Šta nosim danas - Vol. 2

Kombinacija sa mora, nije baš od danas, ali je često nosim. :)

528527_167815470021335_396602951_n.jpg
 
Pogledajte prilog 250541
Fotografiju gdje se kombinacije bolje vidi nemam, zato i jesam stavila ovu. To je bila lijepa setnjica sa deckom i prijateljima koje nisam dugo vidjela... :)

osim cipela sve mi je odlicno, delujes malo punije na slici i to mi se svidja, odises zdravljem....i grudi su ti ovde bas lepe u majici....te platfome retko kome dobro stoje pogotovu niskim zenama deluju kao stule....nemojte toliko pratiti modu, bolje gledajte sta vam pristaje.....ja bih pre ukombinovala neku punu petu bele ili plave boje....da se vide prstici na nogama....
 
Sorc je odlican, i bas mi se dopada, boja majice savrsena, samo to malo stomacica sto se vidi bih pokrila ( jer ne volim go stomak) i to bih po meni bilo jos bolje. :ok:

Hvala ti, bejbi, to je onaj P....S....Fashion šorčić (mada sam za onim teksas poludela skroz, to je tek posebna priča, ne bih ga skidala koliko slatko stoji), danas opet idem u njihov butik sa mamom da vidim je li ostalo šta da je lepo na rasprodaji.

Ja volim go sotmak, a fotografija je letnja, sa mora, tako da na tamošnjem šetalištu koga briga. :manikir:

Smem li da priznam da je ova Lisca majica zapravo namenjena za spavanje u njoj? :prstic:
 
osim cipela sve mi je odlicno, delujes malo punije na slici i to mi se svidja, odises zdravljem....i grudi su ti ovde bas lepe u majici....te platfome retko kome dobro stoje pogotovu niskim zenama deluju kao stule....nemojte toliko pratiti modu, bolje gledajte sta vam pristaje.....ja bih pre ukombinovala neku punu petu bele ili plave boje....da se vide prstici na nogama....

Hvala, ja ovdje i nosim cilelice sa punom petom, malo otvorene na prstima, ali sam tako stala, da se ta puna peta ne vidi, ali bice valjda jos slika gdje ce to da se vidi. ;)
 
Anybody Seen My Baby
Meni je majica preslatka i ne djeluje mi kao da je to majica za spavanje, ne neee, nikako... a za boju sam vec rekla, savrsenaaa...:zaljubljena:

NIje bas za ovu temu, ali ajde, sjetila sam se da su sad Fracominine hlace na popustu, cini mi se oko 4 000din, pa eto mozes pogledati u Delti, jer su im farmerke extra kvalitetne.
 
...ajoj...kakve veze zamisljeni andjelcici imaju sa Firencom...detalj Sikstinske Bogorodice koju je najverovatnije narucio papa a koja je namenjena Pjacenci, uz to je dat lik Rimljanke i naslikana u Rafaelovoj "rimskoj fazi". Da stvar bude nesrecnija danas se cuva u Drezdenu. Lepo si se obukla, ja tako isto volim ali tasna me odbija zbog pomenutih andjelcica koje, moze se naslutiti, simpatisem i ne dam:lol:
 
Hvala vam, devojke! :)

Šorc je iz spring/summer P....S....Fashion kolekcije, kupila sam ga na sniženju pred letovanje i da, mnogo je lep, za njega stalno dobijam komplimente. :)

A torbica je SY, inače iz dečije kolekcije školskog pribora. :lol:

Nije loša, ako se setim, fotografisaću je spreda da vam je pokažem.
 

Back
Top