Sta ste sanjali..?

Na ovu temu me je naveo moj nocasnji san..Setala sam moje kuce..vec je pao mrak..odjednom nas je napao copor pasa lutalica niodkuda...Uzela sam je u ruke plaseci se da je ne rastrgnu i krenula..oni su kidisali na mene pokusavajuci da nju dohvate..ujedali su me za nogu ..ruku ..branila sam se i trcala .zvala u pomoc...nigde nikoga ..uhh takav stah nisam osetila odavno..osetila sam bol na listu noge i videla krv..trceci sa njom u rukama..stigla sam do raskrsnice na kojoj je bio neki auto cekajuci zelno na semaforu ..lupala sam na prozor i otvorila vrata ...ubacila sam kuce na zadnje sediste i ja sam uletela..podivljali psi su skakali na kola..covek je krenuo i tu sam se probudila sva drhteci..Bio je to horor od sna i nepamtim kada sam ovako grozno sanjala...


Sta da ti kazem... Heh - jedino bitno u snu je: ko je vozac. :per:
 
Глупост сам сањала ..... као нашла се у кафићу са једном другарицом а ова донела пудлу (иначе је нема у стварном животу). И што је најгоре од свега куче онако обучено, има неки ланчић, неку фенси огрлицу итд. И као ми нешто причамо, пудлица се ту мота кад ја провалим да има љубичасти кармин :eek: И као кренем да се издеравам на другарицу како је то мучење животиње и како ћу то да пријавим а она вади влажне марамице и брише јој њушку :rotf::rotf::rotf:
 
--------------------------------------------------------------------------------

Mislim da sam poslednje sanjao da mi ispadaju zubi..onako fino..1 po 1..

frojd kaže da kad žene imaju snove o zubima, tako plastične, boli ih tačno jedan, vade im jedan po jedan i sl...da imaju tripove koji se tiču porođaja..... ( :


ево ја ћу први... сањао сам да сакупљам најлонске кесе разбацане по неким планинским пропланцима. нисам успео све да их покупим, био сам бесан због тога

esi ih brojao?? kad brojiš i slažeš i nikako da rešiš...razmišljanja i opterećenost poslom, novcem, ali sve u vezi sa radnim mestom i planovima.. ( :
 
frojd kaže da kad žene imaju snove o zubima, tako plastične, boli ih tačno jedan, vade im jedan po jedan i sl...da imaju tripove koji se tiču porođaja..... ( :




esi ih brojao?? kad brojiš i slažeš i nikako da rešiš...razmišljanja i opterećenost poslom, novcem, ali sve u vezi sa radnim mestom i planovima.. ( :



:lol::lol::lol: moonjo sad cu se setiti svog sna od pre nekoliko dana pa bi molila za detaljnjije tumacenje , nalik ovima , placam unapred , evo odmah :lol:
 
Probudila me je ova pesma. Pevali su mi je izmišljeni članovi grupe. Ni ne znam kako izgledaju, ali sam ih sanjala. :p Inače, ovu pesmu nisam slušala nikada, da je slušam baš. A nisam je čula ko zna od kad.


Inače mrzim kada se probudim nekom pesmom, kada sanjam da neko peva.
 
Sanjala sam da sam u ludnici....
Znaci,uzas.
Ali u snu ja nisam poludela,vec su me greskom(ne znam ni ja kojom)odveli u neki podrum koji je ustvari ludara,a tamo svi skacu,vriste,urlaju...
@Kuca Mislim da ti ovaj san nije tako los.Mozes se naci u nekom problemu,ali ces se izvuci.:):)
 
Сањала сам Мирку Шизику! :eek:
Никад је нисам видела, али је у мом сну била стварна, скроз! И као, свратила код мене на кафу, а мени неред, јер форумашим...Но,скувам јој кафу, причамо, пручим јој такси и она оде. А ја, не спремам, него брже седам за форум! :mrgreen:
Јој, вероватно треба мало да се откачим од форума...
 
Сањала сам Мирку Шизику! :eek:
Никад је нисам видела, али је у мом сну била стварна, скроз! И као, свратила код мене на кафу, а мени неред, јер форумашим...Но,скувам јој кафу, причамо, пручим јој такси и она оде. А ја, не спремам, него брже седам за форум! :mrgreen:
Јој, вероватно треба мало да се откачим од форума...
:rotf: Ko je platio taxi?

Moj dragi sanjao dijamante! Kaže,desila se neka eksplozija rudnika i dijamant mu se stvorio kod nogu! Kažem ja...snila baba što joj milo bilo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top