porodice. A uostalom...prosli vikend je Tim Kenedi dobio Hodzera Grejsia.
 
Skapirao sam da ovog gay smaraca mogu da stavim na blok pa mi sada lepo ^_^ ne citam djubre :)

PLP ne zanosi se sa tim Grejsi bajkama. Hojs je bio dobar kada niko nije znao parter, danas imas ljude koji su bolji u parteru od Grejsi porodice. A uostalom...prosli vikend je Tim Kenedi dobio Hodzera Grejsia.

Vidi Gnjec,normalno je da se ljudi "razvijaju",ali B djica je dobra u primeni.Normalno da se i izgubi,ali je to mali procenat u odnosu na dobijene meceve.Grejsi su sa svima radili od dzudista,sambo rvaca,kik boksera,karateka i ostalih,tako je skor jos uvek u njihovoj prednosti,ali kao i uvek vreme ce pokazati sta se desava u borbama.Da se razumemo nisu mi idoli,ali sam svojevremeno vezbao B dzicu i sa karateom primenjivao kao realnost,i rezultat uvek pozitivan.
 
znas kako se to kaze
ono sto nekom dodje prirodno ti moras to da ucis
a i da naucis vladaces samo teorijom,praksom jok :lol:
moz eventualno da budes dobar da shtrucjno ispricas sta neko radi :lol:
tojest
inferiorni niskoprofilni kilavi namontirani blento :lol:
 
Poslednja izmena:
KOja ti je on kraljina,pitas li se sta bi Grejsi napravili od njega,a oni su svi i manji i nam misica,ali ima Cuka i ima Istrajnost u fajtingu.
Idemo dalje da citamo ponovo sledece "bisere" koje budes napisao:cool:

Cekaj da mu stigne Gracie enciklopedija iz Brazila,da je prouci pa ces dobiti odgovor.

Zato ja kombinujem dzudo i bjj.Jedno bez drugog ne moze,ako ces da se takmicis.Ako ne dovoljno je i jedno od ta dva.
Dzudo volim zbog eksplozivnosti,a i rvanje je tu
 
Кaд смо већ код обaрaњa руку, тест питaње зa све:

Који је мишић примaрно aнгaжовaн у покрету обaрaњa руке?

Da nema veze sa Trapezius,malo Deltoid i pomalo Latissimus Dorsi?!

- - - - - - - - - -

Coleman je brzi od Tajsona,jer trenira 365 dana u godini.


Mozda je Ronnie brzi ,jer radi u policiji;)
 
Poslednja izmena:
Uuuuuuuuuu igra :D Brachioradialis xD

Не, као и бицепс, он је ту у улози стабилизатора, а може бити и синергиста, зависно од положаја тела.

Све ми се чини да на овом форуму нико неће погодити о ком се мишићу ради, али ајдемо, ако неко погоди добиће репку...
 

Back
Top