Sta kad ljubav 'dosadi'

Nista strasno :cool: kazacu joj da bi bilo dobro da oladimo neko vreme jer smo se svakako i svadjali ovih dana :confused: i nadam se da ce me to proci do 1 maja :D i resen problem..
:p

P.S. cekam misljenje strucnjaka :mrgreen: tako da jos nisam doneo konacnu odluku :hahaha:

ovo boldovano je ružno
nisam ja na to mislila kad sam ti rekla da se manje viđate
nego da se jednostavno manje viđate
 
:neutral: Sa devojkom sam oko 2 godine, i do skoro mi je skroz extra bilo sa njom... i sad od jednom, mi nekako ne prija njeno drustvo, dosadno mi je sa njom, cak mi ni sex vise nije uopste zanimljiv :confused:
A znam da je volim :heart: i ranije sam imao kratke slicne periode, samo ovaj je nesto potrajao :roll:
Dobar savet?? :think:
:dash: :dash: :dash: :dash:

Uključite u vezu još jednu žensku osobu, napravite ljubavni trougao FMF tipa. ;)
 
:neutral: Sa devojkom sam oko 2 godine, i do skoro mi je skroz extra bilo sa njom... i sad od jednom, mi nekako ne prija njeno drustvo, dosadno mi je sa njom, cak mi ni sex vise nije uopste zanimljiv :confused:
A znam da je volim :heart: i ranije sam imao kratke slicne periode, samo ovaj je nesto potrajao :roll:
Dobar savet?? :think:
:dash: :dash: :dash: :dash:

Moze ali ne mora da znaci da je ona ta koja je u pitanju kada se radi o ovom problemu, mozda se samo kroz vasu vezu manifestuju neka tvoja nezadovoljstva na nekom drugom planu-skolskom, poslovnom, drustvenom...

U svakom slucaju, duga veza zasluzuje sansu da pokaze da ume i moze da odoli ovakvim neprijatnim segmentima iste. Kao sto su i drugi rekli, nisi usamljen u tome da osecas blago zasicenje, to se desava i nije obavezno alarmantni znak za uzbunu, ne boj se. Ukoliko slusas svoje srce koliko god ti to zvucalo kao samo izlizana fraza, sam ces najnajbolje znati sta da radis. Ne kazes da mislis, vec da znas da je volis, a toje bitno. Manje je strasno da ne budes iskren prema njoj koliko je strasno da ne budes iskren i prema sebi, jer tako sabotiras oboje.

Hvala ti, prijatno sam iznenadjena sto u tolikoj meri cenis moje misljenje, ali ja stvarno ne mogu svojim savetom da preuzmem odgovornost za tvoje postupke. Ne postoji dobar savet ni u vezi koga, ni u vezi sa cim, generalno govoreci, ne samo u tvom slucaju. Mogu ti dati sjajne instrukcije i da ispadne jos gore, ili da ti dam potpuno bezveznu smernicu i da sve ispadne odlicno, jer je u igri mnogo faktora, ne poznajem osobu, i stosta jos. Razliciti ljudi razlicito reaguju.

Jedino sto mislim je da je fer da ona zna ako se ohladis prema njoj, ali u medjuvremenu pokusaj da se izboris za vas odnos, ali ne na silu, jer tako samo guras stvari u kontra smeru, nadajuci se suprotnom. Mislim da nije dobro cekati da faza prodje sama od sebe jer se mozda mozes jos gore iznenaditi ako vidis da idete u minus, a plusu ni traga.

Volis je, a manjka ti lepote zajednickih odnosa, bilo da je u pitanju cutaje, mazenje, setanje, cavrljanje ili intima? Budi animator i inicijator nekih stvari koje oboje volite, u cemu uzivate i super se provodite, bilo da je to kauc uz dvd ili diskoteka.

Sve ovo je samo moje misljenje i nista sto ti kazem, iako iz najbolej namere, ne mora garantovano da da (dobre) rezultate. Ako zelis da pricamo, imas pp :) :heart:

Ljubim te :cmok2: :kiss:
 
Nista strasno :cool: kazacu joj da bi bilo dobro da oladimo neko vreme jer smo se svakako i svadjali ovih dana :confused: i nadam se da ce me to proci do 1 maja :D i resen problem..
:p

P.S. cekam misljenje strucnjaka :mrgreen: tako da jos nisam doneo konacnu odluku :hahaha:
Simpaticno mi je, ali otkud sad pa to? Pocrvenela sam... :rumenka:
Eeee Ankice :D mojne tako :( Cenim ja vase misljenje i neizmerno sam vam zahvalan sto ste naprezali sive celije da mi pomognete ^^
A -Girlicious- je za mene pr0 i njeno misljenje u skladu sa vasim i mojim ce biti konacna odluka xD
I ja tebe gotivim Mr.D, ali tesko da bih se smela usuditi da ti kazem sta da radis... Moje misljenje je gore navedeno... :heart:
ahaaa, kontam :)
Ona je tocka na i ..

