sta radite posle seksa

Posle seksa je širok pojam.

Ako je posle prvog puta, lobiram za još jednom.
Ako posle drugog puta osećam da mogu još lobiram za još jednom.
Ako posle trećeg puta ne bude zadovoljna slažem se da ga stavim na panj i da ga odsečem.
Ako uspem i četvrti put (dešavalo se često kad sam bio mlađi) onda me ne diraj jedno pola sata jer sam verovatno sav utrnuo.
:)

Hvalio se penzioner svom prijatelju kako može sedam puta za veče. Ovaj se čudi, pita kako je to moguće, a ovaj mu odgovara:
"Ja ga gurnem, on ispadne, ja ga opet gurnem, on ispadne, i tako sedam puta za redom."
 
...davno davno kada sam to radila:mrgreen: volela sam da se ususkam pored njega, sasvim smanjim, uvucem i zagnjurim u njegove misice i sake, cela se nekako uguram kraj njega da mi viri samo kosa iz njegovih ruku pa se salio kako bi ga bilo sramota da nas neko vidi jer izgledamo kao neko cudovistance...to sam volela:heart:
 
Sto bre da me bude sramota:dontunderstand:? Zato sto volim da se mazim? Svasta..onda bih morala da se stidim citavog zivota...:mrgreen:...sta je sa vama muskarcima...ko vam drmusa kavez pa reagujete na mazenje kao da je giljotinja u pitanju...stvarno svasta...

Pa ne kazem ja "Ju, sram te bilo" zbog mazenja, vec sto naglasavas da si to davno radila......

Bojim se da ne zaboravis kako se radi, pa sta cemo onda? :mrgreen:
 
Sto bre da me bude sramota:dontunderstand:? Zato sto volim da se mazim? Svasta..onda bih morala da se stidim citavog zivota...:mrgreen:...sta je sa vama muskarcima...ko vam drmusa kavez pa reagujete na mazenje kao da je giljotinja u pitanju...stvarno svasta...

cccc......:roll:.......a sutra polažeš vožnju.....trebaš da budeš skoncentrisana........z:p

inače, ako mogu prdnem i okrenem se na stranu i zaspim........:super:
 
...uh ja sam to odavno zaboravila...stara skola sta ces, nema pomoci, nisam u trendu pa bog...

...najbolje da idem u krevet, pokacih se danas i sa Patkom i sa Djokicom slutim da cu sada i sa tobom...kako je covek nervozan kada polaze voznju...uzas...
 
cccc......:roll:.......a sutra polažeš vožnju.....trebaš da budeš skoncentrisana........z:p

inače, ako mogu prdnem i okrenem se na stranu i zaspim........:super:

...i sutnes je iz kreveta da ti ne zauzima prostor verovatno...:dash:

Muka mi je nocas od tebe kao sto je tebi muka od mojih filmova, sto skakuces sa teme na temu kao ping pong loptica...i ne glumi Geri Oldman nego Zan Reno bruko nijedna:mrgreen:...
 

Back
Top