Sta ste sanjali..?

Сањала сам Мирку Шизику! :eek:
Никад је нисам видела, али је у мом сну била стварна, скроз! И као, свратила код мене на кафу, а мени неред, јер форумашим...Но,скувам јој кафу, причамо, пручим јој такси и она оде. А ја, не спремам, него брже седам за форум! :mrgreen:
Јој, вероватно треба мало да се откачим од форума...

:lol: nije ona ni primetila haos,vec ti je sigurno zamerila sto ne nudis da se posluzi kompom dok je u gostima:lol:
ja sam jednom sanjala da sam vodila ljubav s jednim forumasem dok mu je devojka bila u vojsci:eek:
inace u poslednje vreme se ne secam snova:confused:
 
Neku gadost. Cistila sam nesto a ono se samo pojavljuju slojevi i rastu pa sam onda ostavila krpu i pocela rukama da razgrcem to cudo i nigde kraja. Uzas, bljak, fuj.

Inace, redovno sanjam kataklizme svetskih razmera - ono, Zemlja ima jos 5 min zivota i onda cemo svi da stradamo (na najmastovitije moguce nacine) i uvek, ali uvek sam u tim snovima sa jednim istim clanom porodice. Onda se mi zbijemo kao prasici i cekamo kraj sveta. :neutral:
 
Neku gadost. Cistila sam nesto a ono se samo pojavljuju slojevi i rastu pa sam onda ostavila krpu i pocela rukama da razgrcem to cudo i nigde kraja. Uzas, bljak, fuj.

Inace, redovno sanjam kataklizme svetskih razmera - ono, Zemlja ima jos 5 min zivota i onda cemo svi da stradamo (na najmastovitije moguce nacine) i uvek, ali uvek sam u tim snovima sa jednim istim clanom porodice. Onda se mi zbijemo kao prasici i cekamo kraj sveta. :neutral:

Ja mislila "gadost" u prenesenom smislu! ;) Steta!
 
....Da me moj dragi tera da vozim neki kombi, da preparkiram (a juče je jedva našao mesto da se parkira ispred moje zgrade:) ) i ja onako na nizbrdici nemam snage da povučem ručnu do kraja, nego kako dignem nogu sa kočnice, kombi krene malo nizbrdo... i tako 100 puta dok se nisam približila na 5cm od komšijinog auta.... i ne smem da dignem nogu sa kočnice, da vidim jel ručna u'vatila nego se iznervirala i uspaničila :hahaha:
 
esi ih brojao?? kad brojiš i slažeš i nikako da rešiš...razmišljanja i opterećenost poslom, novcem, ali sve u vezi sa radnim mestom i planovima.. ( :

нисам бројо, имам изржену еколошку свест.
ајд сад ти мени кажи шта кад неко сања да је го и да му је тело прекривено истетовираним крстићима? госн фјорде, на вас је ред.
 
sanjala sam nocas neku katastrofu kao zaledjen beograd,ali doslovno zaledjen a ja bezim od nekih sumnjivih krimosa u onim fbi-ovskim odelima koji me jure i onda moram da se selim sa sve mojim prijateljima koje isto ganjaju.i sednemo u avion i avion se srusi al mi prezivimo i onda su nas jurili kroz ceo san preko novog beograda :roll: samo ne kontam kako im nije bilo hladno u tim odelima,ja bila ko medved u nekim jaknetinama...i probudila sam se mnogo iscrpljena od sve te jurnjave :(
 
sanjala sam nocas neku katastrofu kao zaledjen beograd,ali doslovno zaledjen a ja bezim od nekih sumnjivih krimosa u onim fbi-ovskim odelima koji me jure i onda moram da se selim sa sve mojim prijateljima koje isto ganjaju.i sednemo u avion i avion se srusi al mi prezivimo i onda su nas jurili kroz ceo san preko novog beograda :roll: samo ne kontam kako im nije bilo hladno u tim odelima,ja bila ko medved u nekim jaknetinama...i probudila sam se mnogo iscrpljena od sve te jurnjave :(

Ovo zaledjeno znachi da si frigidna.
To shto te jure = prepotentna.
Pad aviona...nesigurna si maximalno.
:hvala: i drugi put.:mrgreen:
 
sanjala sam nocas neku katastrofu kao zaledjen beograd,ali doslovno zaledjen a ja bezim od nekih sumnjivih krimosa u onim fbi-ovskim odelima koji me jure i onda moram da se selim sa sve mojim prijateljima koje isto ganjaju.i sednemo u avion i avion se srusi al mi prezivimo i onda su nas jurili kroz ceo san preko novog beograda :roll: samo ne kontam kako im nije bilo hladno u tim odelima,ja bila ko medved u nekim jaknetinama...i probudila sam se mnogo iscrpljena od sve te jurnjave :(

Ovako:

Matrix + Die Hard II + sablja
 
Ja sam sanjala svasta,od lepig do nocnih mora,duuug san neshto meshavina filma Kruga i ostalih...ali i usput se ubacio i forum...Boze,postajem opsednuta.....
neshto u smislu da je Pipi morala da promeni naslov poforuma LjiS jer se valjda Click zalio da je previse perverzno....
 

Back
Top