Sta predstavlja podznak i koliko je bitan?

  • Začetnik teme LEPA JARICA
  • Datum pokretanja
Mars nikako ne moze imati vece dostojanstvo u Skorpiji nego u Ovnu. Ako znas osnovne karakteristike ova dva znaka, bice ti jasno zasto.

A ovo mjerenje planeta po velicini je presmijesno, bas me zanima da li ti izbacas Pluton iz analize natalne karte? I Uran sa njim? Cemu ti te dvije planete sluze?

Da,Mars i Pluton su slicni po prirodi,Mars kao vladar Skorpiona je mogao prolaziti ranije ukoliko je Pluton slab u horoskopu,a kad je upliv bio jak dolazilo do greske u prognozama.

Uskoro ce i Lira Vege da ubacuju kao dominantne u tumacenjima i da se odredjuju prema kometama prilikom izbora garderobe za novu godinu.Neko ce nesto odvaliti a ostali se primiti :lol:
 
1.Drzi se mode,modernog i modiranja.Kao sto sam rekao malopre,preko 50 god.20-og veka se verovalo da Mars vlada Skorpionom.A masa je verovala i prepisavali jedni od drugih.Znanje ima samo nekolicina.

2.Od onog koji je izmedju ostalog radio horoskop i predsedniku ( ne ove drzave ).

3.Da malo cesce posecujes teme na kojima si moderator,znala bi gde se o tome pisalo.

ZPocela si da odgovaras provokativno i mislis da imas pravo na to jer si moderator.Zamoljena si da to vise ne radis,a kad budes postavila kulturno pitanje u vezi astroloskih nejasnoca dobices i kulturan odgovor.
Ej, ljudi, a da se mi malo bavimo astrologijom umesto jedni drugima? :)

Od teme do teme praksa je da se pre ili kasnije sve pretvori u lični sukob, malo malo pa se brišu na desetine postova itd. Hajde da budemo malo konstruktivniji ... ;) Ja sam pokušala da temu usmerim u pravcu činjenica i konkretnih argumenata, no očigledno nisam uspela. Zato vas sve molim da ubuduće izostavljate lične kvalifikacije i umesto analize tuđeg znanja, inteligencije, kompetencije itd. bavite se temom i konkretnim argumentima u vezi s njom. Ovo govorim uopšteno, dakle obraćam se svima (citiran post je samo povod, jer su ovakve situacije česte).

Kamael, evo sad sam se tek oglasila kao moderator, a ne vidim kakve veze imaju moja funkcija, kao i provokacije sa prethodnim postom. Moja pitanja su jednostavno - pitanja, kada pitam nešto nekoga to ne podrazumeva neslaganje i kontriranje nego je poziv na diskusiju, koju naravno možete da odbijete i ne odgovorite ;) Prema tome, da ne dižemo prašinu bez ikakve potrebe, OK? Kome se ne diskutuje neka slobodno zaobiđe sve što ne želi, ali onda neka se preskoče i prozivke koje su na ličnoj osnovi i nemaju veze s temom.
 
Mars nikako ne moze imati vece dostojanstvo u Skorpiji nego u Ovnu. Ako znas osnovne karakteristike ova dva znaka, bice ti jasno zasto.
О, вратила се ти. :hahaha:

Не да може Марс да има јаче достојанство у шкорпији него га и има. :lol: Само ти у животу ниси отворила неки ТА извор.

A ovo mjerenje planeta po velicini je presmijesno, bas me zanima da li ti izbacas Pluton iz analize natalne karte? I Uran sa njim? Cemu ti te dvije planete sluze?
Мени је смешно што ти је прво нешто што написах пресмешно, а онда те ипак "интересује" шта мислим, а у ствари шта год да ти кажем биће бла-бла-пресмешно. Већ сам писао о томе по форуму, па се прошетај и прочитај ако те "баш занима". У супротном те и не занима толико. Ња, шахмат.

Saturn i Uran su dvije toliko razlicite planete da ja ne mogu da vjerujem da vodimo ovu raspravu.
Хаха. Јесу различите, као што већ рекох. :mrgreen:
 
О, вратила се ти. :hahaha:

Не да може Марс да има јаче достојанство у шкорпији него га и има. :lol: Само ти у животу ниси отворила неки ТА извор.


Мени је смешно што ти је прво нешто што написах пресмешно, а онда те ипак "интересује" шта мислим, а у ствари шта год да ти кажем биће бла-бла-пресмешно.
Већ сам писао о томе по форуму, па се прошетај и прочитај ако те "баш занима". У супротном те и не занима толико. Ња, шахмат.


Хаха. Јесу различите, као што већ рекох. :mrgreen:

Vratila, sto da se ne vratim.
Zanima me da se jos vise nasmijem, kao sto i jesam :lol:
 
ja sam ovan, a u podznaku vaga. i zanima me da li neko zna da tumaci natalnu kartu ? Ja ookusavam ali mi nije nista jasno :(

Kreni polako od znakova i kuca. Karakteristike znakova. Zodijak ima 12 znakova i kuca, prva kuca pripada ovnu, druga biku, treca blizancima itd. Svaki znak ima odredjenu planetu koja vlada tim znakom npr. planeta mars vlada ovnom. Imas na internetu gomilu objasnjenja, nije mnogo tesko a zanimljivo je. Najlakse ti je da sama protumacis svoju natalnu kartu jer ces ti najvise zivaca da imas za sebe :D
 

Back
Top