Šta trenutno čitate - utisci i preporuke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e, procitala sam konacno taj Mango...kakvo razocarenje!
toliko su svi pricali o toj knjizi i toliko je hvalili..obicna zenska tugaljiva pricica, obojena vecitom potragom zene za ljubavlju i pravim muskarcem..."o, kako je sve besmisleno bez njega, kako je sve tuzno i uzaludno!!"..FUJ...i, sve te tuzne zene koje prazninu ispunjavaju krpicama u Mangu :roll: besomucno kupuju jer ih muzevi vise ne eksaju...kako mi je muka vise od tih stereotipa...da je pisao muskarac, pa i da razumem..jedina zena u knjizi koja nije tugaljiva je slikarka neobrijana ispod miske, opsednuta zdravom hranom :roll:..i, opisi prvog sexa tek stasale devojke, skoro devojcice-onako samo muskarac moze da dozivljava prve odnose jedne zene...glavna junakinja naskace katolickog popa u sred crkve, pita ga kako da mu se namesti, postavlja se na sve cetiri za njega, ili ga uzjahuje...pa, stvaaaarno...koliko zena zaista radi to tokom svojih prvih odnosa :roll:...
 
"Константиново раскршће", Дејан. Стојиљковић
Заврших га синоћ.

И, дакле, како већ и рекох, ако се прихвати као лако штиво, може да "прође", мада је чак и ту, рекла бих у стилу "како мали перица замишља" амерички ( од оних лакших) хорор филм или роман.
 
Poslednja izmena:
Zavrshio Fenomenologiju Duha , previshe vremena mi je trebalo , al se isplatilo .

Joj ja to citam za faks, ubih se. A Idiota sam procitala sad drugi put i bas sam uzivala, i isplakah se, sve vreme mi je on u glavi i gledam neke inserte iz ruske serije, super glumca su nasli.
Ne znam sta cu sad da citam, ali posle Idiota mi se ne cita nista, u ovo sam se bas uzivela :)
 
Ma Zaratustra je jedino tezhak jer se Niche malo previshe bavi poezijom .

A ovo je Lavkraftov citat , preciznije iz priche Zov Ktulua .

taj niche samo nesta filozofira!! :)
dok sam bio mladji i citao kako je govorio zaratustra, nisam siguran da li sam se nasao ili izgubio u njemu, ili oboje.... ali priznajem mu sto definitivno otvara neke nove horizonte. :ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top