Sta kad ljubav 'dosadi'

Mozda, ali mozda pocnu i sa svadjama. On kaze da mu je ona dosadila, da ga smara. Zamisli kako bi bilo da zive zajedno. Ne znam....on mora da donese odluku...najbolje zna u kakvoj je situaciji i koliko ga smara.

..pa kad tad ga ceka nekakvi zajednicki suzivot ako misli ozbiljno s njom..
Naravno , nije ni loša ideja da se zera maknu jedan od drugoga ..ukoliko trazenje stana itd je apsolutno nemoguce ..
 
Xmm... Ipak cu prvo samo da iskuliram neko vreme, da se ne vidimo i malo manje cujemo ... a ako se nista ne promeni.. 'cao' i to kako vi kazete, ``klin/klinka se klinom/klinkom izbija`` ...
i Xvala vam :P

Ali ceeeekaj druze, nije ni to bas laka opcija. Ti ces njoj morati da objasnis zasto pravite pauzu (sto znaci da ces morati da joj kazes da je dosadna i da vam je u vezi dosadno)! Sta mislis, kako ce ona da reaguje na to? I ko kaze da ce ona sto posto da prihvati i da ceka dok tebi ne sine ponovo da je vreme za vase ponovno spajanje?
 
:neutral: Sa devojkom sam oko 2 godine, i do skoro mi je skroz extra bilo sa njom... i sad od jednom, mi nekako ne prija njeno drustvo, dosadno mi je sa njom, cak mi ni sex vise nije uopste zanimljiv :confused:
A znam da je volim :heart: i ranije sam imao kratke slicne periode, samo ovaj je nesto potrajao :roll:
Dobar savet?? :think:
:dash: :dash: :dash: :dash:

..kad dosadi, napravi neku dinamiku i osveži, mnoštvo je primera i
verujem da će se forumaši i forumašice potruditi i dočarati paletu mogućnosti:p
 
Ali ceeeekaj druze, nije ni to bas laka opcija. Ti ces njoj morati da objasnis zasto pravite pauzu (sto znaci da ces morati da joj kazes da je dosadna i da vam je u vezi dosadno)! Sta mislis, kako ce ona da reaguje na to? I ko kaze da ce ona sto posto da prihvati i da ceka dok tebi ne sine ponovo da je vreme za vase ponovno spajanje?

Nista strasno :cool: kazacu joj da bi bilo dobro da oladimo neko vreme jer smo se svakako i svadjali ovih dana :confused: i nadam se da ce me to proci do 1 maja :D i resen problem..
:p

P.S. cekam misljenje strucnjaka :mrgreen: tako da jos nisam doneo konacnu odluku :hahaha:
 
Eeee Ankice :D mojne tako :( Cenim ja vase misljenje i neizmerno sam vam zahvalan sto ste naprezali sive celije da mi pomognete ^^
A -Girlicious- je za mene pr0 i njeno misljenje u skladu sa vasim i mojim ce biti konacna odluka xD
 

Back
Top