Sta Muskarci Znaju o Zenama

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
Vragolasta Amfibija:
MI je najbitnija...iskreno,ako je predigra dobra sam seks(kontakt P-V ) nema potrbe da traje duze od 10 minuta mozda i manje.I to je sasvim dovoljno za postizanje vrhunca.

A to nisi znao o zenama? :-D

Tako da kad zena kaze da je imala fantastican seks od 10 minuta znaj da je pre toga pod obavezno bila predigra od sat vremena.

moja sestra iz Donjeg Mulja je lepo ovo rekla..sad...ja ne bih imala sta jos puno tu da kazem,..osim

( pa sad tekst od 1000 strana :-D ..salim se )

izgleda da su u onoj tabeli ostavljena prazna mesta da svaka za sebe popuni jer su 1 i 10 zajednicki za sve zene.ako ti je stalo do devojke...daces joj da sama popuni 2-9 pa ces to i poshtovati.
 
Vragolasta Amfibija:
ehehhe..obi,obi..bas si vickast....

kojim se treba zeniti?? :-D
Sa tobom. Ništa ti ne fali.
pretty_smile.gif
 
prosecni muskarac ne zna puno o zenama.
Natprosecni muskarac zna puno toga o zenama.
Ali i prosecna zena zna dosta o muskarcima.

Sva sreca sto su muskarci mnogo inteligentniji sto se tice tehnike i pravljenja stvari koje rade
sa razliku od zena koje se samo trude da kupe nesto sto im bolje stoji.

Jedan od razloga je sto su nesposobne da pridju muskarcu,svaka cast izuzecima.
 
Vragolasta Amfibija:
a jel to jedini kriterijum? :(
da mi nista ne fali..?
pa onda mnoge mogu da konkurishu i da me istisnu jer mnogima nista ne fali...

Po cemu si ti posebna ?
Naravno ne fizicki.

Ima mnogo zena na ovom svetu,naravno da zena mora imati jako puno dobrih osobina
da bi bila sa mnom pa makar bila u pitanju i samo veza od nedelju dana.
Zasto bi gubio vreme sa nekim ko nije vredan toga...
Umesto da to vreme potrose za nekog mnogo boljeg


Ti bar mislis o ovoj stvari kako treba,mada vecina zena zapravo o tome isto misle kao i ti.Provereno
 
Vragolasta Amfibija:
e sad...kad se smislis sta si hteo da kazes mozes oopet da probas...ali molim te koristi proste recenice jer vidis da ti slozene ne idu bas od ruke :-D

Nisi morala odmah odgovoriti,tesko je za tako kratko vreme setiti se neke dobre osobine koju imas.Do sutra bi verovatno smislila neku,ili negde procitala....
Ili bi bar shvatila dugacku recenicu,koja je uzgred drugima savrseno razumljiva.

Sada cu ponoviti pitanje: Po cemu si posebna ?

ps:Nadam se da si uspela shvatiti ovu recenicu.
 
maksvel:
Nisi morala odmah odgovoriti,tesko je za tako kratko vreme setiti se neke dobre osobine koju imas.Do sutra bi verovatno smislila neku,ili negde procitala....
Ili bi bar shvatila dugacku recenicu,koja je uzgred drugima savrseno razumljiva.

Sada cu ponoviti pitanje: Po cemu si posebna ?

ps:Nadam se da si uspela shvatiti ovu recenicu.
ovo nije tema o meni...

ps: ako je bila razumljiva zasto si azurirao post danas da..sad je malo jasnije...
 
oby wan kenoby:
E jesi glupa...
Mislio sam da imaš sve, za razliku od drugih. Ili barem više od njih.
Ali očigledno je da od svega imaš kompleks niže vrednosti pa o sebi misliš najgore.
Al' nema veze.
Uzeću te i takvu.
big_smile.gif
ja ovo nisam razumela :-?

...mozda zbog kompleksa,sve jedno,rastuzio si me i sad ces da gledas kako placem i davim se u suzama...:-(:-(:-(
 
Vragolasta Amfibija:
ovo nije tema o meni...

ps: ako je bila razumljiva zasto si azurirao post danas da..sad je malo jasnije...

Dobro je -shvatila si pitanje.
Sada mozes preci na prosto-prosirene konstrukcije.

Posle pisanja sledeceg posta koji si citirala video sam da zadnja recenica ima rec viska.
Ali to nije duga recenica.
 
milice,pa ti si ovde zbunjen,ne ja :-D

kazi konkretno sta te zanima.ako te zanima zasto sam ja specificna na to neces dobiti odgovor jer je to off topic...

tacnije,ne bi trebalo nista ni da pitas ovde...jer sam JA PITALA a ti treba da odgovaras ili komentarises.
e ti sad mozes ako zelis,naravno,da postavis novu temu gde bi ti forumashice obrazlagale zasto je koja specificna.
ovde je poenta na poznavanju zena od strane muskaraca a ne od strane sebe ili drugih zena.
 

Back
Top