Sta kuvamo DANAS 2.deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
danas sam pravila juneci gulas i uz to baren pirinac
a za veceru galete i pekmez :)

Nego zene,da vas pitam...:think:
videla sam ovde na temi da neke od vas koriste onu mini pekaru za mesenje hleba...
ima li neko ideju koju da kupim...dajte iskustva da se lakse odlucim
smucilo mi se vise da ne mogu da kupim hleb kad se vracam s posla...
kod mene u kraju popodne ostane samo krš od hleba :lol:

ha! evo mene, glavne reklamerke pekarica. Ja sam, pravo da ti kažem kupovala najjeftinije. Prvo sam imala clatronic, koštala je manje od 50 evra, potrajala mi je 4 godine. Posle sam kupila tristar, ona je bila nešto više od 50 evra (jer sam zakasnila da je kupim na akciji) i evo imam je skoro godinu ipo. Ne znam kakve su one skupe, vidim da ih ima i po 13-14.000, ali ja na moje nisam imala zamerke.
Prvoj je posuda počela da pušta, pa je onda i motor počeo da otkazuje, nije htela da meša. A za te pare 4 godine, mislim da je pošteno svoje odradila. Možeš da je podesiš, da ti hleb bude kad ti hoćeš, znaš šta si stavila u njega, niko ne truje aditivima, dodacima, veštačkim aromama, bojama, pojačivačima ukusa .... i šta sve trpaju u hlebove i peciva.
 
ha! evo mene, glavne reklamerke pekarica. Ja sam, pravo da ti kažem kupovala najjeftinije. Prvo sam imala clatronic, koštala je manje od 50 evra, potrajala mi je 4 godine. Posle sam kupila tristar, ona je bila nešto više od 50 evra (jer sam zakasnila da je kupim na akciji) i evo imam je skoro godinu ipo. Ne znam kakve su one skupe, vidim da ih ima i po 13-14.000, ali ja na moje nisam imala zamerke.
Prvoj je posuda počela da pušta, pa je onda i motor počeo da otkazuje, nije htela da meša. A za te pare 4 godine, mislim da je pošteno svoje odradila. Možeš da je podesiš, da ti hleb bude kad ti hoćeš, znaš šta si stavila u njega, niko ne truje aditivima, dodacima, veštačkim aromama, bojama, pojačivačima ukusa .... i šta sve trpaju u hlebove i peciva.

E tebe sam cekala Mrs.Bi
hvala na informacijama :zag:
 
kod mene za rucak paradajz corba sa jajima
za muske testo sa sirom,
za mene kupus kuvan sa sargarepom,lukom i paprikama,pa sa ljutom tucanom paprikom,a za dezert cu da napravim banana split,koji ne volim
kako to ide,rasecem banane,pa stavim izmedju sladoled,jel moze malo seckanih oraha,imam toping od maline i da rastiopim cokoladu?
jel to sve?
 
Piletina po malo modifikovanom receptu baby jane.

Svidja mi se, hvala baby. :)


1.jpg
2.jpg
 
sve smokvo..


ja sam zavrsila malopre sa ruckom..
peceni karabataci marinirani u maslinovom ulju i ruzmarinu pre toga..
i grasak..
na ulju sam proprzila dve veze mirodjije..ubicila nekoliko cenova belog luka..kad je zamirisalo fenomenlano ubacila grasak..nalila sa malo vode i izdinstala..dodala samo morsku so i super je..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top