Sta ste sanjali..?

ja okej zaspim ali ***** me probudi i tako lezim spavam a ne spavam, dzaba redovno praznjenje :))))
Мене леђа боле :lol: и тачно ми треба активност, права. И масажа.
Спавам на стомаку, као рода, једну ногу савијем, и тај положај ме растерети. Али када устанем, као да се нисам одморила.
 
Претпрошле ноћи још луђе - у риалитију сам а то је као неки стан-спаваоница. Нема камера, то одмах запажам. Велики кревет треба да делим са Шешељем. Питам га како су му деца и он мене пита како су моја.
 
Претпрошле ноћи још луђе - у риалитију сам а то је као неки стан - спаваоница. Нема камера, то одмах запажам. Велики кревет треба да делим са Шешељем. Питам га како су му деца и он мене пита како су моја.
Ти си стварно хит!
Мој син се зеза да ће да оснује покрет "Уже".
Има и слоган- Покрет Уже, ко је поштен живи дуже.
И гледа бандере по граду, каже: Шешељ и Чанак не могу на исту, не би издржала :lol:
 
Ти си стварно хит!
Мој син се зеза да ће да оснује покрет "Уже".
Има и слоган- Покрет Уже, ко је поштен живи дуже.
И гледа бандере по граду, каже: Шешељ и Чанак не могу на исту, не би издржала :lol:

Дете ти је баш оно крволок. :lol:
 
Претпрошле ноћи још луђе - у риалитију сам а то је као неки стан-спаваоница. Нема камера, то одмах запажам. Велики кревет треба да делим са Шешељем. Питам га како су му деца и он мене пита како су моја.
:lol: Maca, Seselj, sve neki krupni tipovi, sta reci nego spavas li mirno Miki iz Kupinova.
 
Blago kumu. :))))

Ne znam, krajnje neobičan san, mislim da je aseksualan, deliti veliki krevet sa krupnim muškarcem, a ništa od stupanja u akciju, ono pitaju se ljudi za zdravlje i sve, skroz benigno. :)))

Тако је. На страну што смо се упознали, ресторан Клуба књижевника пре тридесетак година.
 
Nista posebno u zadnje vrijeme, ali evo jedan moj sam od prije par godina.


Sanjam kako imam viziju obješenog djeteta na šumskom proplanku.
Prije toga sam prolazio nekakvom cestom koja liči na dalmatinske otoke, kaldrma, a u blizini nekakva šuma.
Odjednom saznajem da je u Italiji nestala mala curica.
Obraćam se policiji, ispričam o svojoj viziji i kažem da možda mogu pomoći pronaci nestalo dijete.
Utrpaju u auto i zaputimo se na jug Italije.
Dok se vozimo autom,skužim da mi je pejzaž poznat.
Vidimo nekog čovjeka koji sa sobom vodi magarca.
Kažem muriji da se zaustavi.
Izađem iz auta, mlađi čovjek sa šeširom na glavi, vodi magarca i upitam ga – postoji li u blizini neka šuma?
On me uputi na stazu koja je odmah pokraj njega, kaže mi da vodi u šumu.
Zaputim se, uđem u šumu koja je prepuna cudesno visokih stabala, možda tridesetak metara visokih.
Hodam tom šumom i odjednom završim na šumskom proplanku, krug nekih desetak metara širok, stabla visoka, sunce obsjava proplanak, pogledam prema gore i ugledam tu curicu, kako se na visini od nekih petnaestak-dvadesetak metara, obješena njiše o granu.
Visoko obješeno dijete se njiše, dok ga obasjava sunce.
Trenutak prepun spokoja, kao da me dozvala da pronađem njeno tijelo, u svemu tome nije bilo ničega strašnoga i kao da je njezin duh odahnuo što je pronađena.
Ja sam isto odahnuo, osjetio sam olakšanje, kao da sam nekome olakšao breme, kao da sam toj duši podario mir.


Razlika između tog sna i svih ostalih je ta da se taj po ničemu nije razlikovao od stvarnosti, kao da sam to stvarno doživio.
 
U mom snu su bile dve osobe u razgovoru.
Prelazila sam iz jedne u drugu toliko često da na kraju nisam bila sigurna da li sam ''ovde'' ili ''tamo''.
Poslednje čega se sećam je da sam stajala u fazonu
1617649456477.png

i pitala se kako je to uopšte moguće, naročito jer znam ko sam... tj. trebalo bi da znam.
Probudila sam se, ali ne potpuno, pokušala da se vratim u isti san ali bezuspešno.
Očito sam u snu imala konstruktivnu raspravu sa samom sobom. :super:
 

Back
Top