sta radite posle seksa

Не знам да ли сам већ писао на овој теми о томе пошто има неколико сличних... :)

Легнем на леђа, она се припије уз мене, спусти ми главу на раме, обично лево, пребаци ногу преко мене и чешка ме лагано по грудима, а ја њу по леђима и гузи.
И причамо о свему.
Баш свему.
Мислим да сам најважније ствари у животу схватио и разумео у тим ситуацијама...
 
Не знам да ли сам већ писао на овој теми о томе пошто има неколико сличних... :)

Легнем на леђа, она се припије уз мене, спусти ми главу на раме, обично лево, пребаци ногу преко мене и чешка ме лагано по грудима, а ја њу по леђима и гузи.
И причамо о свему.
Баш свему.
Мислим да сам најважније ствари у животу схватио и разумео у тим ситуацијама...

Isto :)
Chak i za tu lijevu stranu. :D

A ponekad lezim ovako
woman-lying-bed_~PAA420000017.jpg

a on pored mene :D
 
Zavisi...nekad sam mazna, tepam, rastopim se, raznjezim...a nekad se samo okrenem i legnem na stomak, sa jednom nogom podigntum do brade (polozaj opustanja, po dijagonali, niko blizu :mrgreen:), sa rukama pod glavom, i zaspim...najcesce pricam viceve, i neke dosjetke i smijem se k`o blesava...nekad me uhvati da diskutujem i istjerujem svoje po svaku cijenu, pukne me da pricam o problemima poljoprivrede Japana, npr. :lol: ... nekad se na sasvim neubicajen nacin pripremam za "napad", u hodu rjesavam taktiku i razradu plana... :zper: ...
Nekad cutim...samo se prepustim...:aha:
 
Не знам да ли сам већ писао на овој теми о томе пошто има неколико сличних... :)

Легнем на леђа, она се припије уз мене, спусти ми главу на раме, обично лево, пребаци ногу преко мене и чешка ме лагано по грудима, а ја њу по леђима и гузи.
И причамо о свему.
Баш свему.
Мислим да сам најважније ствари у животу схватио и разумео у тим ситуацијама...

Ja slicno tako...ali obicno uzmem i cigaretu..:heart:
 
..poslije sex_a se nerviram zasto neka 'ispunjiva' energija je odlila se i spremam strategiju za inovacije za takvo desavanje...pa, opet kad mi se desava 'nervoza' ponavljam sve odpošetka i tako sve dok idem naprijed i tako cu...zivotom zivotovati...
poslije sex_a , sigurno necu televizor paliti ili se knjige latiti i ako to pozelim,- zastidim se a pšogledam, da li sam 'provaljen'...

P.S.
- sto mi je ovo, trebalo...
 
nzm da li sam pisala here...mada nema veze...
UVEK nam posle sexa ON pripali po cigaretu, smejemo se i gledamo..onda ili ostanemo da lezimo jedno pokraj drugog, mazimo se pa zabodemo..ili ako smo hiper onda gledamo neki film, blejimo dguo, dugo i dalje se smeseci i mazeci :)
al' ja cesto umem samo da ispusim cigaretu i zabodem...cao, laku noc
 

Back
Top