Razumim, dobra je mala.. optimista, roza .. :ok:

Ankorice :zag:
 
:neutral: Sa devojkom sam oko 2 godine, i do skoro mi je skroz extra bilo sa njom... i sad od jednom, mi nekako ne prija njeno drustvo, dosadno mi je sa njom, cak mi ni sex vise nije uopste zanimljiv :confused:
A znam da je volim :heart: i ranije sam imao kratke slicne periode, samo ovaj je nesto potrajao :roll:
Dobar savet?? :think:
:dash: :dash: :dash: :dash:

Uf...pa možda je došlo malo do monotonije ili zamora materijala,što bi rekli dragi nam gradjevinci...ako je zaista voliš,sve su to neke prolazene faze..svaka ljubav ima i uspone i padove,ne može non stop da je samo euforija,a da nema nekih momenata kada je pomalo zatišje..ono na šta treba obratiti paznju,ako ti je stalo do nje,da ovo zatišje bude ono što će samo Vaš odnos u narednom periodu poboljšati..dakle,treba da pogledaš i da usmeriš sve snage na to...ako imate mogućnosti,otputujte negde makar na izlet,odlazak u pozorište...mada jako je važna komunikacija,pa možda da i porazgovaraš sa njom,da vidiš možda se i ona tako oseća,pa da zajednički iznadjete rešenje...:)
 
:neutral: Sa devojkom sam oko 2 godine, i do skoro mi je skroz extra bilo sa njom... i sad od jednom, mi nekako ne prija njeno drustvo, dosadno mi je sa njom, cak mi ni sex vise nije uopste zanimljiv :confused:
A znam da je volim :heart: i ranije sam imao kratke slicne periode, samo ovaj je nesto potrajao :roll:
Dobar savet?? :think:
:dash: :dash: :dash: :dash:

nadji neko novo more, za sebe i nju...opusteno ;)
 
Poslednja izmena:
:neutral: Sa devojkom sam oko 2 godine, i do skoro mi je skroz extra bilo sa njom... i sad od jednom, mi nekako ne prija njeno drustvo, dosadno mi je sa njom, cak mi ni sex vise nije uopste zanimljiv :confused:
A znam da je volim :heart: i ranije sam imao kratke slicne periode, samo ovaj je nesto potrajao :roll:
Dobar savet?? :think:
:dash: :dash: :dash: :dash:

Da neko zna dobar savet za tako nesto,niko nikada ne bi prekinuo vezu ili se razveo.U dugim vezama to je sasvim normalno.Jednostavno,toliko se vec poznajete da nema onog uzbudjenja kao s pocetka veze.Dosada ubija ljubav ,ali ili naucis da zivis s tim ili nadjes devojku koja ce u tvoj zivot doneti vise uzbudjenja.
Sta ces ti bre kad se ozenis ?:think:
:kafa:
 
Hvala ti, prijatno sam iznenadjena sto u tolikoj meri cenis moje misljenje, ali ja stvarno ne mogu svojim savetom da preuzmem odgovornost za tvoje postupke. Ne postoji dobar savet ni u vezi koga, ni u vezi sa cim, generalno govoreci, ne samo u tvom slucaju. Mogu ti dati sjajne instrukcije i da ispadne jos gore, ili da ti dam potpuno bezveznu smernicu i da sve ispadne odlicno, jer je u igri mnogo faktora, ne poznajem osobu, i stosta jos. Razliciti ljudi razlicito reaguju.

Jedino sto mislim je da je fer da ona zna ako se ohladis prema njoj, ali u medjuvremenu pokusaj da se izboris za vas odnos, ali ne na silu, jer tako samo guras stvari u kontra smeru, nadajuci se suprotnom. Mislim da nije dobro cekati da faza prodje sama od sebe jer se mozda mozes jos gore iznenaditi ako vidis da idete u minus, a plusu ni traga.

