Šta su sve tražile od vas da im uradite?

Svašta, isto ja mogu da primetim za mamone likove, kakav si verovatno ti... voliš pametnije ribe od sebe, intelektualno jače, moćnije, sposobnije... radi se o svojevrsnom edipovom kompleksu, čoveče... verovatno voliš da puziš sa kožnom maskom, dok te neka "gospodarica" bije... vidiš, ja sam klasičar, kao i moj ćale, deda, pradeda, čukundeda... Mačo, bre... Balkanski, pravi, original...

Hermafrodit se istripovao da moze da se poredi sa Balkancima :roll::lol:
 
Da li se meni samo cini, ili su nekada na forumu kruzili malo 'ludji' likovi nego sto je danas slucaj!?

sad ce opet neko od starih forumasha da se pojavi i kazze: "eeee... kakva su to vremena bila, dinosaurusi su vladali svetom, a mi smo vladali forumom..."

stvarno ne volim kad krenu da prichaju kako je njihov forum bio zakon za ovaj sada.
mislim, to se zove, udri nas dok smo dole.
 
Najneobičnija stvar koju me zamolila devojka da joj uradim prilikom snoške bila je da se popišam na nju! "Popišaj me!" vikala je dok je svršavala... Ja nisam znao šta da radim, nego sam i ja svršio... međutim, izgleda da ona nije to želela, nego da je baš doslovno popišam... možda bih to i uradio, ali stvarno mislim, kako bih posle sredio tepih?

dakle, covek kad ne zna sta da radi on svrsi:D. lepo lepo, konstruktivno i zdravo za organizam :D
 
Najneobičnija stvar koju me zamolila devojka da joj uradim prilikom snoške bila je da se popišam na nju! "Popišaj me!" vikala je dok je svršavala... Ja nisam znao šta da radim, nego sam i ja svršio... međutim, izgleda da ona nije to želela, nego da je baš doslovno popišam... možda bih to i uradio, ali stvarno mislim, kako bih posle sredio tepih?

...bojis se za jebbeni tepih...umesto da si je poslusao..seronjo...
 
Najneobičnija stvar koju me zamolila devojka da joj uradim prilikom snoške bila je da se popišam na nju! "Popišaj me!" vikala je dok je svršavala... Ja nisam znao šta da radim, nego sam i ja svršio... međutim, izgleda da ona nije to želela, nego da je baš doslovno popišam... možda bih to i uradio, ali stvarno mislim, kako bih posle sredio tepih?

bolje ti nju nego ona tebe...sem toga...ako je lozi BDSM mozes je lako sutnuti na patos...da kao starorimska robinja cisti...
 

Back
Top