Kafana Šta trenutno radiš XIX

slabo sam nocas spavala..baš me je potresla vest od juce da je nestala devojcica od dve godine
jos kada sam dobila obaveštenje na mob o tome..nikako nisam mogla da se smirim..stalno mi je tra malena devojcica u mislima :(
 
Screenshot_20240327_123458_Chrome.jpg


Ovo ako je otmica za otkup
Ali ako je otmica od strane nekog pedofila koji nece pare nego svoje potrebe da zadovolji, onda treba odmah reagovati
Aj sad ti budi pametan pa odradi logistiku kad da pustis alarm...bem ti zapetljancije
 
Госпођица каже да је читала да Амери пуштају одмах, јер су прва два сата пресудна.
Znam, jos pre kad sam gledala emisije o amber alertu znam da su 2h kljucna, bas zbog pedofila, dok se ne zavuce u neko skroviste tad ga vatas
E sad ne znam otkud ovim nasima ideja o otkupu za novac kad su ovo siromasni ljudi iz sela
To da je nestalo dete bogatasa pa da uzmes u obzir
Al aj sad budi pametan...valjda oni bolje znaju od nas....nisam pametna
 
Nisam expert ali meni ovo deluje da je neko oteo
Da se izgubila tj zalutala sama, do sad bi je nasli
Ni ja nisam ekspert, daleko od toga sam, ali i meni deluje da je oteta.
Dete nema još dve godine. Još uvek nosi pelene, još uvek ima nesiguran hod, za par minuta koliko je majka ispustila iz vida ne bi mogla sama da ode daleko.
Treba uzeti u obzir konfiguraciju terena, da je valovito. Tu bi se tako malo dete saplelo tri puta za pet minuta.
Te priče "nemate pojma koliko su brzi dvogodišnjaci" prosto ne piju vodu. Jesu brzi (relativno) ako se zatrče na ravnom, betoniranom, asfaltiranom. Ali na zemljanom putu gde ima neravnina, busenja trave, korova, tako malo dete ne bi moglo brzo da hoda i nestane kao u zemlju da je propalo.
Imam u komšiluku dete mlađe 3 meseca od ove malene, vidim kakve su mu motoričke sposobnosti, ako sam i zaboravila jer su mi deca bila odavno mala.
 
Ni ja nisam ekspert, daleko od toga sam, ali i meni deluje da je oteta.
Dete nema još dve godine. Još uvek nosi pelene, još uvek ima nesiguran hod, za par minuta koliko je majka ispustila iz vida ne bi mogla sama da ode daleko.
Treba uzeti u obzir konfiguraciju terena, da je valovito. Tu bi se tako malo dete saplelo tri puta za pet minuta.
Te priče "nemate pojma koliko su brzi dvogodišnjaci" prosto ne piju vodu. Jesu brzi (relativno) ako se zatrče na ravnom, betoniranom, asfaltiranom. Ali na zemljanom putu gde ima neravnina, busenja trave, korova, tako malo dete ne bi moglo brzo da hoda i nestane kao u zemlju da je propalo.
Imam u komšiluku dete mlađe 3 meseca od ove malene, vidim kakve su mu motoričke sposobnosti, ako sam i zaboravila jer su mi deca bila odavno mala.
Ma jesu brza ali kratkog daha...moze da ti pobegne na par sekundi pa ga stignes jer ne ume da trci kako treba
Sigurno ne moze da luta 24h sumom
Do sad bi pala negde i ostala tu, nasli bi je negde scuculjenu smrznutu u snu....
Ovo meni lici da je neko zgrabio i odveo gde je hteo...to da nadjes neces na vreme
Daj boze da gresim....
 
Ma jesu brza ali kratkog daha...moze da ti pobegne na par sekundi pa ga stignes jer ne ume da trci kako treba
Sigurno ne moze da luta 24h sumom
Do sad bi pala negde i ostala tu, nasli bi je negde scuculjenu smrznutu u snu....
Ovo meni lici da je neko zgrabio i odveo gde je hteo...to da nadjes neces na vreme
Daj boze da gresim....
Тај неко би морао да вреба...сад ми колегиница каже да су оца одвели на полиграф.
 
Тај неко би морао да вреба...сад ми колегиница каже да су оца одвели на полиграф.
Pise u novinama da su njega nocas na hitnu vodili jer mu pozlilo par puta od stresa
A vidi surov je zakon i zivot, ja kapiram da moraju da uzmu sve u obzir, jeste za roditelja uzas da ga stave na listu sumnjivih, ali hbg mora sve da se odradi, mora i majku i oca da pretresu skroz...surovo realno
 

Back
Top