Šta trenutno čitate - utisci i preporuke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Зоран Љ. Николић "Масонски симболи у Београду"
Интересантно.

А, вреди прочитати и "Београд испод Београда", истог аутора (ко-аутора, тачније, уз Видоја Голубовића).

А, од Голубовића, ваља видети и "Кафане и механе старог Београда"
 
konacno zavrsila Alijas Grejs Margaret Atvud-nije lose, vrlo citljivo, meni licno najzanimljivije je sto do kraja, i nakon njega, ne znas kome da verujes, i u koju verziju...ali, opet je to "knjiga za plazu, za vikend"...meni njene knjige nisu za pamcenje, "macjeg oka" se vise i ne secam...
pocela Mango Ljubice Arsic, ali i za tu, dugo ocekivanu knjigu, vec sada, nakon 50 strana, vidim da mi se nece dopasti..lici mi od pocetka na jos jednu zensku tuzbalicu...
 
Последње прочитала "Оливера"- Стојана Магделинић...одличан роман о судбини,животу Оливере Лазаревић,ћерки цара Лазара.Препоручујем!!!
Тренутно читам "Мајстор и Маргарита"- М.Булгаков ...и нешто се развлачим ,ваљда ми је такав период :)
Препоручује све од Марије Јовановић и Милета Кордића..
Поздрав!!!
 
kakvo je? Stoji mi na polici, al nisam se odlučio da l da ga čitam...
.
Па, пробај да га читаш, увек треба пробати, мада, ја нисам одушевљена. Исувише ми је, некако, да кажем "како мали перица замишља", у сваком погледу.

Или, ваљда то треба схватити онаквим какво у бити и јесте - лако штиво, можда некоме забавно.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top