Šta su sve tražile od vas da im uradite?

a vi pa sve znate samo lepe i fine ljude a???? ma..... radi se o tome kada bolje upoznaš čoveka on te pušta u njegovu mračnu stranu ,, dubinu nečega i njemu nepoznatom ,, ma da,,,, jel hoće neko da popije sa mnom zeleni čaj i da pričamo o sredjivanju bašte ,,, aha i takav razgovor se ponovi par puta ,,, kad na kraju uhvatiš sebe kako pričaš o sredjivanju dlačica na organu
 
mammy:
e, faco, jel se ti yebes samo sa glupacama???
zar ti to ne kaze kolko si ti inteligentan?

Molim? Zar misliš da se međusobno yebu samo oni koji su približnog IQ? Svašta. Ja obožavam da krešem "obične" devojke, jednostavne, čiste, šminkerice, izblajhane "dizelašice", one koje su u "folk i dance" fazonu, za razliku od mene koji sam roker u duši. I stvarno ih volim, stvarno, stvarno. Obožavam njihove tangice i sve što ima veze sa šminkom. Kako da vodim ljubav sa pametnijom ženom od sebe? Užas, osećao bih se kao da ona mene tuca... to bi bilo ponižavajuće, ali krajnje...
 
Svevlad:
Molim? Zar misliš da se međusobno yebu samo oni koji su približnog IQ? Svašta. Ja obožavam da krešem "obične" devojke, jednostavne, čiste, šminkerice, izblajhane "dizelašice", one koje su u "folk i dance" fazonu, za razliku od mene koji sam roker u duši. I stvarno ih volim, stvarno, stvarno. Obožavam njihove tangice i sve što ima veze sa šminkom. Kako da vodim ljubav sa pametnijom ženom od sebe? Užas, osećao bih se kao da ona mene tuca... to bi bilo ponižavajuće, ali krajnje...


Koji kompleks...uff....
 
rastamann:
Koji kompleks...uff....

e025.gif
 
topmodelsica:
Ne mogu da verujem, ne mogu da zamislim kakva je ta devojka, zamisljam je kao cetrdesetogodisnjakinju koja se drogira, ispijenu, izbodenu.

Nikako, vrlo je čista i ima 24 godine. Voli body-piercing (ima na bradavicama minđuše, kao i na obrvama, nosu, jeziku, pupku, itd.). Sasvim klasična devojka XXI veka... Zašto je želela da je popišam, ne znam... možda trenutak inspiracije... možda se zaista metaforički izrazila, kako je to neko ovde primetio...
 
rastamann:
Koji kompleks...uff....

Svašta, isto ja mogu da primetim za mamone likove, kakav si verovatno ti... voliš pametnije ribe od sebe, intelektualno jače, moćnije, sposobnije... radi se o svojevrsnom edipovom kompleksu, čoveče... verovatno voliš da puziš sa kožnom maskom, dok te neka "gospodarica" bije... vidiš, ja sam klasičar, kao i moj ćale, deda, pradeda, čukundeda... Mačo, bre... Balkanski, pravi, original...
 
Svevlad:
Svašta, isto ja mogu da primetim za mamone likove, kakav si verovatno ti... voliš pametnije ribe od sebe, intelektualno jače, moćnije, sposobnije... radi se o svojevrsnom edipovom kompleksu, čoveče... verovatno voliš da puziš sa kožnom maskom, dok te neka "gospodarica" bije... vidiš, ja sam klasičar, kao i moj ćale, deda, pradeda, čukundeda... Mačo, bre... Balkanski, pravi, original...

Smeshan si...
 
Svevlad:
Molim? Zar misliš da se međusobno yebu samo oni koji su približnog IQ? Svašta. Ja obožavam da krešem "obične" devojke, jednostavne, čiste, šminkerice, izblajhane "dizelašice", one koje su u "folk i dance" fazonu, za razliku od mene koji sam roker u duši. I stvarno ih volim, stvarno, stvarno. Obožavam njihove tangice i sve što ima veze sa šminkom. Kako da vodim ljubav sa pametnijom ženom od sebe? Užas, osećao bih se kao da ona mene tuca... to bi bilo ponižavajuće, ali krajnje...
Choveche, veze ti nemash sa zivotom, josh kazesh da si roker :lol: :lol: :lol:...Jel ti nije palo na pamet da si i sam "obichan" kao te tvoje dizelashice...
 
Spock:
Choveche, veze ti nemash sa zivotom, josh kazesh da si roker :lol: :lol: :lol:...Jel ti nije palo na pamet da si i sam "obichan" kao te tvoje dizelashice...

Ja sam sve, samo ne "običan", naprotiv, ja sam jedinstven. A one, te dizelašice su, naravno, obične. Da sam roker, svakako jesam. Slušam rokenrol, sviram rokenrol, živim rokenrol. Ja sam, dakle, roker. A šta si ti Spock? Dr Spock?
 

Back
Top