Sta Muskarci Znaju o Zenama

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
Što neko nema u glavi, ima u nogama. Uh, kada pomisliš malo ozbiljnije, dođe ti da šturneš odavde glavom bez obzira...( tačno je sve što ste rekli za RL-VR)

Ne ubija strast ljubav, ali je moguće voleti i bez učešća fizisa. Nemojte da vas zbunjuje, to je lepo..
 
a jesi li ti udata..izvini moram da pitam jer postavljas takvo smesno pitanje :-D
kako?
pa lako..naviknu se..sta mislis odkud toliko prevara?
mislis da se ti lj udi ne vole vise...naprotiv..ljubav je tu..nema strasti
 
meni je ćaća kazo da u beli svet ima tamo neki žena i da one zna bude mlogo vozjvebavno za razumeti šta kasti a kada žvakati pršutu i da li smeš pljuvati u stranu i rekao je još da je matera mi nekada bila žena ja sam je pitao jeli to istina ona mi je rekla da jeste ali da sada mora da pere veš i kuva ručak i da je ne gnjavim nego da bi već jednom bio red da presvlačim svoje gaće a ne da ih posle mora šuriti brenerom i još da ako oću da vidim žene da moram biti mlogo oprezan jerbo one znaju da upropaste čoveka i da samo treba da pogledam oca i sve će mi bude jasno a ako ne da idem da pitam babu a baba mi je rekla još da su sve žene qurve i da se dobro pazim i da ne gledam samo koja ima dobre sise dupe i pušikarska usta već i da je iz poštenu familiju ja sam je pitao jer su i ona i majka mi qurve ona je rekla da nisu a deda je rekao mileva ne maltretiraj dete i još da ga bole leđa i da ga probada u krstima to znači da će da pada kiša ja sam uzeo da čitam da dopunim saznanja i video sam u tim knjigama da ima svega i bio sam se prepao jerbo tamo piše kako su neki sekli uši i kosu sporadi ženskih i još brrrr ne smem ni da spomenem i ja sam zatvorio knjigu a nije imala slika samo sitna slova i od toga me je zabolela glava počeo sam da vežbam da bolje dočekam žene radio sam sklekove i zgibovi i nosio džakovi sas cement i pio sam pivo zidarsko jer ono okrepljuje

i ako ima neko da mi lektoruje ovaj tekst evo mu znakovi na interpunkciju da se ne muči
.......................
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
;;;;;;;;;;;;;;
:::::::::
((((((
))))
!!!
?

мејби њуд би континуед
 
Šta ja znam o današnjim devojkama?

Pa znam njihovu omiljenu reakciju na ignorisanje....

Ako devojku ignorišeš:
-požuriće da te okarakteriše kao "udavio si je", "nakačio si se"
primer: devojka krenula razgovor, ja "elegantno" posle nekih 10 min kažem biću na žurci još petnaestak minuta i onda ću da idem....zato je ostavljam da bi pozdravio još neke poznanike, ona produžuje druženje insistiranjem da i njena banda ide baš za 15min i da će me povesti....Odbijam jer sam u centru i svuda mi treba max 20 min peške...insistira....15min se pretvara u sat i po....zanimanja u blizini i sa klavirom....i posle sutradan čujem komentar da sam je "udavio" jer je nisam udavio....

-slično je i kad krene da štipka, pa ne dobije odgovor nazad...."onaj tvoj drug me napadao juče"....
sve sama poruka do poruke "šta se očekuje od mene"

Poznato vam? Nije....E pa čitajte hiljadu i jednu noć.....Kako švalerka preko žene poručuje koji je njen prozor i kako da se najlakše popenje uz lozicu.....

Kad bi ozbiljno i sa poštovanjem shvatao ovakav gest.....onda bi mnoge, ali stvarno mnoge bile generatori zlonamernih ogovaranja...Ovako , to je samo velika prašina , a zna se za kim se diže velika prašina....

Samo kažem kako može lako da se neki ozbiljan muškarac pretvori u ženomrsca ako ne razume načine komunikacije i ocenjivanja devojaka.....
 
@T.Patak - stvarno se tako ponašaju??? :shock:
Pada mi na pamet jedno pitanje... koliko ti imaš godina?

Ova poslednja rečenica o nepoznavanju načina komunikacije i posledicama koje iz toga proizilaze mi je bliska... dobro, ne bih baš rekla "pretvaraju se u ženomrsce"... I da - važi za oba pola.
 
Pa dama koja je pomenuta u poslednjem postu je doktor medicine i ima jedno 28,29 godina....
Iako se i meni to ponekad čini rezervisano za tinejdž generaciju , ali nije....mislim izvinjavam se što sam joj stavio u usta reči kao "banda" jer nije tako rekla , ali u tom smislu , društvo....
 
Da , stvarno važi za oba pola, ali je bolnije zbog načina ko bira , ko napada ipak više za muškarca , naročito ako traži logiku sa uvažavanjem u postupcima.....
Mada površno gledano pogodjene su gore one devojke koje nemaju muškarce drugare, pa sliku stiču samo na osnovu muškaraca koji im prilaze ili ih svlače....
 
liiiiiiiiiiiiiii....to neka ko ja !!!
e a i ja sam ti poslala jedan pp pa ne pricam da si me udavio...ma ta mora da je kucka neka...ili u najmanju ruku pacenica najstrasnija....

gorece u paklu tako mi maslaca na hlebu
 
ma i pretpostavila sam da si jako popularan medju zenama,imas neku harizmu i char.i imas zvaku za muvanje.
jel ti se desilo nekad da se dama uspava pored tebe u toku price??
meni jeste...onda sam ga lupila po glavi da se probudi.
 
Meni se dešavalo da naletim na devojke koje ne razumeju srpski jezik....
Sa sela su ,išli smo zajedno u srednju , i priznale mi da me ništa ne razumeju ....

Onda sam prešao na teme koje razumeju....
Jedna od omiljenih je bila , da li je moguće da devojka ne oseti da si joj zavukao rukicu u gaćice....
Prvo su tvrdile da je nemoguće, a posle da je moguće.....
 

Back
Top