Šta nosim danas - Vol. 2

ti ko da si istrčala iz vremenske kapsule u koju si ušla tamo negde 1986...

ne vidim zasto, ali dobro, ti vidis :D
i hvala svima na komentarima :hvala:

- - - - - - - - - -

Ovih dana...

cb5eeb44-6d93-41a9-a805-daf1389e78cb_zps-1.jpg
6c77ec7c-b8b8-424c-ac17-cde10697daa8_zps8f120a20.jpg

prva mi se jaaaaaako dopada ;)
 
Fino, fino. :) Vidim da vise nisi plava, i ova boja ti lijepo stoji. :)
Zelimmmm tvoju subaruu, zaista je prelijepa. :D

Hvala, iskreno ja sam uvek morala prvo blans pa dva preliva i to na svakih 12 dana jer mi je kratka kosa... a prirodno sam smedja, i pocela je kosa da mi bude onako gumena na krajevima i osisala sam se na keca maltene i crvenu, sada nesto bakarno i posvetljujem postepeno da mi bude neka med i boja duvana nesto izmedju... Subaru sam kupila u Furli u Milanu, i verovala ili ne na snizenju je bila 30 eur- i to s velicina bas za moju glavu. :)
 
:eek: Ne mogu vjerovati, mislila sam da si je platila minimum 100evra, i ne mogu je prestati gledali,:sad2: jer sam zeljela jednu ove zime,ali mi je to ostala pusta zelja, nadam se da cu posjedovati jednu naredne zime.

pa sigurno joj je tako bila pocetna cena, ja sam je pre mesec dana platila dok je trajalo ono veliko snizenje u Milanu za vreme nedelje mode. imam ja puno tih subarica i kapica od krzna.
 
Oooodlicno! :super: Ja bih ovo nosila i kada idem na kaficu sa drugaricom, onako opustena kombinacija za svaki dan. Nisam ljubitelj teksas jakni, ali ova mi se svidja.
Blago tebi, nosis svoje starke, ja sam ih neki dan obula i brrr, smrzle mi se noge, ipak cekam pravo proljece da ih konacno obujem.

Ubedljivo jedna od najlepsih kombinacija koje sam od tebe videla! Odusevljena sam! :D
Sve je tako slatko, romanticno i fino uklopljeno :heart:

Hehe, hvala vam mnogo obema, baš mi je drago što vam se ovaj moj prolećni outfit toliko sviđa jer me on verno predstavlja, u tome se najbolje osećam. :)
 

Back
Top