E ovako :mafijas:
Tvoje misljenje mi znaci zato sto sve u detalje objasnis i obrazlozis :mrgreen: :worth: i svaka ti cast :super: ustvari najvise zato sto sve to radis od :heart: ( i zahvalan sam ti zbog toga do neba :worth: :hahaha:)
A to da cu ja striktno uraditi kako mi neko napise na forumu :cool: ofc, da NE.. Ja vladam situacijom i kombinujem stvari tako da ispadne najbolje, a ovde samo trazim neke predloge, savete i price iz licne praxe... Bez brige sto se toga tice :ok:


Gore boldovna slova...
Naravno da cu joj reci, ipak iskrenost mi je jako bitna... Na lep i na ok nacin cu joj reci kako se osecam i bez brige mislim da ce to prihvatiti i zajedno samnom poraditi na problemu :super:

Kao sto rekoh, ovde samo proveravam moj plan, ili dodajem nesto :lol:

Girlicious :heart:
Xvala ti puno :cvet: jedan buket za tebe i par :kiss: :kiss: :kiss:
:dzentlmen:
 
E ovako :mafijas:
Tvoje misljenje mi znaci zato sto sve u detalje objasnis i obrazlozis :mrgreen: :worth: i svaka ti cast :super: ustvari najvise zato sto sve to radis od :heart: ( i zahvalan sam ti zbog toga do neba :worth: :hahaha:)
A to da cu ja striktno uraditi kako mi neko napise na forumu :cool: ofc, da NE.. Ja vladam situacijom i kombinujem stvari tako da ispadne najbolje, a ovde samo trazim neke predloge, savete i price iz licne praxe... Bez brige sto se toga tice :ok:


Gore boldovna slova...
Naravno da cu joj reci, ipak iskrenost mi je jako bitna... Na lep i na ok nacin cu joj reci kako se osecam i bez brige mislim da ce to prihvatiti i zajedno samnom poraditi na problemu :super:

Kao sto rekoh, ovde samo proveravam moj plan, ili dodajem nesto :lol:

Girlicious :heart:
Xvala ti puno :cvet: jedan buket za tebe i par :kiss: :kiss: :kiss:
:dzentlmen:

Thanks a lot :zaljubljena:

Vidi, zajedno ste dve godine i verujem da te dobro poznaje. Rekla sam ti da mislim da trba da zna kako se osecas jer ljudi primete promene i moze poceti da strahuje za vasu vezu a da pri tom nema razloga.
Zato je razgovor najefikasnije resenje :heart:
Ne treba da krivis ni sebe ni nju za zatisje. Bice to sve ok ako je to ono pravo :heart::heart:
Osvezenje ce vam svakako prijati i, koliko god da se dobro poznajete, uvek cete se sa novinama u krevetu ili kroz romantiku upoznavati jos bolje, jos vise... :heart:
 
Da neko zna dobar savet za tako nesto,niko nikada ne bi prekinuo vezu ili se razveo.U dugim vezama to je sasvim normalno.Jednostavno,toliko se vec poznajete da nema onog uzbudjenja kao s pocetka veze.Dosada ubija ljubav ,ali ili naucis da zivis s tim ili nadjes devojku koja ce u tvoj zivot doneti vise uzbudjenja.
Sta ces ti bre kad se ozenis ?:think:
:kafa:

xD imao sam puno i poznajem puno devojaka .. i mislim da takva devojka ne postoji :mrgreen:
Ustvari, Girlicious bi to mogla :rumenko:
koliko je ja znam, njenom decku nikad nije dosadno i monotono :cool: srecnik :mrgreen:
 
:neutral: Sa devojkom sam oko 2 godine, i do skoro mi je skroz extra bilo sa njom... i sad od jednom, mi nekako ne prija njeno drustvo, dosadno mi je sa njom, cak mi ni sex vise nije uopste zanimljiv :confused:
A znam da je volim :heart: i ranije sam imao kratke slicne periode, samo ovaj je nesto potrajao :roll:
Dobar savet?? :think:
:dash: :dash: :dash: :dash:

Meni se to desi a takodje se i njoj to desi....ebiga tako ti je to proce :)
Ćuti i kresi :)
 
Xmm... Ipak cu prvo samo da iskuliram neko vreme, da se ne vidimo i malo manje cujemo ... a ako se nista ne promeni.. 'cao' i to kako vi kazete, ``klin/klinka se klinom/klinkom izbija`` ...
i Xvala vam :P

Nezrelo ponašanje...umesto da sedneš i porazgovaraš sa njom,lakše je izbeći problem i gurnuti ga pod tepih...a što nešto ne uradiš da do toga ne dodje? A,ovaj komentar ,da ga ne citiram...da ti nju tako voliš ne bi tako govorio.Površan si ti,meni se čini.
 

Back
Top